Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6] przyciemnianie szyb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!!

Czy mógł mi ktoś powiedzieć czy jest dużo roboty żeby zciągnąć boczki i wymontować szyby z drzwi w mojej B6 bo chciałbym kupić gotową folię do przyciemnienia szyb i ją przykleić ( przyciętą na wymiar danego modelu samochodu) ? :a4fan:

Opublikowano

Zły pomysl,,,

Wyciecie na wymiar to najmniejszy problem... chociaz pierwsze slysze ze jakas firma sprzedaje folie na wymiar,

Nie ma co oszczedzac - poszukaj firmy ktora sie tym zajmuje,

Opublikowano

Samemu nie polecam, troche zabawy jest z usuwaniem powietrza, trzeba mieć specjaną szpachele ( widziałem w Szybex jak goście to robili) a już sie zaczyna jak okleja sie np tylnią szybe która jest wygieta. No i masz pewny atest z firmy.

Opublikowano

oddaj chłopie do warszatu niech Ci porządnie zrobią..będziesz się bawił cały dzień, narobisz rys na folii i znowu będziesz auto rozbierał i nakładał nowe folie..strata czasu..

Opublikowano

ja też nie polecam zakładać samemu folię na szyby :thumbdown:

Opublikowano

Biorąc pod uwagę miejsce pobytu ariela pewnie mu powiedzieli za przyciemnienie 500funtów to chce sobie sam zrobić :P

Opublikowano

obraz003nj3.th.jpg

obraz010dn7.th.jpg

Ja robilem w zakladzie ktory sie tym trudni w Tarnowie goscie robia to ok 6-7 h koszt 550 - 600 zl zalezy od autka. Kumpel tez tam robil wyszlo fajnie a p-onoc w B6 tak mowili jest przesrane rozbieranie drzwi boczkow i mala szybka no i tylna wszedzie ciasno ale jak ktos sie zna to wiecie NO problem podobno B5 bylo <jest> latwiej przyciemnic

Opublikowano

chciałbym kupić gotową folię do przyciemnienia szyb i ją przykleić

Uwierz mi, na pewno nie chcesz tego robic samemu.

Opublikowano

Jak ktos ma troche zdolnosci to boczne zrobi bez problemu, szyb do przyciemniania sie nie wyciaga!!! zdejmuje sie tylko boczki.

Opublikowano

Troszke sprawności manualnych i da rade samemu :th:

Ja w poprednim aucie dałem kolesiom do obklejenia i zapłaciłem za 3 szyby 70 zł +moja folia ..a brat niegdys w passsacie obkleił sobie sam .. przy kupnie lepszej foli masz szpachelke itp. :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rady. Jak byłem w Polsce na urlopie to chcieli za to 700 zł jak kolega wyżej wspomniał jestem teraz w angli i za to chcą tu 300 funtów to troche przegięcie nie? Jak pisałem wyżej jest firma która przycina na wymiar folie do mojej audi B6 kosztuje 60 f. :a4fan:

Opublikowano

Drogo :>

W Łodzi w warsztacie 450zł

A prywatnie 350zł

Ceny za 5 szyb w B5 :przebiegly:

Opublikowano

No i masz pewny atest z firmy.

Który może sobie w buty wsadzić :naughty:

Opublikowano

Ale z was nieroby :P Przyciemnianie nie takie straszne :) A jak ktos woli wywalic 300 zł za robocizne to spoko... Ja wole to przeznaczyc na co innego... :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Czemu tak piszesz że z nas nieroby a robiłeś to sam? Ja chcę się najpierw upewnić a nie rozebrać stanąć w połowie roboty i się martwić że coś nie wychodzi a chcę rzeby to jakoś wyglądało :th:

Opublikowano

Robiłem , robiłem :):)

Na pierwszy raz proponuje kupic z 3 rolki wiecej :D (na allegro po 13 zł rolka)

Jak sie nie wywrócisz to sie nie nauczysz ;)

Opublikowano

Przyciemnianie nie takie straszne

tak uwazasz? ok na bocznych to nie szkodzi jak nie wyjdzie. zerwiesz folie i juz a na tylniej?

Opublikowano

Statra zasada. "nigdy sie nie ucz na swoim aucie" :) tylna szyba jest trudna, niekiedy oklejają ja z dwóch połówek foli, a miejsce łączenia robią na pasu od ogrzewania szyby.

Opublikowano

Jeśli chcesz robić to sam to mam małą podpowiedz co do tego żeby folię można było przykleić równo i nie było "bąbelków" i nierówności(Widziałem jak to robił koleś zajmujący się oklejaniem samochodów jak byłem firmowym i go oklejał ale to szyby nie były tylko karoseria ale to nawet gorzej oklejać bo karoseria ma załamania i wypukłości) : przed przyklejeniem wyczyść szybe benzyną ekstrakcyjną żeby nie była tłusta, spryskaj szybe wodą i odklejoną folie też(takim rozpylaczem np. do mycia szyb),i na mokro przyklejaj (wtedy klej nie łapie i możesz ustawiac żeby było równo) Jak masz wszysko ustawione bieżesz szpachelke(najlepiej z gumową końcówką-nie porysujesz folii) i z jednego końca zaczynasz wypychać wodę z pod folii powolnymi i krótkimi ruchami aż przykleisz całą folie. Powodzenia

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za rady jeszcze się wacham :mysli: ale może spóbuje może mi wyjdzie :a4fan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.