Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tak dzisiaj juz po ptakach bo polowa bedzie na torwarze ale ok Promka parking na samej gorze wyżej sie juz nie da wjechac rog północno zachodni
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chłopaki jak tak patrze na pogode to jakos tak ladnie jak zacznie po 18 lac to jedziemy na Promke jak bedzie sucho to Torwar tak jak w temacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ponoc ma byc To moze jak Norbiasty mało marudzi ze daleko to strzelimy w promke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik tylko jutro przygotuj auto na wielkie dotykanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do podziemi juz nie wracamy jak zacznie lac to pojedziemy na Promke
-
[B5 ADR] Instalacja sekwencyjna we Wrocławiu - gdzie założyć
a ten temat to czytałes http://www.a4-klub.pl/smf/all_pb_lpg_dobre_warsztaty_oraz_montazysci-t7282.0.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek a ty jak czesto sie teraz znieczulasz ? bo slyszalem ze Twoja corka ma adoratora :gwizdanie: A tyle bylo fajnych chlopaków zainteresowanych ( Poź, oniak) a Ty oddałes ja obcemu
-
[ALL] Instalacja LPG w silnikach 2.4 lub 2.6
jak juz idziesz w pojemnosc to 2,8 :gwizdanie: to sobie musisz sam policzyc tu nikt nie jest wrozka i nie wie ile robisz Km wystarczyło poczytac troche w tym dziale i bys wiedzial :gwizdanie: a regulamin ty wogole czytales bo z tematem sie tez nie popisales
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema ziom
-
Mustang Bullitt
Wczoraj mialem przyjemnosc z Wiciem zaprzyjaznic sie z FORDEM i dzwiek powala na kolana a jak piknie sie zbiera i d*pa rzuca Adaś chyba musisz sie udac do laryngologa bo ci sie słuch zepsuł od jezdzenia ta swoja kosiareczka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jeśli Krasnystaw to witam zimala
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No To u Pozia nareszcie banan na twarzy Ja mialem wczoraj przyjemnosc poobcować z Bulitem i jest :th:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema TDI
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cos mi sie wydaje ze w tym emocie :boobs: palce maczał Spanky
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba mnie wkrecasz
-
[B6 ASN] Pamięć fotela kierowcy - jak ustawić ?
pilot do bram w PL nie albo w tych autach co to było testowane było zepsute
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek Ty lepiej ogarnij to auto tak aby mozna było na FR pojechać bez wstydu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Flyer byly i takie spoty troche osob w jednym troche w drugim i czekalismy tylko na pogode ale Wy to młodzi jesteście jeszcze i duzo przed wami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie z Torwaru na Promke to 5 minut drogi eSa takze pazdziochy dojada max w 8 mysle ze stary dobry torwar jest ciekawym miejscem a jak bedzie padac to ciach i w Promce bedziemy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To moze faktycznie dalibysmy probe na Torwarku blisko na TVN z tego co pamietam to ta miejscowka byla git oprocz tego ze panny nie mialy sklepow ale ostatnio to ja ich nie widze na spotach to czekam na decyzje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tylko uważaj bo coś słyszałem jak Poziowy dopytywał się o numer do tej twojej a wiesz jakim on jest psem na laski
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć Adam Warszawa pozdrawia Kraków
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i zapraszam do udziału w życiu tego forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema to już jak wsio wiesz to nie musze zapraszać na spota
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Witam same rarytasy jak wpadniesz do nas na spota do Wawy to bedzie i płytka