Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. i tak dzisiaj juz po ptakach bo polowa bedzie na torwarze ale ok Promka parking na samej gorze wyżej sie juz nie da wjechac rog północno zachodni
  2. Chłopaki jak tak patrze na pogode to jakos tak ladnie jak zacznie po 18 lac to jedziemy na Promke jak bedzie sucho to Torwar tak jak w temacie
  3. no ponoc ma byc To moze jak Norbiasty mało marudzi ze daleko to strzelimy w promke
  4. Malik tylko jutro przygotuj auto na wielkie dotykanie
  5. do podziemi juz nie wracamy jak zacznie lac to pojedziemy na Promke
  6. a ten temat to czytałes http://www.a4-klub.pl/smf/all_pb_lpg_dobre_warsztaty_oraz_montazysci-t7282.0.html
  7. Witek a ty jak czesto sie teraz znieczulasz ? bo slyszalem ze Twoja corka ma adoratora :gwizdanie: A tyle bylo fajnych chlopaków zainteresowanych ( Poź, oniak) a Ty oddałes ja obcemu
  8. jak juz idziesz w pojemnosc to 2,8 :gwizdanie: to sobie musisz sam policzyc tu nikt nie jest wrozka i nie wie ile robisz Km wystarczyło poczytac troche w tym dziale i bys wiedzial :gwizdanie: a regulamin ty wogole czytales bo z tematem sie tez nie popisales
  9. Lukas odpowiedział(a) na ono temat w Inne marki
    Wczoraj mialem przyjemnosc z Wiciem zaprzyjaznic sie z FORDEM i dzwiek powala na kolana a jak piknie sie zbiera i d*pa rzuca Adaś chyba musisz sie udac do laryngologa bo ci sie słuch zepsuł od jezdzenia ta swoja kosiareczka
  10. Jeśli Krasnystaw to witam zimala
  11. No To u Pozia nareszcie banan na twarzy Ja mialem wczoraj przyjemnosc poobcować z Bulitem i jest :th:
  12. Cos mi sie wydaje ze w tym emocie :boobs: palce maczał Spanky
  13. chyba mnie wkrecasz
  14. pilot do bram w PL nie albo w tych autach co to było testowane było zepsute
  15. Poziek Ty lepiej ogarnij to auto tak aby mozna było na FR pojechać bez wstydu
  16. Flyer byly i takie spoty troche osob w jednym troche w drugim i czekalismy tylko na pogode ale Wy to młodzi jesteście jeszcze i duzo przed wami
  17. Panowie z Torwaru na Promke to 5 minut drogi eSa takze pazdziochy dojada max w 8 mysle ze stary dobry torwar jest ciekawym miejscem a jak bedzie padac to ciach i w Promce bedziemy
  18. To moze faktycznie dalibysmy probe na Torwarku blisko na TVN z tego co pamietam to ta miejscowka byla git oprocz tego ze panny nie mialy sklepow ale ostatnio to ja ich nie widze na spotach to czekam na decyzje
  19. tylko uważaj bo coś słyszałem jak Poziowy dopytywał się o numer do tej twojej a wiesz jakim on jest psem na laski
  20. Cześć Adam Warszawa pozdrawia Kraków
  21. Witam i zapraszam do udziału w życiu tego forum
  22. Siema to już jak wsio wiesz to nie musze zapraszać na spota
  23. Witam Witam same rarytasy jak wpadniesz do nas na spota do Wawy to bedzie i płytka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.