Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

no co ty 1600 zl :shocked: niezlego miales farta , bo ciezko cos trafic z oponami ponizje 2.5K

Felga sama w sobie na zime spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty 1600 zl :shocked: niezlego miales farta , bo ciezko cos trafic z oponami ponizje 2.5K

Felga sama w sobie na zime spoko

:shocked:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty 1600 zl :shocked: niezlego miales farta , bo ciezko cos trafic z oponami ponizje 2.5K

Felga sama w sobie na zime spoko

U mnie za tyle nawet tych felg nie kupisz. Polska to jednak dziwny kraj. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Panowie dałem 1,6 tyś za komplet 4 felg z oponami :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jest na alledrogo podobny komplet z gorszymi kapciami w cenie 1900 zł :decayed:

sprzeda je za 1800 zł => http://allegro.pl/oryginalne-kola-zimowe-audi-a4-b8-a6-i1844450747.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze te nie sa z A4 tak jak twoje tylko z A5 ET 29 wiec albo koles wzial od kogos zdjecia albo nie wie co sprzedaje , bo oczywisice dla wszystkich handlarzy A3 A4 A5 A6 itp maja takie same felgi :rolleyes:

Cena dobra tylko ze to w sumie za felgi bo opon to juz tam nie zostalo.Ja za swoje niestety dalem 2700 :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carbon jak dla mnie to :sick3: :sick3: :sick3:

musze gdzies dopaść fotke czarnej dupki w B8 :mysli: Muskel wyrezał fote ale jeszcze cos musze dorwać, widziałem ostatnio w Krakowie własnie B8 Avant z czarną dokladką jak dla mnie wyglądał prze kozacko :naughty:

oczywiscie wtedy na przodzie ląduje czarny grill połysk i listwa chromowana pod nim tak jak jest w S4 ( teraz u mnie jest szary platinum ) [br]Dopisany: 11 Październik 2011, 10:14_________________________________________________Zimóweczki dojechały :decayed:

felunek.jpg

troszkę czyszczenia felg mnie czeka ale spoko mysle ze damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN607 raczej nie po to montował chromy wokół szyb żeby teraz robić go w czerń :wink4: Za jakiś tydzień może wcześniej wrzucę Ci fotę czarnej dokładki S-line nz czarnym aucie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o grill i dupeczkę nad tym teraz Cuber rozmyśla :wink4:

to teraz czeklam na foty black s line

znowu bedę chodził z fazą za czarnege B8 w avancie :wallbash: :wallbash: (po cholerę ja wchodzę na to forum :wallbash: )

Prezes daj mi jakąś blokadę na dział B8 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...