Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zegar radiowy w Audi A4 B6

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spis części i opis

Schemat i opis wyść

Złącze wielostykowe 4-stykowe, czarne, zegara sterowanego falami radiowymi
1 - Zegar sterowany falami radiowymi, sygnał (dane) do pin 1 moduł żółty
2 - Zegar sterowany falami radiowymi 5V do pin 3 moduł brązowo-czerwony
3 - Niewykorzystane
4 - Zegar sterowany falami radiowymi, masa do pin 2 moduł brązowo-biały

Edytowane przez ziomal-84

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. U mnie ostatnio zauważyłem brak tej Palemki. Co mogło być przyczyną jej zniknięcia?

Opublikowano

Przeczytaj temat od początku, to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie...

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

haha od poczatku to dnia zabraknie:P ja przeczytałem ale odpowiedzi i myśli jest wiele.

dziś odłaczyłem akumulator i po podłaczeniu palemki już nie było jechałem autem prawie 2h i nic nie znalazło.

pol roku temu po odlaczeniu akumulatora palemka pojawiła sie po jakis 5min a teraz nie chce wrr

Opublikowano

Poczekaj przez noc i powinna sie pojawic. Mi tez odrazu sie nie pojawia po odlaczeniu aku. Nawet jak ustawie pare minut przed godzina aktualizacji zegarka.

Opublikowano

ok palemka powrocila miales racje

Opublikowano

Nie ma caegos takiego jak godzina aktualizacji zegarka. Z doswiadczenia wiem ze palemka zawsze sie pojawi po okolo 10-15min po zamknieciu auta jesli ma sygnal. Czasem jedynie potrafi sie zawiesic licznik i trzeba go zrezetowac przez wyjecie bezpiecznika nr 15.

Edytowane przez biggman

Opublikowano

Mi zawsze po nocy sie pojawia. Nigdy po 10-15 minutach

Opublikowano

Wożę się b6 już ponad 3 miesiace i od samego poczatku nie widzialem na zegarach palmy. Myślałem ze ten samochod nie posiada tego zegarka ale teraz po demontazu tylnego zderzaka znalazlem moduł 4B0 919 145A. Sprawdziłem napiecie na kabelkach i wyszlo mi 3V kodowanie mam wporzadku. Co moze byc przyczyna?

Opublikowano

Uwalony moduł. Zewnatrz nie ma oznaki zuzycia a gdy go rozkleisz wszystko w srodku zardzewiale...

Opublikowano

to w końcu ta palma/antenka ma sie palić czy nie ?

Opublikowano

Tak. Ma byc widoczna

Opublikowano

Jeśli masz moduł, to powinna się wyświetlać. Skoro jej nie ma, to moduł padł. Typowa usterka.

Opublikowano

to trochę bez sensu...

z miesiąc tak jezdziłem ze w ogóle jej nie było, a teraz nagle wyskoczyła i świeci od 4/5 dni

Opublikowano

pierwsza oznaka padajacego modulu, po wymianie na nowy mam ja caly czas...

Opublikowano

Nie ma caegos takiego jak godzina aktualizacji zegarka. Z doswiadczenia wiem ze palemka zawsze sie pojawi po okolo 10-15min po zamknieciu auta jesli ma sygnal. Czasem jedynie potrafi sie zawiesic licznik i trzeba go zrezetowac przez wyjecie bezpiecznika nr 15.

Dodam tylko, że licznik potrafi zawiesić się także z wyświetloną palemką :wink: .

U mnie po odłączeniu modułu, licznik wyświetlał palemkę chyba ze trzy dni :grin: .

Opublikowano

to akurat jest normalne, licznik miał ciągłe napięcie także "wiedział" że godzina jest aktualna ;)

jakbyś odłączył bezpiecznik licznika antenka by znikneła

Opublikowano

licznik wyświetla palemkę właśnie przez trzy dni, od momentu ostatniej aktualizacji.

w trzecim dniu, jeśli aktualizacja się nie powiedzie ikona jest wygaszana. aż do momentu kolejnej, udanej aktualizacji.

polecam instrukcję obsługi strona... 18

warto czasem tam zajrzeć.

7d944a46c1a3270b1f7d8c918defcab0.jpg

Pozdrawiam

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano

Dokładnie :good:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Ja mam samochód od roku i myślałem ze nie mam zegara radiowego bo nigdy się nie paliła palemka . Ale wczoraj odpalam samochód i patrze na licznik ze się pali :) Nie wiem co miało wpływ na to ze się zapaliła jak nic nie było robione ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.