Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak to jest z tym chipem ??


Hubert.Walosik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem że po chiptuningu samochód dostaje troche kopa :drool: :drool: tylko jest jeden problem czytałem w Auto Świecie że w Turbo dieslach lepiej tego nie robić (bo sprzęgło w turbo dieslach i tak jest na granicy wytrzymałości :confused4:) ,

I jak ktoś chce zrobić sobie chiptunning w aucie to powinnien też wymienić sprzęgło na sportowe ... a wiem że to też ma swoje wady bo sprzęgło sportowe nie ma tłumików drgań skrętnych :confused4: .

Więc z tego wychodzi że będzie trzeba wraz z chiptunningiem wymienić sprzęgło na sportowe :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ma wspólnego tuning do sprzęgła ? (w sensie zepsucia, a nie wymiany na inne z jakichś tam względów)

Jeżdżąc na normalnym programie, równiez można strzelać ze sprzęgła i szybko je zajeździć.

Przejrzyj trochę forum, sporo ciekawych rzeczy się dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że po chiptuningu samochód dostaje troche kopa :drool: :drool: tylko jest jeden problem czytałem w Auto Świecie że w Turbo dieslach lepiej tego nie robić (bo sprzęgło w turbo dieslach i tak jest na granicy wytrzymałości :confused4:) ,

I jak ktoś chce zrobić sobie chiptunning w aucie to powinnien też wymienić sprzęgło na sportowe ... a wiem że to też ma swoje wady bo sprzęgło sportowe nie ma tłumików drgań skrętnych :confused4: .

Więc z tego wychodzi że będzie trzeba wraz z chiptunningiem wymienić sprzęgło na sportowe :bicz3:

A świstak siedzi i zawija w te sreberka :polew: Jakbym brał na poważnie wszystko to co piszą w AŚ to bym w zimie chodził w sandałach.

Tak więc nie czytaj głupot tylko poczytaj forum.Tu masz wszystko z życia wzięte , a nie jakieś pierdoły pisane przez pismaka , który nigdy nie miał chipka w aucie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tąd ogólny apel!! ładuj chipsa i miej "Rogala" na twarzy a później nam o tym opowiedz!! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...