Treść opublikowana przez Lukas
-
[B5 AJM] Termostat
jedz do ASO i kup nowy orginał na termostacie nie warto oszczedzać, ten pewnie leżał w tym pudełu z 5 lat a ty teraz chcesz go pachac do samochodu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko czemu my tej klemy nie podwiazalismy jednak a bo miało to potrwać moment teraz bedzie nauczka dla reszty jak się zmienia AQ
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
Adam ale jest szansa że stoły bedą całe Tylko kogo bedzie Poziek jak Spanky w domu siedzi
-
Włamano się do mojej A4
a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę parking strzeżony tylko
-
[B6 ASN] Moja ślicznotka A4-3.0v6 -Manual -Nowe Fotki
prawie tak ładna jak moja troche za duzo chromu lusterka mogą być reszta to jak uważasz jezdziłem 3 i żadna mnie na kolana nie powaliła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten punkt to chyba Poziowiec zbyt dogłębnie interpretuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek to co jakis kursik zmniejszający punkty ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Coś czuje Michał że Malik pije do Twojego turbo a w RSie jest 2xT czyli dwa razy wieksze problemy :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cos czuje ze to robota Sebka bo to pod jego blokiem :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo nie ma tych cyferek
-
[B7 ASB] komendy glosowe do FISA
no ładne wianki nie wiedziałem że w B7 można obsługiwać fisa głosowo faktycznie inna technologia z kierownicy to możesz wybierać numery z książki telefonicznej a fisa dalej się obsługuje z manetki od wycieraczek :gwizdanie:
-
[B5 1Z] Radio CONCERT II
popraw linka bo nie działa i coś mi sie wydaje że pomyliłeś działy radia są gdzie indziej :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Takie chwilowe zamknięcie wszystkim dobrze zrobiło mogliście się wyciszyć przed okresem postu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam z rana Po rozmowach postanowiono że wątek zamknięty bedzie do czwartku także kilka osób ma czas na przemyślenia ..... W razie pytań spotowych proszę na PW ale nic sie nie zmienia Wtorek godzina 19 Arkadia [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 09:08_________________________________________________ Watek został otwarty mam nadzieje że nie prędko dojdzie do tego abym znowu musiał go zamykać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panie i Panowie zapraszam jutro dzisiaj już wystarczy tych przepychanek, poczytajcie co jest, przemyślcie.... jutro wrocimy z rana PS. sam zamykam sam otwieram ok !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam i zapraszam na spoty we Wtorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
duży fiat jak wpadl na poczatku to tragedia byla dopiero pozniej podszkolil sie i dawał rade aż dziw że pod M1 nie bylo niebieskich na każdym parkingu samochody się slizgały
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś mistrz widać że oska zamiata :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam widzialem zdjęcia że motor ma prawdziwy motor Witek na wiosne moze da sie motor namowic na spota 2 kołowego :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A co Ty PIXI chcesz nabrać od kasi za moskala czy jak Spamer ja tu zawsze jestem i was mam na oku (pojawiła sie nowa Kobita to aktywniejszy jestem )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Napewno bedzie moskal także zapraszamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
to jeśli było za***iście to jak ty chłopie znalazłeś odpowiednie literki na klawiaturce no chyba że było bez :beer1: tak jak u mnie :gwizdanie:
-
[ALL B5] Panel sterowania NAVI w tunelu środkowym
ale czego tu nie rozumiesz kierunki jazdy podaje Ci na Fisie podobnie dziala jak navi plus czy rnse poprostu nie masz tylko informacji na konsoli centralnej tylko w zegarach a wpisujesz dane wlaśnie tym panelem płyte z nawigacją wkładasz do czytnika w bagażniku zamykam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany ma ktoś może za dużo ramek klubowych bo mi sie jedna rozleciała dzisiaj a nie bede jezdził z trytytką sprawa pilna (może być nawet stary wzór)