Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  2. a myslisz Poziek ze on bedzie robil je samochodzikom
  3. acha ograł :roll: Dostalem z rana smsa od Tomboya ze zostalo mu 1300 km i bedzie na miejscu w niemczech na targach obiecal zrobic zdjecia
  4. zawsze jest git ale miejscowke poziek miodzio znalazl
  5. Zapraszam Dzisiaj na spota o 19 pod Torwarem pozniej pewnie udajemy sie na bilardzik
  6. No i jak Poziek zabanowales stoly dla nas bo w sumie dzisiaj mamy co wspomnienie w gazecie :twisted:
  7. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  8. za nami Dzikami kazdy zateskni Żółw co to za niespodzianka jakies nowe Audi :mrgreen:
  9. rezerwuj bedziemy :mrgreen:
  10. Panowie a jutro co robimy stoimy na torwarku czy jedziemy z Pozkiem na bilarda :?:
  11. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  12. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  13. Lukas odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B5
    Poziek bojler montujesz jak tak to uwazaj na T-żółwia bo ona to kazdemu lamie Murzyn cos o tym wie :mrgreen:
  14. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  15. staralem sie jak moglem szkoda tylko ze byly nie potrzebne koszty w postaci kamery :roll:
  16. To odpalaj filma i wtedy bedziesz dopiero w :shock: :shock: :shock:
  17. no to ja juz jestem i stwierdzam ze zmarzlem :mrgreen: nastepny spot to pod dachem juz Obecni: POZIEK tomboy ze swoim kierowca ono adamooo Norbi Kunio MorgothDBMA - nowy kolega Zdjec nie ma gdyz rece mialem w kieszeniach :razz: Za koszulki kase dali MI : ono, tomboy i adamooo reszta panow sama robi przelew :razz: Dziekuje :mrgreen:
  18. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    Widze ze koledze to sie dzialy myla :roll: a teraz mala instrukcja do szukaczki klikasz http://www.a4-klub.fg.pl/forum/search.php wpisujesz "książka" no i juz wiesz gdzie jest :razz:
  19. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.paskudek.pl/animacje/lp_001.html http://www.paskudek.pl/animacje/lp_002.html http://www.paskudek.pl/animacje/lp_003.html
  20. jesli nie byles na liscie a raczej cie nie bylo to nie bedzie koszulki no chyba ze ktos dlugo bedzie sie ociagal z wplata gotowki to wtedy moze numer telefonu wysle na pw
  21. Koszulek nie ma naklejki to do Keżora Co do spocikow to do 22 zazwyczaj
  22. T-żółw, numer konta znasz a wiec robic przelew chlopaki powiem tak jak bede musial czekac tydzien na koszulke (a jesien sie robi) bo ktos kasy nie wplacił to lisc gwarantowany
  23. zazwyczaj rowno o 19 przelewy wyjda jutro Panowie Kto mi jutro nie da kasy za koszulki to bedzie sam robil przelew bo jutro musi to wyjsc a wiec rozbijac swoje swinki i dawak kapoche :mrgreen:
  24. tak i nazwie go reakwon :mrgreen:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.