Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] cudak na serwisie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio pojawił się nas taki cudak na serwisie i takie maszyny się psują :wink4:

PS. fura jest z Wrocławia

veyron1kt5.jpg

veyron2ms0.jpg

veyron3rx4.jpg

veyron4xh9.jpg

Opublikowano

Niezła rakieta, ciekawe ile kucy :gwizdanie:

Opublikowano

grabalaba 1001 :evil:

Cos pieknego.. A nie wiesz co dokladnie padlo..? :dance:

Ale felgi to moglby na ladniejsze wymienic.. :gwizdanie:

Opublikowano

Zalał nasze paliwo i auto odmówiło posłuszeństwa :polew:

Opublikowano
  • Autor

spoiler się pod złym kątem otwierał :mysli:

Opublikowano

Jasna d*pa ...to koles pewnie jej na krok nieopuscil podczas serwisowania ;)

Opublikowano
  • Autor
Jasna d*pa ...to koles pewnie jej na krok nieopuscil podczas serwisowania

he he jasne - jedyna sztuka w Polsce jedyne 1 300 000 euro :a4fan:

Opublikowano

:slina:

Nie wiedziałem, że w Polsce kogoś na to stać :)

Opublikowano

Ja pitole, brak słów, to trzeba w garniturku naprawiać. Ale nazwa tematu winna być bardziej dosłowna. Niech forumowicze widzą jaką sztuke mamy w Polsce. :thumbup:

Opublikowano

:drool:

spoiler się pod złym kątem otwierał :mysli:

a myslalem ze mu sie plyn w spryskach skonczyl... :polew:

Opublikowano

W polsce to lepsze auta niz w niemczech.U mnie miasteczko 20tys mieszkanców nibi krzyczą ze bida a tu audi q7,porshe cayeene, najnowsza S-klasa,CLk cabrio,

Opublikowano

W mordeczke myślalem ze takie auta to w TOP GEAR jeżdżą a tu przoszę w Polsce, szok. :drool: :drool:

Opublikowano

Zalał nasze paliwo i auto odmówiło posłuszeństwa :polew:

nie tylko nasze paliwo może zabić :evil:

Opublikowano
http://wroclawski.bugatti.veyron.patrz.pl/ aaaale slaby, ma zwykla blache ;) ja zamowilbym sobie 1001 na blaszce :D brzydkie to to jest niesamowicie - przod jak pyszczek smutnego pieska, tyl jak statek kosmiczny. co nie zmienia faktu, ze pragne miec tego brzydala w swoim garazu! :D
Opublikowano

Ja bym tego niechcial, po tygodniu lania do baku pewnie musialbym sprzedac mieszkanie , ubezpieczenie to chyba roczne bym musial rozlozyc na 50 lat , w krakowie musialbym tylko jezdzic glownymi drogami i to nie wszystkimi bo taki niski jest , musialbym parkowac na ulicy bo o wyjechaniu na kraweznik mozna zapomniec (a co za tym idzie mandaciki), do sklepu normalnie podjechac by sie nie oplacalo , taniej taksowka by wyszlo :)

Nie mowiac ze 1.300.000 euro to nawet mi sie nie sni :) i co by mi z tego przyszlo ze go mam ?? Nawet poscigac by sie nie dalo , no bo z kim ?? chyba ze na wstecznym :)

Wiem wiem strasznie narzekam , ja po prostu wole moje :audi::):quattro:

Opublikowano

Bodajże w Top Gear testowali ten "pocisk" - 407km/h :evil:

F1 nie ma szans :naughty:

Opublikowano

Zobaczcie jak to miazdzy SUPER SPORTOWY!! samochod jakim jest Mercedes SLR !!! Normalnie jestem pod ogromnym wrazeniem .

hahahah a z R8 to tak jakby z trabantem sie scigal :P MIAZGA!!

Opublikowano

Mad_MAX wkleiłeś dwa takie same linki, a tak z innej mańki to fakt, gdzie tym w Polsce jeździć, z kim sie ścigać troche tak smutno być samemu :decayed:

Opublikowano

a VASa tam nie macie ? Tylko Vag-Coma podłączacie pod Veyrona ? :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.