Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN]3.0 TDI S line Recaro pierwsza strona


hutch1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po moim wcześniejszym aucie B5 1.9 TDI 66kW przyszedł czas na zmianę padło na B7 motorkiem BKN 3.0 TDI 150 kW. Kolorek i wyposażenie są dosyć ciekawe :) Co do dalsszych planów jeszcze się nie zastanawiałem sugestie mile widziane :hi:



Wreszcie (po dwóch latach:facepalm:) poprawiłem pierwszą stronę :) Jak coś pominąłem lub pomyliłem to piszcie a na pewno poprawie ! Zdjęcia są nie aktualne przed modami inny kolor felg i hamulce. Postaram się wrzucić foty tak aby wszystko było jak należy :wink:

Felgi lato:
- DTM-Y 235/40/18
- Model Sline B7 - grafit w połysku
- Model RS4 B7 225/45/18 - czarny mat - 3str fotki

Felgi zima:
- Avus III 235/45/17


Wyposażenie:

- Zawieszenie 1BE + Eibach pro-kit + podkładki do tylnych amortyzatorów w celu wyrównania auta ;)
- Kompletny pakiet S line wewnętrzny i zewnętrzny
- Listwy z S4

- Grill S4 black

- Końcowy wydech i z S4 z gruszkami sterowany przyciskiem "S"
- PDC przód + tył
- Stabilizatory z modelu RS4 przód, tył
- Hamulce z modelu S4 przód 345mm tył 300mm odświeżone i pomalowane na żóto prze Dev'a (dorzucone ori blaszki S4
:decayed: )
- Dystase H&R tył 15mm
- Dystase H&R przód 12 mm
- Ori hak holowniczy

- Ogrzewanie postojowe
- Podświetlenie LED tablicy rejestracyjnej z A5 + adapter
- Lampy Bixenon + DRL (LED)
- Wycieraczka tył z Q5
- Ciemne szyby z tyłu
- Boczki z roletami
- Ori dekory carbon

- Podstopnica i pedały z RS4
- Szyby akustyczne (podwójne)
- Szyberdach
- Relingi

- Otwieranie klapy bagażnika z pilota
- Kierownica Sline z B8 polift
- Siedzenia Recaro grzane w pełnej elektryce + schowki
- Kolorowy FIS

- Nagłośnienie BOSE
- RNS-E RNS-E LED + zmieniarka na 6 CD

- Ori kamera cofania + DVD
- Bluetooth
- Pakiet światło (pełen)
- Oświetlenie wnętrza LED
- Mocowanie ISOFIX
- Czujnik deszczu/zmierzchu
- Coming Home / Living Home + blendy led z A6 C6
- Tempomat
- Lusterko wewnętrzne i zewnętrzne z fotochromem
- Lusterka zewnętrzne elektrycznie składane
- Ori lodówka w schowku  





Po zakupie:
30632112.jpg

62037158.jpg

41598002.jpg

92570585.jpg

73848451.jpg

Niestety ale niedługo po zakupie miałem wątpliwą przyjemność spotkać się ze znakiem drogowym w który uderzył pewien kierowca Nissana, a potem ja nim oberwałem :wallbash:
co widać na kolejnych fotkach:

38963602.jpg

73417362.jpg

Edytowane przez hutch1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękna sztuka i jeszcze lepszy wypas - naprawdę jedna z nielicznych na PL drogach w takiej opcji - SZACUN FURKI :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie jak moja strzała :naughty: recarosy, bose, rnse, pełen s-line i wiele innych

gratki furki, jest :kox:

proponuje na początek sofcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że trafiła do klubu. Długo czekała na właściciela.... Mam nadzieję, że po przygodach jakie miała nie ma śladu (mowa nie o znaku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że trafiła do klubu. Długo czekała na właściciela.... Mam nadzieję, że po przygodach jakie miała nie ma śladu (mowa nie o znaku)

Znak to już za mojej kadencji to co było wcześniej zostało zrobione. Jak na mój gust bardzo dobrze. "Wszystkiego" byłem świadom kupując to auto i póki co nie sprawia mi żadnych problemów a nalatałem nim już 11tys od sierpnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że trafiła do klubu. Długo czekała na właściciela.... Mam nadzieję, że po przygodach jakie miała nie ma śladu (mowa nie o znaku)

Znak to już za mojej kadencji to co było wcześniej zostało zrobione. Jak na mój gust bardzo dobrze. "Wszystkiego" byłem świadom kupując to auto i póki co nie sprawia mi żadnych problemów a nalatałem nim już 11tys od sierpnia :)

TO dobrze.... kiedy jakiś sofcik ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, ale jest jeszcze wiele rzeczy które można przy niej zrobic. Zacznij przede wszystim od wywalenia tej ochydnej gałki od skrzyni :sick3: dalej delikatna sciema wszystkich szybek. Plus że nie masz chromów. Możesz pomyślec nad zastąpieniem srebrnych dekorów karbonowymi albo chociaż piano black. Możesz też popracować nad wyglądem wydechu bo seria nie robi szału, jest dosyć dyskretna.

Jak lubisz dobry dzwiek to pomysl nad wygluszeniem auta porzadnymi matami lub pujść dalej i razem z matami założyc lepsze głośniki

Są jeszcze inne bajery jak tuner TV, lusterko wsteczne z kompasem, ale mnie osobiście takie reczy nie kręcą

Masz tam dziure w dachu (szyberdach) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, ale jest jeszcze wiele rzeczy które można przy niej zrobic. Zacznij przede wszystim od wywalenia tej ochydnej gałki od skrzyni :sick3: dalej delikatna sciema wszystkich szybek. Plus że nie masz chromów. Możesz pomyślec nad zastąpieniem srebrnych dekorów karbonowymi albo chociaż piano black. Możesz też popracować nad wyglądem wydechu bo seria nie robi szału, jest dosyć dyskretna.

Jak lubisz dobry dzwiek to pomysl nad wygluszeniem auta porzadnymi matami lub pujść dalej i razem z matami założyc lepsze głośniki

Są jeszcze inne bajery jak tuner TV, lusterko wsteczne z kompasem, ale mnie osobiście takie reczy nie kręcą

Masz tam dziure w dachu (szyberdach) ??

Pierwsza sprawa to gałka z tego co wiem to oryginał za dopłatą chociaż moim zdaniem kompletnie nie pasuje mi do auta. Teraz pytanie jaką kupić S line może od rs-a ? :mysli: ew. sugestie ? Z tego co planuje na pewno to nowa felga na wiosnę kolor myślałem o czymś ciemnym ale nie czarnym ala magnez czy coś, szyby również się ściemni. Poza tym tak jak pisze kolega tylko może nie TV bo raczej nie jest mi to potrzebne ale DVD by się przydało. Wygłuszenia i wydech to sprawa do przemyślenia ale prędzej zrobię sofcik :)

szyberek jest na pokładzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka, ale jest jeszcze wiele rzeczy które można przy niej zrobic. Zacznij przede wszystim od wywalenia tej ochydnej gałki od skrzyni :sick3: dalej delikatna sciema wszystkich szybek. Plus że nie masz chromów. Możesz pomyślec nad zastąpieniem srebrnych dekorów karbonowymi albo chociaż piano black. Możesz też popracować nad wyglądem wydechu bo seria nie robi szału, jest dosyć dyskretna.

Jak lubisz dobry dzwiek to pomysl nad wygluszeniem auta porzadnymi matami lub pujść dalej i razem z matami założyc lepsze głośniki

Są jeszcze inne bajery jak tuner TV, lusterko wsteczne z kompasem, ale mnie osobiście takie reczy nie kręcą

Masz tam dziure w dachu (szyberdach) ??

Pierwsza sprawa to gałka z tego co wiem to oryginał za dopłatą chociaż moim zdaniem kompletnie nie pasuje mi do auta. Teraz pytanie jaką kupić S line może od rs-a ? :mysli: ew. sugestie ? Z tego co planuje na pewno to nowa felga na wiosnę kolor myślałem o czymś ciemnym ale nie czarnym ala magnez czy coś, szyby również się ściemni. Poza tym tak jak pisze kolega tylko może nie TV bo raczej nie jest mi to potrzebne ale DVD by się przydało. Wygłuszenia i wydech to sprawa do przemyślenia ale prędzej zrobię sofcik :)

szyberek jest na pokładzie :)

tak zgadza się to jest gałką z pakietu sline na specjalne życzenie

PS> Informacja z katalogu audi a4 b7 mogę udostępnić

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnmy wypas... zobacz czy przypadkiem nie podejdzie ci felga w czarny mat i wszystkie srebrne detale na zewnątrz na czarny mat... kozaczek taka wygląda... co do wypasu to zacny ma trzeba przyznać.

co do magnezów i grafitów to coś mi się wydaje że bedzie się gryzła... możesz zobaczyc na moim wątku... ja mam tzw, jasny grafit.

Robione w Markach na Słonecznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko zajefajne :kox: brakuje nakładeczek na pedały RS4 i ta gałka trochę się gryzie z wnętrzem :confused4: szyberek masz zwykły czy solar to jest dopiero bajer coś o tym wiem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...