Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś podpowiedział by jak wygląda temat oryginalnej wiązki dla modułu zegarka - tzn.:

a) jaka wtyczka od trony modułu,

B) jak biegnie wiązka i czy jest gdzieś złącze po drodze do licznika

c) rozumiem że wiązka kończy się (zaczyna jak kto woli ;) ) małą kostką wtykają z tyły licznika (jaka to kostka czy jest szansa że może być w zegarach)

ps. Rozumiem że każde zegary są w stanie obsłużyć radiowy zegarek

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie a gdzie jest ten moduł ? przetrzepałem ostatnio wszystkie zakamarki pod zderzakiem tylnym i nic nie znalazłem... a mój zegar padł ktoregoś dnia i od roku nie pojawił się :confused4:

Opublikowano

Aydaho jest z prawej strony pod lampą przymocowany do belki podzderzakowej :gwizdanie:

adadur zegary muszą być pod "odbiornik radiowy" bo albo mają wejście na tą kostkę albo nie... :kwasny:

Jak co to mam taki czujnik z kompletną instalacją ale do B8 :wink4:

Opublikowano

Ok - dzieki

Opublikowano

U mnie wystarczyło zmienić kodowanie w VAG-u z 0 na 1 i antenka wyskoczyła po kilkunastu minutach.

Opublikowano

U mnie wystarczyło zmienić kodowanie w VAG-u z 0 na 1 i antenka wyskoczyła po kilkunastu minutach.

a moglbys powiedziec cos wiecej o tym kodowaniu co i gdzie pozmieniac ?

Opublikowano

U mnie wystarczyło zmienić kodowanie w VAG-u z 0 na 1 i antenka wyskoczyła po kilkunastu minutach.

a moglbys powiedziec cos wiecej o tym kodowaniu co i gdzie pozmieniac ?

masz napisane wczesniej w tym wątku

Opublikowano

U mnie wystarczyło zmienić kodowanie w VAG-u z 0 na 1 i antenka wyskoczyła po kilkunastu minutach.

a moglbys powiedziec cos wiecej o tym kodowaniu co i gdzie pozmieniac ?

nie liczył bym na to specjalnie

Opublikowano

Adres 17 - Instruments

10 - Adaptacja --> kanał 19

?xxxx: Illumination Option

0 - Needle and Scala only active at 'Light on"

1 - Needle already active at 'Ignition on'

2 - Scale already active at 'Ignition on'

3 - Scala (2. Map) and Needle at "ignition on" active

x?xxx: Board Computer

0 - only Level 2 (long time memory)

1 - Level 1 and 2

xx?xx: Driver Information System (DIS)

0 - DIS 1

1 - Highline without DIS

2 - DIS 2

xxx?x: Ambient Temperature

0 - no Display, Illumination inactive

1 - Display and Illumination active

xxxx?: Remote Clock

0 - Remote Clock not active

1 - Remote Clock active

W moim przypadku kodowanie było 00000, wiadomo dlaczego :kwasny: zmieniłem na 11011 i komputer ma teraz dwie pamięci - chwilową i sumaryczną a po kilkunastu minutach wyskoczyła antenka przy zegarku :)

Opublikowano

U mnie nie działa zegar radiowy. Przestał działać po kasowaniu inspekcji jakis rok temu.

Kanał 19 u mnie wyglada tak: 31301.

Opublikowano

U mnie nie działa zegar radiowy. Przestał działać po kasowaniu inspekcji jakis rok temu.

Kanał 19 u mnie wyglada tak: 31301.

Spróbuj jeszcze wywalić zasilenie w zegarach (bezpiecznikiem). Po przywróceniu ustaw zegar na 2:59. Jak antenka nie wskoczy do 3:02 to raczej szukałbym nowego modułu pod tylny zderzak.

Opublikowano

Adaś a Ty chcesz ten moduł bo jak nie to wystawiam go w dziale sprzedam :wink4:

Opublikowano

Adaś a Ty chcesz ten moduł bo jak nie to wystawiam go w dziale sprzedam :wink4:

Ile bo mój chyba też padł ? :gwizdanie:

Opublikowano

tyle że ja mam z wiązką i tak chciałbym go sprzedać... :kwasny:

Opublikowano

Nie bardzo wiem jak ustawić tą 5 cyfrę wartość bo u mnie w kanale 19 jest wartość "0". Nie ma 5 pozycji by je zmienić tylko jedna pozycja którą zmieniłem na "1".

Nie wiem czemu tak jest.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tyle że ja mam z wiązką i tak chciałbym go sprzedać... :kwasny:

Aktualny ten moduł? I za ile?

Opublikowano

U mnie nie działa zegar radiowy. Przestał działać po kasowaniu inspekcji jakis rok temu.

Kanał 19 u mnie wyglada tak: 31301.

Spróbuj jeszcze wywalić zasilenie w zegarach (bezpiecznikiem). Po przywróceniu ustaw zegar na 2:59. Jak antenka nie wskoczy do 3:02 to raczej szukałbym nowego modułu pod tylny zderzak.

A który bezpiecznik w B6 odpowiada za zasilanie zegarów?

Szukałem w instrukcji obsługi, na tabliczce osłony bezpieczników i nie ma.

Opublikowano

U mnie nie działa zegar radiowy. Przestał działać po kasowaniu inspekcji jakis rok temu.

Kanał 19 u mnie wyglada tak: 31301.

Spróbuj jeszcze wywalić zasilenie w zegarach (bezpiecznikiem). Po przywróceniu ustaw zegar na 2:59. Jak antenka nie wskoczy do 3:02 to raczej szukałbym nowego modułu pod tylny zderzak.

A który bezpiecznik w B6 odpowiada za zasilanie zegarów?

Szukałem w instrukcji obsługi, na tabliczce osłony bezpieczników i nie ma.

Bezpiecznik nr 15.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

jakoś w sierpniu na liczniku próbowałem przestawić zegarek ręcznie i antenka zniknęła. podłączająć pod komputer wszystko było że niby jest włączone. Antenki nie było aż do dziś. Dziś sie pojawiała i pojawiło się też coś dziwnego. zegarek ustawił się idaelnie, natomiast problem dotyczy daty bo wskoczyła data 27-13-2011 ;d

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.