Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja włącznika świateł


dabliues

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czym malujecie te przyciski?

Musze zregenerowac climatronic i radio, tylko nie wiem czym pomalowac i jak to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czym malujecie te przyciski?

Musze zregenerowac climatronic i radio, tylko nie wiem czym pomalowac i jak to zrobic

Najpierw podkład na plastik i czarny mat, ja malowałem samym czarnym matem z BOLLA bo podobno jest już z podkładem i odcienim pasuje indelnie do reszty przycisków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czym malujecie te przyciski?

Musze zregenerowac climatronic i radio, tylko nie wiem czym pomalowac i jak to zrobic

Najpierw podkład na plastik i czarny mat, ja malowałem samym czarnym matem z BOLLA bo podobno jest już z podkładem i odcienim pasuje indelnie do reszty przycisków.

Dzięki wielkie, na pewno skorzystam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chciałem bawić się w malowanie włącznika, tym bardziej, że oświetlenie ikon pozycyjnych, mijania przestało działać. Kupiłem zamiennik z tej aukcji:

Audi A4 B6 B7 włącznik przełącznik świateł 00-07 (3976640712) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

i nie działał u mnie P&P bo po podpięciu działały światła (pozycja i mijania) w pozycji 0.

Na początku wkurzyłem się strasznie ale zacząłem kombinować i przełożyłem wnętrzności z oryginalnego włącznika do tego zamiennika i jest na 75% OK!

Nie na 100% ponieważ słabe są diody i ikonki nie są oświetlone tak jak w oryginale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wydrzeć ten cholernie pokrętło? ?? Nawet imadło wymieka.

Chodzi Ci o to (ostatni post) [Audi A4 B6] Demontaż wewnętrznych listew ozdobnych

czy o oddzielenie pokrętła od reszty włącznika jeśli o to 2 to gdzieś był opis trzeba zaczepy podważyć czymś cienkim i ostrym a następnie próbować obracać i ciągnąć ( oczywiści z umiarem) powinno wyjść ale jak mówię gdzieś jest foto na forum nawet poszukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcisnij pokretło przekręc w prawo jak bedzie zapadnięte do środka i pociąg do siebie a odnosnie regenerowania to fajnie to wychodzi i podziwiam tych którzy maja cierpliwosc ja nie mam i zakupiłem na allegro zamiennik za 40 złoty mam go juz ponad rok i jest bajka nie odbiega od orygiinału a nawet bym powiedział ze lepiej wykonany bo sie nie sciera a cena tylko 40 złoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak regenerowałem to nie było zamienników.

Teraz też bym kupił bo cena niska.

Można już dostać pierścień i pokrętło w cenie 30zł z wysyłką

81402026_tample.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak regenerowałem to nie było zamienników.

Teraz też bym kupił bo cena niska.

Można już dostać pierścień i pokrętło w cenie 30zł z wysyłką

http://rwimport.pl/aukcje3/81402026/81402026_tample.jpg

A gdzie mozna kupic takie cacko nie caly wlacznik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego i patrząc na cenę to niewarto regenerować. Czy miał ktoś do czynienia z tym jak z jakością tego produktu??

Audi A4 B6 B7 włącznik przełącznik świateł 00-07 (4156354487) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w passacie b5 fl.

Wytrzymał 4 miesiące,upaliły sie styki,musiałem lutować i wymieniać kostkę w samochodzie.

Nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam nie o caly wlacznik tylko jakosc wykonania czy zaraz nie zejdzie i sie nie podrapie przelozylbym sama obudowe a reszta ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart1907 włacznik z tej aukcji z tego co na forum pisza to trzeba piny przekładac bo cos z elektronika hu...., ja mam z tej ipodpialem , wsztstko jak w ori , tyklo ikonka swiateł podswietlana jest na zelono a w ori na czerwono reszta jak w ori WŁĄCZNIK PRZEŁĄCZNIK ŚWIATEŁ Audi A4 B6 B7 00-07 (4181804241) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. przyciski szyb tez mam od niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciski szyb tez mam od niego

Też dziś zamontowałem przyciski szyb. (4x)

Wszystko pasuje,świeci i działa jak oryginalny.

Farba wygląda lepiej, niż ta gumowa co się ściera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj foto sasiad:decayed:

Proszę bardzo

IMG_20140509_203817_zps8ed05007.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...