Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie ma zadnego kibicowania wszyscy jezdza bede mial wiecej osob do dubla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz poprawiony bylem na urlopie 5 dni i przez to takie mam zastoje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo zawsze ta sama kilku kolegow sie dolaczylo bardzo milo to teraz organizujemy zlota :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no rozumiem ale to bedzie jak mala wojna Kunio gokarty tez beda ale nie wszystko naraz bo wyplaty zbraknie a do pierwszego daleko :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shock: Maciek a bedziemy mieli taryfe ulgowa czy odrazu z dobijaniem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha i tego ciecia tez wyrezamy z tej bramy to jeszcze mam zbite jak sobie przypomne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja tam nie mam silly ale jakby cos to moge byc chetny bo dostaniemy panowie takie baty od TDI racing ze glowa mala a i adas stawia flaszke wiem ze nie ma dzis urodzin ale jak sobie tak wpisal to jego problem jak sie nie pojawi na spocie to wbijamy sie do knajpy i na koszt wlasciciela :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak tam zaczniemy a pozniej kto to wie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra panowie Dzik wrocil i dzisiaj bedzie :twisted: :mrgreen:
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
Wojtas ty to masz pecha ale za to masz jedyna taka koszulke w klubie
-
odbior koszulek...ocena, uwagi
hehe moze odpadl wiesz poczta polska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spot zawsze jest tylko dzwon do mnie jakby cos co do miejsca bo jak bedzie zimno to sie przestawimy zapraszam SA JUZ ZDJECIA w albumie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Maciek jest czego zalowac najlepiej jak nas spisywali "auto A4" nastepny dowod rejestracyjny "auto A4" smerf popatrzyl sie po samochodach wszystkie A4 a panowie to sie znaja ? "nie tak przypadkiem sie trafilo 5 A4 ktore zamkneli razem na parkingu"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Stary ale co sie dzialo na parkingu na dole normalnie tokyo drift to przy platiniumm jezdzie pikus :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
male co nie co zdjecie roku
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jojo ale powiedzcie czy byl juz kiedys tak ciekawy spot Media markt nie dla kierowcow A4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko niech ktos tasme zabierze jak ma najlepiej materialowa i WD 40
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
platinumm jak mozesz to wes kluczy poszukaj dla adamooo bo ono nie ma wszystkich a bez nich to d*pa zbita
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zapomniales o Zólwiczku :razz: no i moze jeszcze platinumm [ Dodano: 2006-10-03, 09:41 ] No juz dodales :razz:
-
[RS6] Audi RS6
To kiedy nas powozisz :mrgreen: chociaz juz mialem przyjemnosc taka ale nigdy jej za wiele :mrgreen: teraz to tylko kupic sobie jakals stacje benzynowata i bedzie lodzio miodzio
-
[RS6] Audi RS6
No teraz to Ci moge pogratulowac a jaka szatanska rejestracja w sam raz pasuje do niej :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale to co ono twierdzisz ze on nie jest w stanie no wiesz :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a wiecie co dzisiaj widzialem cyca mizernieje w oczach ja juz robie sie szerszy w barach pewnie ta jego siostra tak go wysysa
-
Strefa Śmiechu
I tak narodził sie Murzyn :mrgreen: (chyba liscia zarobilem )
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale pierwsze to trzeba uzgodnic kuleczki :razz: a knajpa to jedna jest tylko tam frytek nie daja [ Dodano: 2006-10-02, 20:50 ] e tam mlotek z mokasyna sie przypie****** przeciez to tylko plastik a tak na powaznie to musza byc wsie bo bryndza jak zabraknie nam 24 do kiery to po robocie :razz: