Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] [ALL] MOJA AUDI :D


Policman

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

Widzę kolega z moich okolic :wink4: Gratuluje zakupu. Pięknie się prezentuje :good: Może kiedyś jakiś spocik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze lubię terenówki, napisałem że ma być taka terenowawa, bo wydaje mi się to troszkę praktyczniejsze ( nie trzeba tak bardzo uważać, jeżdżę czasem łowić rybki, a nie zawsze jest asfalcik nad samą wodę...) :mysli: jaki zawias ?? proszę jaśniej kolego, bo nie rozumiem...

a co do spocika to pewnie wybiorę się do Rzeszowa 19.09. 2010 r., więc harley jeśli chcesz to możemy się zgadać na PW lub GG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze lubię terenówki, napisałem że ma być taka terenowawa, bo wydaje mi się to troszkę praktyczniejsze ( nie trzeba tak bardzo uważać, jeżdżę czasem łowić rybki, a nie zawsze jest asfalcik nad samą wodę...) :mysli: jaki zawias ?? proszę jaśniej kolego, bo nie rozumiem...

a co do spocika to pewnie wybiorę się do Rzeszowa 19.09. 2010 r., więc harley jeśli chcesz to możemy się zgadać na PW lub GG

racja kolego. Ja mam lekką glebę i żałuje. Na autostradzie i czystym asfalcie miodzio ale jak się zaczynają wertepy np. torowisko tramwajowe, jakaś wypaczona kostka a najczęściej jeżdżę po dziurawym mieście to jest lipa :kwasny:A o polnych drogach można zapomnieć :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze lubię terenówki, napisałem że ma być taka terenowawa, bo wydaje mi się to troszkę praktyczniejsze ( nie trzeba tak bardzo uważać, jeżdżę czasem łowić rybki, a nie zawsze jest asfalcik nad samą wodę...) :mysli: jaki zawias ?? proszę jaśniej kolego, bo nie rozumiem...

a co do spocika to pewnie wybiorę się do Rzeszowa 19.09. 2010 r., więc harley jeśli chcesz to możemy się zgadać na PW lub GG

racja kolego. Ja mam lekką glebę i żałuje. Na autostradzie i czystym asfalcie miodzio ale jak się zaczynają wertepy np. torowisko tramwajowe, jakaś wypaczona kostka a najczęściej jeżdżę po dziurawym mieście to jest lipa :kwasny:A o polnych drogach można zapomnieć :thumbdown:

Przesada, może masz źle zestrojone zawieszenie.

Ja po torowiskach przejeżdzam całkowicie normalnie.

I po polnych drogach też jeżdżę bez problemu (na grzyby czy nad jezioro) a mam -40/60mm na 17'.

Jedyne co stwarza problemy to wysokie krawężniki. Z wjechaniem nie ma większego problemu ale zjazd bez przytarcia osłoną wymaga czasem gimnastyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi o to ze lubię terenówki, napisałem że ma być taka terenowawa, bo wydaje mi się to troszkę praktyczniejsze ( nie trzeba tak bardzo uważać, jeżdżę czasem łowić rybki, a nie zawsze jest asfalcik nad samą wodę...) :mysli: jaki zawias ?? proszę jaśniej kolego, bo nie rozumiem...

a co do spocika to pewnie wybiorę się do Rzeszowa 19.09. 2010 r., więc harley jeśli chcesz to możemy się zgadać na PW lub GG

racja kolego. Ja mam lekką glebę i żałuje. Na autostradzie i czystym asfalcie miodzio ale jak się zaczynają wertepy np. torowisko tramwajowe, jakaś wypaczona kostka a najczęściej jeżdżę po dziurawym mieście to jest lipa :kwasny:A o polnych drogach można zapomnieć :thumbdown:

Przesada, może masz źle zestrojone zawieszenie.

Ja po torowiskach przejeżdzam całkowicie normalnie.

I po polnych drogach też jeżdżę bez problemu (na grzyby czy nad jezioro) a mam -40/60mm na 17'.

Jedyne co stwarza problemy to wysokie krawężniki. Z wjechaniem nie ma większego problemu ale zjazd bez przytarcia osłoną wymaga czasem gimnastyki.

Adaś nie wjedziesz w polne ścieżki, ostatnio na 3 razy próbowałem i poprostu trze sie podwoziem, wystarczy jakis kamień i juz głowa boli od mysłi co tym razem :decayed:

Ale obnizenie -20 wzgledem serii nie utrudni aż tak jazdy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, właśnie na takiej ścieżce wychodzi sprawność seryjnych amortyzatorów i sprężyn obniżających.

Ja wjeżdżam wszędzie. Nie miałbym gleby gdybym musiał się zastanawiać nad tym czy gdzieś wjadę czy nie :decayed:

A tak czy chcę jechać na grzyby, czy na ryby czy nad jezioro, czy na ognisko - wszędzie jadę audi.

Jak miałem obniżenie samymi sprężynami to nie wyjeżdżałem poza drogi asfaltowe, od momentu jak nie mogłem pod górkę wyjechać bo na samej górze był garb. Jak tylko zamontowałem obecne zawieszenie to pojechałem w to samo miejsce. I co? I nie było nawet najmniejszych problemów.

Taka jest różnica między obniżaniem samymi sprężynami a kompletem sprężyny obniżające + amortyzatory o krótszym skoku. Gleba ma poprawiać właściwości jezdne a nie pogarszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, właśnie na takiej ścieżce wychodzi sprawność seryjnych amortyzatorów i sprężyn obniżających.

Ja wjeżdżam wszędzie. Nie miałbym gleby gdybym musiał się zastanawiać nad tym czy gdzieś wjadę czy nie :decayed:

pojedziemy kiedys na fotki to uwierz ze nie wjedziesz, tzn wjedziesz ale przetrzesz podwoziem, taki urok gleby w polu :wink4:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, jeszcze nie spotkałem miejsca gdzie nie mógłbym wjechać na glebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi, właśnie na takiej ścieżce wychodzi sprawność seryjnych amortyzatorów i sprężyn obniżających.

Ja wjeżdżam wszędzie. Nie miałbym gleby gdybym musiał się zastanawiać nad tym czy gdzieś wjadę czy nie :decayed:

pojedziemy kiedys na fotki to uwierz ze nie wjedziesz, tzn wjedziesz ale przetrzesz podwoziem, taki urok gleby w polu :wink4:

EOT

Panowie mam nadzieję, że się podzielicie wynikami tego eksperymentu:> Ja tym czasem na wszelki wypadek zawiasu nie modzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam z niecierpliwością...[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 01:00_________________________________________________coś się chłopacy nie możecie wybrać na te fotki, albo się wynikami nie chcecie podzielić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wychodzi :embarrassed:

A spot w Opolu? Takie wertepy i wjechałeś bez większego bólu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyprzedza na 1BA? nie buja przy zmianie pasa :naughty:

Też miałem taki komplet jak TY, teraz mam 1BA amory + springi 1BE i dalej jest kupa :confused4: przez zimę skompletuje 1BE albo coś z MTSa (lub jakaś firmowa używka jak coś fajnego będzie) bo to nie jazda jak buja w każdą stronę (chyba że ktoś 90km/h max ciśnie :bag: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wyprzedza na 1BA? nie buja przy zmianie pasa :naughty:

Też miałem taki komplet jak TY, teraz mam 1BA amory + springi 1BE i dalej jest kupa :confused4: przez zimę skompletuje 1BE albo coś z MTSa (lub jakaś firmowa używka jak coś fajnego będzie) bo to nie jazda jak buja w każdą stronę (chyba że ktoś 90km/h max ciśnie :bag: )

hmmm :mysli: mam tak samo ale nie narzekam... wiadomo będę chciał sztywniej, ale nie odczuwam jakoś żeby mi pupa latała :)

wpadnij na spota do rzeszowa w niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...