Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Co my tunerzy wiemy o tuningu 2.5TDI V6 ....

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zupelnie przypadkiem na innym forum zobaczylem takie cus

http://www.44tuning.pl/volkswagen-vw/chip-tuning-volkswagen-vw-passat-2.5-tdi-v6-150-km.html

i juz tam jednego chetnego staram sie uswiadomic ze by musial polowe osprzetu zmienic by chociaz zblizyc sie do tego

co tam sie robi w 4 godz!

Generalnie zwijam kwity bo sie nie znam :polew:

Opublikowano
:mysli: To ci nowina.....u mnie multi siedzi więc i tak odpada.
Opublikowano

Eh ten marketing : "Moc nawet do" :decayed:

Opublikowano

zabezpieczenie słowne ma

przyrost mocy i momentu obrotowego zależy od rzeczywistych parametrów danego egzemplarza, jego sprawności oraz posiadanego indywidualnego potencjału.

wyjdzie ile wyjdzie i klientom mówi, ze silnik żużel i więcej nie wyjdzie

Opublikowano

grubo .... :evil:

jakis wykres maja ?

Opublikowano

grubo .... :evil:

jakis wykres maja ?

nie mają painta w windowsie :wink4:

Opublikowano

a czmu nie sa firmy ktore chipuja ciezarowki :wink4:

Opublikowano

zupelnie przypadkiem na innym forum zobaczylem takie cus

http://www.44tuning.pl/volkswagen-vw/chip-tuning-volkswagen-vw-passat-2.5-tdi-v6-150-km.html

i juz tam jednego chetnego staram sie uswiadomic ze by musial polowe osprzetu zmienic by chociaz zblizyc sie do tego

co tam sie robi w 4 godz!

Generalnie zwijam kwity bo sie nie znam :polew:

Rob555, spokojnie. Przecież nie napisali, a może NITRO montują w te 4 godziny? Wtedy może i by się zgadzało :decayed:

Opublikowano

a kto może się pochwalić u nas najmocniej zrezanym 2.5tdi ?

Opublikowano

a kto może się pochwalić u nas najmocniej zrezanym 2.5tdi ?

Flyer, jego 2,5tdi to teraz 2,7biturbo :)

Opublikowano

a kto może się pochwalić u nas najmocniej zrezanym 2.5tdi ?

Flyer, jego 2,5tdi to teraz 2,7biturbo :)

rozwiercone

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzwonię z pretensjami do Rogala, co za fuszerkę mi odwalił :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a moze zamist się smiac to ktos napisze jakie sa najbardziej prawdopobne możliwość silników 2.5 najlepiej w rozbicie na rodzaje silników???

Bede bardzo wdzięczny za pomoc.

Opublikowano

2.5 150PS w B5 to max 180-185PS

2.5 150PS w A6 [FMIC] to max 190PS

2.5 155PS to max 180-185PS

2.5 163PS do 2003 r. to max 190PS

2.5 163PS od 2004 r. to max 195PS

2.5 180PS to max 200-205PS

tak mniej wiecej...

Opublikowano

Rob jutro jestem :polew: :polew:

Opublikowano

Rob jutro jestem :polew: :polew:

Ty nie musisz, masz MTM-owego czipa .... :naughty:

Podobno :decayed:

Opublikowano
  • Autor

BieniekCo tam ... MTM niech sie chowa...dzwon do chlopakow by Ci 20KM dolozyli jeszcze :polew:

Tak pozatym malo ktora 2.5TDI V6 trzyma serie :cool1: wiec te przyrosty podane przez Flyera to i tak optymistne

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.