Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tez ogladalem i z ta studnia to by bylo jak w pierwszym jego wyscigu Poziu zrobiles rezerwacje na lokal :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokaldnie to 77%maja ori a ty wojtas ile sciemniles przod :?:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos koło 80% chyba :roll:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bulki szybko stygnał takze liczy sie kazda sekunda :mrgreen: eh znowu lisc musze na zywo zobaczyc teraz nie ma co oceniac- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no teraz wyglada jak prawdziwy dostawczak :razz: przednich bocznych wcale nie robileś :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gorzej jak zamiast plywania komus zechce sie jezdzic na nartach o 3 nad ranem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak narazie to tylko Plastek mial okazje zblizyc sie na poł metra do niej pewnie dlatego ze jest nowy i ono nie wie co jeszcze potrafi :mrgreen: Murzyn ale ponoc ta siostra ono ma byc na zlocie takze wszyscy sie przywitamy :mrgreen: ono sie spije(ja mu bede polewał) i wysle zeby po pomoscie pochodzil :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak i moze jeszcze Ci oczko puściła :shock:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co ty gadasz adas jakbys byl ostatnio na spocie to by Ci jeszcze pomachala tak samo jak Zółwikowi :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj cos czuje ze poleca liscie na spocie :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a skad to taki ono satanski pomysl :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oj dziwczynki dziwczynki ja czekam na ta propozycje Pozia bo nie podał do konca :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak i jeszcze po lisciu dla kazdego zamiast opłatka- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki ten bilardowy :?: bo u adasia to kotletow nie ma :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie ja tez tyle tam naliczylem ale faktycznie slisko tam bylo bo na 3 krecilem kolami :mrgreen: dokladnie bedzie nas 5 to bedzie nas 5 ale w jakims cieplym lokalu chwile mozna posiedziec- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i bilardzik :mrgreen:- [B5 2,8 QUATTRO] No nareszcie
No narzeszcie Max gratuluje i dawaj foty a i najwazniejsze daje rade :?: :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak jak on zostanie doma a my pojedziemy powiemy ze w zastepstwie taka klubowa pomoc- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cos czuje ze na nastepnym spocie Zółw to oniak ci przetraci ta raczke zebys juz nie mogl nia machac do siostr tak jak dzisiaj- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to co mial dla ciebie juz jest w moim aucie zostało zarekwirowane na poczet imieninowki :mrgreen: a co bedziem sie całować :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomboy ty tez miales byc i co :?: tez ten ruch uprawiales co ono- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja nie wiem skad on tyle tej energi bierze :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No juz wszyscy w domu oprocz oniaka :mrgreen: Obecni ono plastek2 Kunio platiniummm wit.s Zółw czyli 7 osob nie jest jeszcze zle- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Beda Ci co zawsze no i moze ktos nowy ale to juz od nich zalezy - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.