Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. ja tez ogladalem i z ta studnia to by bylo jak w pierwszym jego wyscigu Poziu zrobiles rezerwacje na lokal :?:
  2. dokaldnie to 77%maja ori a ty wojtas ile sciemniles przod :?:
  3. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  4. cos koło 80% chyba :roll:
  5. bulki szybko stygnał takze liczy sie kazda sekunda :mrgreen: eh znowu lisc musze na zywo zobaczyc teraz nie ma co oceniac
  6. nie no teraz wyglada jak prawdziwy dostawczak :razz: przednich bocznych wcale nie robileś :?:
  7. gorzej jak zamiast plywania komus zechce sie jezdzic na nartach o 3 nad ranem
  8. Jak narazie to tylko Plastek mial okazje zblizyc sie na poł metra do niej pewnie dlatego ze jest nowy i ono nie wie co jeszcze potrafi :mrgreen: Murzyn ale ponoc ta siostra ono ma byc na zlocie takze wszyscy sie przywitamy :mrgreen: ono sie spije(ja mu bede polewał) i wysle zeby po pomoscie pochodzil :mrgreen:
  9. tak i moze jeszcze Ci oczko puściła :shock:
  10. no co ty gadasz adas jakbys byl ostatnio na spocie to by Ci jeszcze pomachala tak samo jak Zółwikowi :mrgreen:
  11. oj cos czuje ze poleca liscie na spocie :mrgreen:
  12. a skad to taki ono satanski pomysl :?:
  13. oj dziwczynki dziwczynki ja czekam na ta propozycje Pozia bo nie podał do konca :?:
  14. no tak i jeszcze po lisciu dla kazdego zamiast opłatka
  15. jaki ten bilardowy :?: bo u adasia to kotletow nie ma :mrgreen:
  16. no wlasnie ja tez tyle tam naliczylem ale faktycznie slisko tam bylo bo na 3 krecilem kolami :mrgreen: dokladnie bedzie nas 5 to bedzie nas 5 ale w jakims cieplym lokalu chwile mozna posiedziec
  17. i bilardzik :mrgreen:
  18. No narzeszcie Max gratuluje i dawaj foty a i najwazniejsze daje rade :?: :mrgreen:
  19. jak jak on zostanie doma a my pojedziemy powiemy ze w zastepstwie taka klubowa pomoc
  20. cos czuje ze na nastepnym spocie Zółw to oniak ci przetraci ta raczke zebys juz nie mogl nia machac do siostr tak jak dzisiaj
  21. to co mial dla ciebie juz jest w moim aucie zostało zarekwirowane na poczet imieninowki :mrgreen: a co bedziem sie całować :mrgreen:
  22. tomboy ty tez miales byc i co :?: tez ten ruch uprawiales co ono
  23. Ja nie wiem skad on tyle tej energi bierze :mrgreen:
  24. No juz wszyscy w domu oprocz oniaka :mrgreen: Obecni ono plastek2 Kunio platiniummm wit.s Zółw czyli 7 osob nie jest jeszcze zle
  25. Beda Ci co zawsze no i moze ktos nowy ale to juz od nich zalezy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.