Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław


Tomigsi

Rekomendowane odpowiedzi

no tja :mysli:, zapodał bym wykres ale konkurencja patrzy , a zależy mi jakiś czas na anonimowości , zaufanym mogę wysłać na PW .

nowak_zg fajny filmik , ta bmw to 2.5 vanos 192KM ??

Podziękowania dla Mirka z DynoSoft auto zapierdziela naprawdę miło :th:

tak to byla 2.5 L 192KM na vanosie :) w dodatku wybebeszona

2 kubelki zero tapicerki i klatka [br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 17:07 _________________________________________________a ten crx co byl z przodu na mecie to byl ed9 seria 1.6 125KM porobiony i uturbiony (0.5 bara dmuchal w ten dzien ).... i tam pare innych modow w nim bylo typu lekkie kolko zamachowe itp itd.... i tez byl wybebeszony moc crxa ok 200+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek może i to jest dla ciebie śmieszne ale musiałbyś widzieć miny kolesi na mecie, Bezcenne :naughty:

takich imprez jest sporo i nie tylko ja dłubię auto :evil:

Spoko nie drążę tematu bo widocznie nikt mnie nie rozumie a ja tylko po polsku pisałem prostym językiem :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=3239104344078189320 tomigsi + wybebeszona e36 :) i crx ed9 turbo - ok 200KM :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 06:45 _________________________________________________dodam jeszcze ze tomigsi vs leon fr (200KM) byla wygrana a4 :th:

ja tez sie scigalem honorowo :gwizdanie:

Jakoś nie pokazuje mi się żaden filmik, możecie to zweryfikować?

tomigsi - od czego jest ten centralny IC?

No i napisz jaki koszt IC i skąd miałeś orurowanie?

PS. właśnie jestem po modzie u Rogala (turbo AWX + nadkole S4) i szczerze mówiąc nie jestem jakoś bardzo zszokowany osiągami :confused4:

Mam nadzieję że to tylko takie moje wrażenie głównie za sprawą wyciągniętego momentu o którym tak żeście dyskutowali :wink4:

Co do mocy i niutków to nic nie mogę powiedzieć bo Witek nie mógł mi zhamować furki (brak czasu i jakiejś tam taśmy do zamocowania przenośnej hamowni)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=3239104344078189320 tomigsi + wybebeszona e36 :) i crx ed9 turbo - ok 200KM :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 06:45 _________________________________________________dodam jeszcze ze tomigsi vs leon fr (200KM) byla wygrana a4 :th:

ja tez sie scigalem honorowo :gwizdanie:

Jakoś nie pokazuje mi się żaden filmik, możecie to zweryfikować?

tomigsi - od czego jest ten centralny IC?

No i napisz jaki koszt IC i skąd miałeś orurowanie?

PS. właśnie jestem po modzie u Rogala (turbo AWX + nadkole S4) i szczerze mówiąc nie jestem jakoś bardzo zszokowany osiągami :confused4:

IC jest od goscia na allegro [nie pamietam nicka ale handluje IC-kami i zestawami do tuningu (turbo) .. jak ja patrzylem [jakis czas temu] to koszt ~ 500 zł ]

musimy sie kiedys umowic to sprawdzimy jak to Twoje padlo sie odpycha ... :naughty:

p.s roznica miedzy seria 110 PS a 150PS [czips +AWX] jest OGROMNA .... !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s roznica miedzy seria 110 PS a 150PS [czips +AWX] jest OGROMNA .... !!!

potwierdzam....też mam ten zestaw i polecam.Niestety przyzwyczaiłem się już do tej mocy i zaczyna mi być mało.Zaczyna mnie kusić wymiana końcówek 0,216mm http://www.allegro.pl/item352460156_koncowki_wtryskow_216_bosch_tuning_vw_asv_afn.html

i założenie IC centralnego (jest tak jak mówił Tomgsi to choroba).Spanky gdzie kupić orurowanie do IC???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s roznica miedzy seria 110 PS a 150PS [czips +AWX] jest OGROMNA .... !!!

Może i ogromna ale bez efektu wgniatania w fotel odczuwalne jest to tylko przy większych prędkościach bo w sumie 200 to teraz dosyć szybko pokazuje mi się na liczniku :)

Poza tym póki nie zobaczę wykresu to nie uwierzę w to co mam :>

A co do choroby to faktycznie można się nią zarazić :th:

PS. Spanky - za tydzień pewnie wpadnę na spota AKP to się możemy razem poodpychać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem poodpychać :wink4:

OT

Spoko, Spanky lubić takie zabawy :kox::naughty:

EOT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie a co byście mi poradzili do takiego pomysłu: 1.9 TDI PD 101 KM i chciałbym do tego dołożyć turbo od AWX + chip + FMIC, jakiej mocy mógłbym sie spodziewac, 150 realne ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

realne jest 160 kM, a co do niutowni to jakies 320-330 w kłębie...

no i na rolkach trzeba patrzeć czy aby sprzęgło sie nie uślizgnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o sprzegło sie nie martwie bo i tak jest już lekko na wykończeniu, tylko nie powiedziałem najważniejszej rzeczy, autko ma przebieg ~400 tys. km ale i tak mnie jakoś ciągnie do tych modyfikacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.pl/videoplay?docid=3239104344078189320 tomigsi + wybebeszona e36 :) i crx ed9 turbo - ok 200KM :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 06:45 _________________________________________________dodam jeszcze ze tomigsi vs leon fr (200KM) byla wygrana a4 :th:

ja tez sie scigalem honorowo :gwizdanie:

Jakoś nie pokazuje mi się żaden filmik, możecie to zweryfikować?

tomigsi - od czego jest ten centralny IC?

No i napisz jaki koszt IC i skąd miałeś orurowanie?

PS. właśnie jestem po modzie u Rogala (turbo AWX + nadkole S4) i szczerze mówiąc nie jestem jakoś bardzo zszokowany osiągami :confused4:

Mam nadzieję że to tylko takie moje wrażenie głównie za sprawą wyciągniętego momentu o którym tak żeście dyskutowali :wink4:

Co do mocy i niutków to nic nie mogę powiedzieć bo Witek nie mógł mi zhamować furki (brak czasu i jakiejś tam taśmy do zamocowania przenośnej hamowni)

p.s roznica miedzy seria 110 PS a 150PS [czips +AWX] jest OGROMNA .... !!!

Może i ogromna ale bez efektu wgniatania w fotel odczuwalne jest to tylko przy większych prędkościach bo w sumie 200 to teraz dosyć szybko pokazuje mi się na liczniku :)

Żeby w quattro mieć takie odczucia jak ma Spanky w oście trzeba mieć spokojnie z 1/4mocy wiecej :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w quattro mieć takie odczucia jak ma Spanky w oście trzeba mieć spokojnie z 1/4mocy wiecej :wink4:

a wszyscy tak placza ze nie maja Q ... sa tego tez i dobre strony ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w quattro mieć takie odczucia jak ma Spanky w oście trzeba mieć spokojnie z 1/4mocy wiecej :wink4:

a wszyscy tak placza ze nie maja Q ... sa tego tez i dobre strony ... :polew:

ale to tylko odczucia bo różnica w osiagach jest znacznie mniejsza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby w quattro mieć takie odczucia jak ma Spanky w oście trzeba mieć spokojnie z 1/4mocy wiecej :wink4:

a wszyscy tak placza ze nie maja Q ... sa tego tez i dobre strony ... :polew:

ale to tylko odczucia bo różnica w osiagach jest znacznie mniejsza :wink4:

No nie byłbym tego taki pewny. Zakładając ośce odpowiednie opony do ścigania, ośka będzie miała znacznie lepszą przyczepność, a quattro dalej te same straty i będzie wąchało rure ośce :> . Ośka i quattro o tej samej mocy i momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomi koniec rezania AFN'a???

chyba koniec bo jak na razie szkoda mi pchać dalej kasę , teraz mam nowe hobby, motocross, a tu też trzeba sporo kasy żeby brnąć do przodu .

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomigsi, miałbym prośbe

mógłbys zrobic zdjecie jak zamontowałes kolektor od awxa ?

a co tu pokazywać..odkręcasz stary i dajesz nowy..jak coś to mam na sprzedaż kolektor od AWX'a..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...