Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. morze morzem ale ja to bym na mazury skoczyl nastepnego zrobimy nad morzem teraz to tylko adamooo trzeba przycisnac zeby brat sie zgodzil i jest gites
  2. ono ale jak juz mowilem masz ladny samochodzik tylko ze to zdjecie bylo tak jakos dziwnie zrobione a SCANIA zostaje zdjecie jest bomba ono za 30 minut koniec postu na alkochol
  3. no ono avatarek miodzio mialem wczoraj Ci pisac ze poprzedni mi sie nie podoba :razz: no wlasnie poziek co i jak chwal sie :!:
  4. Gajzer, tak na przyszlość to staraj sie jakoś odpiowiednio tytuły bo na pierwszy rzut oka to to nic nie mowi dopiero jak sie wejdzie to wiadomo o co Ci biega a co do pytania to tak samo jest i u mnie ten model ma tendencje do opadania drzwi przez co pojawia sie przerwa miedzy uszczelka najlepszym sposobem jest podgiecie ramiaka mozna tez cos podkleic ale z tym to chyba gorzej.
  5. no to chyba sie szykuje imprezka hamerykanska tylko ze Poziek moze u mnie bo cieplej
  6. nie no szpak to musisz cos przywiesc zebysmy to ocenili czy oby napewno takie dobre
  7. szpak, pijcie tak zeby jeszcze krata zostala dla nas na zlot :mrgreen:
  8. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    siedzi Kubus Puchatek z Krzysiem w Stumilowym Lesie przy grillu. Nagle Kubus przerywa jedzenie i mowi : - Wiesz Krzysiu, ja to tak naprawde nie lubie tego prosiaczka - Nie lubisz?? To nie jedz. cos dla Hugo Impreza informatyków. Wódka leje się szerokopasmowym strumieniem. Dwóch adminów pije bruderszafta: - To co? Mówmy sobie po IP!
  9. o rezerwie to bylo juz dwa tematy ten jest juz 3 niektorzy boja sie szukajki
  10. Krowki beda w lipcu to Baldie, musisz poczekac :mrgreen:
  11. jak powiesz bratu ze trzezwy nie bedzie ani jednego dnia to napewno pojedzie na weekenda :razz: ale i tak wstepnie musimy sie dowiedziec ile byloby chetnych
  12. adamooo wypijemy go u Ciebie w harszu w lipcu ale jakby co to memory 5 panowie od niedzieli jest nieczynne wiecie roaming dziala ale koszty ewentualnie smsa pisac lub maila w sprawach pilnych :!:
  13. no ja jak kupiłem auto widac bylo ze jest krzywy pasek moglo zrzucic i delikatnie piszczal ale wlasciciel powiedzial ze on tak jezdzil ze to nie przeszkadza :roll:
  14. w samolocie togratis daja :mrgreen: tylko gorzej bo sie okna nie otworzy wrazie czego
  15. to dobrze bo musze kupic se % na podroz :mrgreen:
  16. no ten kto nie zrobil zapasu to musi szukac melin a do kiedy ma byc ten zakaz w wawie :?:
  17. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  18. e tak to i jak potrafie wyjac z jednego i wlozyc do drugiego :razz:
  19. A co tu taki spokoj panowie ktos umarl czy jak :?:
  20. z długopisa to sie raczej ne nada no chyba ze troche ja zrezał
  21. a skad dorwales sprezynke :?:
  22. Lukas odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    a mi tam sie bardziej podoba ten z S4 nie wiem moze jak zobaczyl bym na zywo to wybralbym mattiga :roll:
  23. silnik 2,5 przewyzsza 1,9 w brzmieniu (to na +) i w kosztach eksploatacji ( - ) no ale jesli szukasz quattro to pewnie predzej znajdziesz 2,5 bo 1,9 z quattro na allegro jest tylko ze 2 a wiec rarytas
  24. Lukas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    chlopiec kilkuletni sika patrzy i pyta -mamo, czy to moj mozg? -nie synku....jeszcze nie Wnuczek składa dziadkowi życzenia z okazji urodzin: -Mam dla ciebie, dziadku także dwie wiadomości: dobrą i złą. Od której mam zacząć? -Od dobre. -Na twoje przyjęcie przyjdą dwie striptizerki. -To wspaniale,wnusiu.A zła wiadomość? -Obie beda w twoim wieku.
  25. No a pozniej do wawy na spocik pod Torwarem a dalej juz w kolumnie na same mazury ale byłby przejazd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.