Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VDO dałem 200 zł była taki sam numer jak na jaegerze.

a jakiś głowny procesor był uszkodzony, wariowała wstazówka paliwa i zacinał sie obrotek i licznik

teraz jest juz ok, ponoć VDO nie miało tej wady

Opublikowano

podasz mi nr tego licznika?

Opublikowano

nie ma problemu 8D0 920 900 i mój ma 1/2 fisa

Opublikowano

a to masz ten moduł podpiety z tyłu w tym liczniku vdo czy nie masz, czy wogóle nie ma na niego miejsca??

Opublikowano

nie ma właśnie tego modułu w liczniku VDO, nie ma też miejsca żeby go przełożyć :confused4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Korzystając z ciepłego dnia dobrałem się wreszcie do tego nieszczęsnego odbiornika w swoim aucie.
Gdy go w końcu wyciągnąłem, moim oczom ukazał się taki oto widok:

4B0919145_wpnaxea.jpg



To by chyba wyjaśniało, czemu "palma" się nie pojawiała. :kwasny:


Ten mój ma numer 4B0919145A, czyli to ten najstarszy i najbardziej awaryjny model. Z lektury tego wątku wynika, że powinienem kupić odbiornik o numerze 8K0919145A.

I teraz pytanie do tych, którzy już to wymieniali: czy gniazda w obu modelach są takie same? Czy moja obecna wtyczka będzie pasowała do tego nowego odbiornika?




--
Pozdrawiam.
Sławek

Edytowane przez steve69

Opublikowano

kupuj z końcówką B też są dobre a wtyka napewno ta sama i jest tego po 50 zyli na aledro:wink:

Opublikowano
kupuj z końcówką B też są dobre a wtyka napewno ta sama i jest tego po 50 zyli na aledro:wink:

No niby można. Ale kupując taką używkę nie wiadomo, ile to "pochodzi" zanim też się zepsuje.

To już wolę dopłacić i kupić nówkę sztukę nieśmiganą z ASO :wink:

Tylko żeby ktoś jeszcze rozwiał te moje wątpliwości z wtyczką...

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

na 99% jest taka sama , zresztą moduł też ten sam tylko inny numer:wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

również zastanawia mnie fakt tej "antenki". mój problem polega na tym, że chcąc dobrać się do wycieraczek i żeby mieć jak najlepszy dostęp wyjąłem gniazdo komputera oczywiście wypinając wszystkie wtyczki (przed tą czynnością odłączyłem aku). po złożeniu wszystkiego do kupy całość działa, ale oczywiście zrestartował mi się zegar (normalne po odłączniu aku), jednak od dwóch dni "antenka" się nie pojawiła... czego mogę próbować? mogły się pozmieniać jakieś ustawienia po wyjęciu kompa? wyjąć i włożyć bezpiecznik? czy pozostaje mi tylko czekanie?

nadmieniam, że do tej pory "antenka" była widoczna zawsze (odkąd mam auto) i nigdy nie zniknęła.

Opublikowano
również zastanawia mnie fakt tej "antenki". mój problem polega na tym, że chcąc dobrać się do wycieraczek i żeby mieć jak najlepszy dostęp wyjąłem gniazdo komputera oczywiście wypinając wszystkie wtyczki (przed tą czynnością odłączyłem aku). po złożeniu wszystkiego do kupy całość działa, ale oczywiście zrestartował mi się zegar (normalne po odłączniu aku), jednak od dwóch dni "antenka" się nie pojawiła... czego mogę próbować? mogły się pozmieniać jakieś ustawienia po wyjęciu kompa? wyjąć i włożyć bezpiecznik? czy pozostaje mi tylko czekanie?

nadmieniam, że do tej pory "antenka" była widoczna zawsze (odkąd mam auto) i nigdy nie zniknęła.

wyciągnij bezpiecznik od zegarów na chwile , potem ustaw ręcznie godz. na 2:58 , zamknij auto poczekaj z 10m i powinno zaskoczyć :wink:

Opublikowano

Ja parkuje auto co dziennie w tym samym miejscu i zdarza się ze raz na miesiąc antenka zniknie, za dzień dwa a kiedyś nawet dopiero po 3 tygodniach się pojawiła, niektórzy pisali ze nawet po kilka miesięcy nie mieli wymieniali moduły i nic, i kiedyś tam nagle się pojawiała, bądź cierpliwy (bardzo) i czekaj

Opublikowano

Ten mój ma numer 4B0919145A, czyli to ten najstarszy i najbardziej awaryjny model. Z lektury tego wątku wynika, że powinienem kupić odbiornik o numerze 8K0919145A.

I teraz pytanie do tych, którzy już to wymieniali: czy gniazda w obu modelach są takie same? Czy moja obecna wtyczka będzie pasowała do tego nowego odbiornika?

W ten weekend przy okazji wymiany czujnika parkowania postanowiłem zrobić porządek z "palemką" w aucie. U siebie miałem zamontowany 4B0919145A i wymieniłem go na kupiony w ASO 8K0919145A. Tak więc moge Ci potwierdzić, że wszytko pasuje :wink:

Później trochę nerwów bo sam z siebie nie uaktualnił godziny i daty. Dopiero restart zegarów (poprzez wyjecie bezpiecznika nr 15) i ustawienia godziny na 1:59 załatwiło sprawę i po chwili "palemka" wróciła na miejsce :banan:

Opublikowano
... U siebie miałem zamontowany 4B0919145A i wymieniłem go na kupiony w ASO 4B0919145A. Tak więc moge Ci potwierdzić, że wszytko pasuje :wink:

Skoro wymieniałeś na taki sam, to musiało pasować. :wink:

Ja też już jestem po wymianie. Kupiłem 8K0919145A.

Po podłączeniu nowego odbiornika "palma" pojawiła się po ok. 2 godzinach (nie resetowałem zegarów).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

to ja wam powiem, że mieszkając na końcu europy również mam sterowanie radiowe....zarówno w aucie jak i w domowym sprzęcie....

w linii prostej jest 1905 km, a na Gibraltar gdzie pracuję 1931 km, od NADAJNIKA (wg google earth)...... antenkę mam prawie zawsze...

zdarzają się dni gdy znika ale nie trwa to więcej niż jeden, góra 2 dni..... parkuję w większości w garażach podziemnych

poza tym....samochód miałem w warsztacie z rozłączonym akumulatorem z powodu awarii silnika przez ponad pół roku.... po podłączeniu po naprawie, sygnał złapał po około godzinie:banan:

Opublikowano

Skoro wymieniałeś na taki sam, to musiało pasować. :wink:

Poprawione :decayed:

Opublikowano

Witam

tez mam problem z antenka zegara radiowego o jakiegoś roku nie świeci i zegar trzeba nastawiać ręcznie choć to tylko 600km od nadajnika próbowałem wszystkiego co ty jest opisane i nic zima ma ktoś może jakieś pomysły ?

Opublikowano
... próbowałem wszystkiego co ty jest opisane i nic ...

Wszystkiego, czyli co konkretnie?... Sprawdzałeś napięcie we wiązce idącej do odbiornika?

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

próbowałem wyciągać bezpiecznik i zmieniać na te godziny 1,59 2,58 i nic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.