Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki


Inkognito

Rekomendowane odpowiedzi

Żebyś nie wpadł później w koszty...

No ale Twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało kto chce się tego podjąć nawet good hope ma opory... Koleś z AGMY jest polecany przez moich znajomych i z rozmowy też widać ze wie o co chodzi... [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 08:20_________________________________________________dziś zamontowałem filtr ITG a jutro Toruń AGMA tuning i montaż wtrysków i wgranie softu :kox:[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 20:21_________________________________________________

IMG_20111002_172749.jpg

niestety wykresik będzie w weekend bo były małe problemy

[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 23:32_________________________________________________183PS i 320Nm mało podobno dlatego że n75 i DV nie wytrzymują ciśnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?

da się muszę to wmontować auto wciąż w fazie rezania... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ty masz ten nawiew na stożek zrobiony ? nie da się wsadzić tej części co kieruje powietrze ( ta przykręcana do wzmocnienia czołowego ) ?

dokładnie , wsadzaj tą pierwsza czesc , jak nie bedzie chciała sie zmieścic to podetnij ja od dołu bo teraz to powietrze leci na osłone rozrządu :thumbdown:

no i moduł daj z lewej strony stozka przy błotniku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduł już jest przy błotniku na dole nawiew wrzucę. teraz muszę kupić mocniejszy DV i mocniejszy n75 bo kiepsko na hamowni wyszedł i podczas jazdy mam duże spadki mocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładaj Forge007 zamiast DV

a ja widziałem mocniejsze DV dedykowane do 1.8t dźwięk z ori przy doładowaniu 1,5 bara jest mega... a cenowo jak to wygląda?? [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 16:07_________________________________________________myślę o takim DV co myślicie??

http://allegro.pl/zawor-upustowy-dv-properfekt-bov-turbo-vw-audi-i1844000944.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

710n ci spokojnie starczy

a jaki to??

[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 18:01_________________________________________________myślę że za ten spadek mocy jest winna DV...

jakie sa objawy kijowego n75?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm muszę przemyśleć [br]Dopisany: 09 Październik 2011, 19:31_________________________________________________forge głośno upuszcza??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forge głośno upuszcza??

dosyc , ale najwazniejsze jest to ze Ci sie nie ro***bie w moment :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wciskasz gaz np. na 3 biegu od 1500rpm i depniesz do końca to nie słychać takiego psykania jakby DV puszczała ?? chodzi mi o dzwiek ze stozka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...