Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czyżby NOSB będzie miał robotę :cool1:

Opublikowano

No wkurza strasznie,ale co zrobic...

Nie bede chyba juz go ruszal.Powoli rodzi sie nowy pomysl i chcialbym, aby wszystko wypalilo. To narazie nic nie powiem :decayed:

przed tobą ja to wyrezam :gwizdanie:

Opublikowano

No wkurza strasznie,ale co zrobic...

Nie bede chyba juz go ruszal.Powoli rodzi sie nowy pomysl i chcialbym, aby wszystko wypalilo. To narazie nic nie powiem :decayed:

przed tobą ja to wyrezam :gwizdanie:

dodatkowe spryskiwacze :mysli: :mysli: ??

Opublikowano

Stawiam na 3.0 tedei :wink4:

Opublikowano

Stawiam na 3.0 tedei :wink4:

:good: też tak myślę
Opublikowano
:przebiegly: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Nic jeszcze nie wiadomo,czy cokolwiek bedzie :wink4:

Opublikowano

Nic jeszcze nie wiadomo,czy cokolwiek bedzie :wink4:

no wiadomo ze nie :cool1:

przecież jesteś na etapie rezania wkładek w klamkach i łączenia schowka z klimatyzacją za pomocą kawałka jakiejś śmiesznej rurki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Oj tak czepiasz sie.Zimne piwko musi byc :) :)

Opublikowano

może usuń wszystkie zabezpieczenia i ktoś Ci buchnie sztrucla? :naughty: ubezpieczyłeś go na pewno :naughty:

Opublikowano

może usuń wszystkie zabezpieczenia i ktoś Ci buchnie sztrucla? :naughty: ubezpieczyłeś go na pewno :naughty:

:facepalm:

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Decyzja o sprzedazy przesunieta:decayed::decayed:

Czy cos sie zmienilo?

Wpadla kiera MF z b7.

Kola 18" z ori felgami.

Moc juz jako tako ogarnieta.

Jeszcze bedzie mala koretkta programu,ale auta jedzie jak 2.5tdi oska zrobiona na 190KM.

Kilka fotek:

IMAG0191j_rarhrxe.jpg

IMAG0190j_rarhrwp.jpg

IMAG0189j_rarhraq.jpg

Jakie plany??

Zostalo mi jeszcze kilka poprawek mechanicznych.

Z wizualnych to pelna korekta lakieru.Narazie polerka,a z czasem malowanie calego przodu.

Zmasakrowany przez kamyczki :doh:

Z czasem moze listwy s4 i lotka na klape.

Opublikowano
  • Autor

Hehe:polew:

Opublikowano
....ale kotleta odgrzałeś :decayed:

Bieńkowóz......................15tyś zł później:decayed:

Opublikowano
....ale kotleta odgrzałeś :decayed:

Bieńkowóz......................15tyś zł później:decayed:

Jeeebany :grin: Trzeba na klapie bagażnika gumówką zrobić nacięcie. Wtedy będzie jak skarbonka :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Udalo sie dostac klape w kolorze i ori spojlerkiem MsDesign za smieszne pieniadze.

Oto efekt:

IMAG0217j_rasnwse.jpg

IMAG0218j_rasnwsw.jpg

Opublikowano

No i dobrze Bieniu:kox:,,ja też jeszcze kiedyś będę miał b6 :decayed:

Opublikowano

Bieniek,

Gratuluje, że w końcu auto jeździ jak trzeba :wink:

Co więcej- łączę się z Tobą w bólu z powodu kosztów :grin::grin::grin:

Pzdr!

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Niby nic,ale cos sie dzieje:grin::grin::grin:

Plan na maj:

-odmalowanie przodu

-polerowanie lamp z soczewkami b8

-konserwacja błotników od wewnątrz

-nowa skóra na kierownicy

-wymiana szyby przód

A po wakacjach 2.7 bit:jerk::jerk::jerk:i heble

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.