Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Mój projekt na modyfikacje


rozjemca

Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj sobie chocby ten watek i moze znajdziesz tam info co wystarczy zmienic jak sie K04 wklada, jest to duzo mniej skomplikowane niz sie wydaje w twoim przypadku

http://www.a4-klub.pl/smf/b5b6b7_modyfikacje_18t-t2254.0.html

oprocz niego jeszcze kilka znajdziesz gdzie ludzie opisywali co i jak robili

I znowu brak konkretów. Nie syp linkami, tylko napisz co uważasz że jest zbędne.

przeczytaj to co jest w zawartości linka i nie spinaj się :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytaj sobie chocby ten watek i moze znajdziesz tam info co wystarczy zmienic jak sie K04 wklada, jest to duzo mniej skomplikowane niz sie wydaje w twoim przypadku

http://www.a4-klub.pl/smf/b5b6b7_modyfikacje_18t-t2254.0.html

oprocz niego jeszcze kilka znajdziesz gdzie ludzie opisywali co i jak robili

I znowu brak konkretów. Nie syp linkami, tylko napisz co uważasz że jest zbędne.

przeczytaj to co jest w zawartości linka i nie spinaj się :wink4:

Ale ja znam zawartość całego tego tematu, regularnie czytam to forum. A nadal chciałbym od kolegi Buby usłyszeć czego by nie zakładał. Chętnie podyskutuję na temat każdego moda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz chęci, parcia czy jak to tam nazwać :wink4: żeby wystroić auto pod te graty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz chęci, parcia czy jak to tam nazwać :wink4: żeby wystroić auto pod te graty?

Mam wątpliwości czy strojenie da coś. Skład mieszanki mam prawidłowy, turbo szybko wstaje, ciśnienie doładowania też ok, tak więc nie widzę potrzeby korekty :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem dwa filmiki, tylko słabe są, bo nie było się gdzie rozpędzić niestety i obu przypadkach musiałem hamować. :kwasny: I sorry za kontrolki ABS i AIRBAG, pracuję nad tym by było ok :wink4:

Pierwszy filmik 1 i 2 bieg

Drugi filmik 3 i 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz chęci, parcia czy jak to tam nazwać :wink4: żeby wystroić auto pod te graty?

tak więc nie widzę potrzeby korekty :wink4:

:blink:

to ja poczekam ile pojezdzisz zeby powiedziec "a nie mowilem"

:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz chęci, parcia czy jak to tam nazwać :wink4: żeby wystroić auto pod te graty?

tak więc nie widzę potrzeby korekty :wink4:

:blink:

to ja poczekam ile pojezdzisz zeby powiedziec "a nie mowilem"

:wink4:

Hmm. A Tobie nikt nie mówił nikt nigdy "nie zakładaj gazu bo silnik zniszczysz" ? Byłbym w stanie się o dobrą wódkę założyć że tak... A pomimo tego zaryzykowałeś założenie instalacji. Ja zaryzykowałem z podniesieniem mocy w taki a nie inny sposób, jest to mój świadomy wybór i się liczę z ewentualnymi konsekwencjami. Wybuchnie silnik, to wsadzę drugi. A puki co mam satysfakcję z czegoś co sam zrobiłem. Pozdro :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznam szczerze,że na początku uśmiechałem się ,po tym,jak zobaczyłem,co tam "namodziłes" ale teraz-jakoś inaczej do tego podchodzę,wydaje mi się ,że w wiekszości przypadków-sceptyka,co do Twojego projektu-to wynik eksperymentu z chipem z allegro,ale skoro Tobie pasuje to,że auto jezdzi tak,jak teraz-spoko :wink4:

wynik z hamowni-powie nam tylko tyle,że auto ma tyle "koni" i "tyle" niuta,co w rzeczywistości łechce EGO kierowcy,bo co nam daje to,że wiemy,że seria ma więcej niż powinna,czy po programie z "dodatkami" ,ma 200+ :cool1: jeśli Forum ma się rozwijać akceptujmy każdy-nawet nietypowy pomysł,bo ograniczając się do schematu-graty i program-nic nowego nie odkrywamy...powielamy coś,co juz było dawno :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli Forum ma się rozwijać akceptujmy każdy-nawet nietypowy pomysł,bo ograniczając się do schematu-graty i program-nic nowego nie odkrywamy...powielamy coś,co juz było dawno :wink4:

:good:

Przepraszam, ale to forum jest stereotypowe, pełno tu tematów: "po wizycie u mistrza W..... wykres z hamowni" itp..

@rozjemca ile pokazywała ori przepływka z AEB po modyfikacjach? Ile mierzy teraz przepływka z większą obudową?, a jak tam zapłony? Logowałeś kanał 13 kiedyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz chęci, parcia czy jak to tam nazwać :wink4: żeby wystroić auto pod te graty?

tak więc nie widzę potrzeby korekty :wink4:

:blink:

to ja poczekam ile pojezdzisz zeby powiedziec "a nie mowilem"

:wink4:

Hmm. A Tobie nikt nie mówił nikt nigdy "nie zakładaj gazu bo silnik zniszczysz" ? Byłbym w stanie się o dobrą wódkę założyć że tak... A pomimo tego zaryzykowałeś założenie instalacji. Ja zaryzykowałem z podniesieniem mocy w taki a nie inny sposób, jest to mój świadomy wybór i się liczę z ewentualnymi konsekwencjami. Wybuchnie silnik, to wsadzę drugi. A puki co mam satysfakcję z czegoś co sam zrobiłem. Pozdro :wink4:

Zle mnie zrozumiales. To twoj samochod i zrobisz z nim co zechcesz. CO do gazu to pominmy ten temat bo tu nie o nim i kazdy zaklada to co uwaza a jak wiadomo jest to kontrowersyjna rzecz :wink4:

Podeszles do tematu z innej perspektywy. Mowilem ze ja bym nie wsiadl do samochodu ze swiadomoscia ze nie wiem co jest w nim i ze w kazdej chwili moze sie rozleciec. Za duzo jezdze i za bardzo jest mi on potrzebny zeby ryzykowac.

chipy z allegro sa jedna wielka niewiadoma a ty zrobiles jeszcze kilka rzeczy z ktorymi wiele osob by sie nie zgodzilo ale moze dzieki temu przetrzesz szlaki i zmienisz podejscie chocby do hybryd tych chipow.

jedz na hamownie. ale taka ktora nie rysuje w paincie, wrzuc wykres, zrob troche km i powiedz jak stan silnika. zobaczymy co wyszlo z twoich modow i czy warto

peace :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,że to nie b6-możnaby było logami grup sprawdzić w dużym przybliżeniu-jaką mocą auto dysponuje i jakim momentem :wink4: bo z hamowniami wiadomo,jak jest-pokaża to,co chcemy widzieć...oczywiście nie wszystkie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda,że to nie b6-możnaby było logami grup sprawdzić w dużym przybliżeniu-jaką mocą auto dysponuje i jakim momentem :wink4: bo z hamowniami wiadomo,jak jest-pokaża to,co chcemy widzieć...oczywiście nie wszystkie :cool1:

dlatego mowie zeby pojechal tam gdzie nikt mu nie powie ze ta hamownia rysuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na czipie z allegro jezdzil Platinium [Nosb mi ostatnio przypomnial] i sobie chwalil :tongue4:

Patrzac na filmy z YT - auto jedzie bardzo ladnie, oby bezawaryjnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po filmikach :good: :good: :good:

nie obrażaj się, chodzi tylko o to czy parametry są teraz bezpieczne dla silnika, jedzie bardzo ładnie, ale warto by wiedzieć jakie jest doładowanie, afr itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to ze jeszcze nikt sie nie przyczepil do "DAJ MU" bo wiedze ze filmiki w tym stylu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj tam oj tam, wskaźnik nie działa pewnie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

oj tam oj tam, wskaźnik nie działa pewnie :wink4:

ktory?? oleju czy plynu chlodzacego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałem że w b5 jest jeszcze olej :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...