Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVG] Jak jest mocowana tarcza przednia ?


wojtas-audi

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie jak jest mocowana tarcza przednia ? Zawsze wydawalo mi sie ze jest skrecana jakimis srubami do osi, teraz sciagam kolo ruszam ja a ona lata w te i we wte ... :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tarczę przykręca się na tą jedną małą śrubkę a reszte roboty robią szpilki od koła

80.jpg

a jeżeli nie ma tej śrubki to tylko szpilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz prawie nigdzie sie nie przykreca tarczy.

Kolo dokreca tarcze.Ta srubka to tylko pomoc dla mechanikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba nigdzie, bo co prawda miejsce na tarczy jest ale nie ma do czego wkrecic tej srubki, juz problem rozwiazany, cos mi stukalo i okazalo sie ze od strony wewnetrznej praktycznie nie ma klocka, :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz juz prawie nigdzie sie nie przykreca tarczy.

Kolo dokreca tarcze.Ta srubka to tylko pomoc dla mechanikow.

mozesz to doprecyzowac, bo nie bardzo qumam

w/g mnie ta srubka jest bardzo istotna

poniewaz blokuje tarcze za piascie

proponuje zmieniac kolo na trasie w nocy na deszczu, tarcza lekko sie obroci I juz d....a, nie mozna zalozyc kola, bez latarki ani rusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie mialem na mysli to co napisales :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Szkoda,ze w audi jest tylko otwor w tarczy :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Audi tarcze latają luźno dlatego producent dodaje do zestawu do zmiany kół taki plastikowy długi element (na końcu ma on gwint) który wkręca się przez otwór na śrubę (w tarczy) w piastę (żeby je odpowiednio ustawić) a potem na to zakłada się koło i po wkręceniu jakiejś śrubki dopiero wykręca ten plastikowy element

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założenie koła po zmroku to faktycznie problem ale da się to zrobić,dzięki Bogu są świecące komórki,a swoją drogą to też mnie to zdziwiło :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde niestety jednak to nie klocek, klocka z prawej strony jednego prawie nie ma a z lewej strony cos napierdala jakby luzne bylo, zawieszenie niby wszystko ok, nie mam pojecia dzieje sie to na dołach i jak skręcam w prawo (siła cieżkości przechodzi na lewe koło ) , gdy skręcam w lewo, jest cisza :gwizdanie: I takie stukanie jakby coś o coś obijało, macie pomysły ? :mysli::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jak jest mocowana tarcza przednia ? Zawsze wydawalo mi sie ze jest skrecana jakimis srubami do osi, teraz sciagam kolo ruszam ja a ona lata w te i we wte ... :shocked:

:polew: tak ma być[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________sprawdź przeguby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...