Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. jedz do ASO i kup nowy orginał na termostacie nie warto oszczedzać, ten pewnie leżał w tym pudełu z 5 lat a ty teraz chcesz go pachac do samochodu
  2. tylko czemu my tej klemy nie podwiazalismy jednak a bo miało to potrwać moment teraz bedzie nauczka dla reszty jak się zmienia AQ
  3. Adam ale jest szansa że stoły bedą całe Tylko kogo bedzie Poziek jak Spanky w domu siedzi
  4. a jak Ci padnie akumulator to sam sobie wybijesz szybę parking strzeżony tylko
  5. prawie tak ładna jak moja troche za duzo chromu lusterka mogą być reszta to jak uważasz jezdziłem 3 i żadna mnie na kolana nie powaliła
  6. ten punkt to chyba Poziowiec zbyt dogłębnie interpretuje
  7. Poziek to co jakis kursik zmniejszający punkty ?
  8. Coś czuje Michał że Malik pije do Twojego turbo a w RSie jest 2xT czyli dwa razy wieksze problemy :gwizdanie:
  9. Cos czuje ze to robota Sebka bo to pod jego blokiem :gwizdanie:
  10. bo nie ma tych cyferek
  11. no ładne wianki nie wiedziałem że w B7 można obsługiwać fisa głosowo faktycznie inna technologia z kierownicy to możesz wybierać numery z książki telefonicznej a fisa dalej się obsługuje z manetki od wycieraczek :gwizdanie:
  12. popraw linka bo nie działa i coś mi sie wydaje że pomyliłeś działy radia są gdzie indziej :gwizdanie:
  13. Takie chwilowe zamknięcie wszystkim dobrze zrobiło mogliście się wyciszyć przed okresem postu
  14. Witam z rana Po rozmowach postanowiono że wątek zamknięty bedzie do czwartku także kilka osób ma czas na przemyślenia ..... W razie pytań spotowych proszę na PW ale nic sie nie zmienia Wtorek godzina 19 Arkadia [br]Dopisany: 24 Luty 2009, 09:08_________________________________________________ Watek został otwarty mam nadzieje że nie prędko dojdzie do tego abym znowu musiał go zamykać
  15. Panie i Panowie zapraszam jutro dzisiaj już wystarczy tych przepychanek, poczytajcie co jest, przemyślcie.... jutro wrocimy z rana PS. sam zamykam sam otwieram ok !
  16. witam i zapraszam na spoty we Wtorek
  17. duży fiat jak wpadl na poczatku to tragedia byla dopiero pozniej podszkolil sie i dawał rade aż dziw że pod M1 nie bylo niebieskich na każdym parkingu samochody się slizgały
  18. Adaś mistrz widać że oska zamiata :gwizdanie:
  19. ja tam widzialem zdjęcia że motor ma prawdziwy motor Witek na wiosne moze da sie motor namowic na spota 2 kołowego :gwizdanie:
  20. A co Ty PIXI chcesz nabrać od kasi za moskala czy jak Spamer ja tu zawsze jestem i was mam na oku (pojawiła sie nowa Kobita to aktywniejszy jestem )
  21. Napewno bedzie moskal także zapraszamy
  22. to jeśli było za***iście to jak ty chłopie znalazłeś odpowiednie literki na klawiaturce no chyba że było bez :beer1: tak jak u mnie :gwizdanie:
  23. ale czego tu nie rozumiesz kierunki jazdy podaje Ci na Fisie podobnie dziala jak navi plus czy rnse poprostu nie masz tylko informacji na konsoli centralnej tylko w zegarach a wpisujesz dane wlaśnie tym panelem płyte z nawigacją wkładasz do czytnika w bagażniku zamykam
  24. Pany ma ktoś może za dużo ramek klubowych bo mi sie jedna rozleciała dzisiaj a nie bede jezdził z trytytką sprawa pilna (może być nawet stary wzór)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.