Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. już Ci mowie do 12 litrowego silniczka wchodzi około 20l ostatnio pompowalem prosto z beczki 200l do silnika bo nie chcialo mi sie latac z banieczkami :mrgreen:
  2. No prosze Panowie i wszystko jasne dlaczego Poziek tak zamiata wszystkich jutro gadam tak z moja niunia :mrgreen:
  3. hmm o prosze nie no dzięki mojej antenie od CB to 8s wykrecimy ja waże 64 kg to moge być za kierowce :mrgreen:
  4. jedyną adekwatną miarą spalania jest tankowanie po korek :razz: Krzysztof przecież ty nie masz kompa :mrgreen:
  5. No dziękuje dziekuje nie mam czym sie ścigać to chociaż zdjęcia porobie :mrgreen:
  6. panowie zdjatka juz są ale na kompie :razz: musze je zmniejszyc i umieszcze dzisiaj w albumie :roll: [ Dodano: 2006-04-26, 23:55 ] Są juz fotosy tak jak mowilem "DZISIAJ" :mrgreen:
  7. Byłem sprytniejszy ksiażke zabrałem ze soba pod okienko i połozylem garbem do niego zeby widział nazwe "zarzadzanie logistyczne" i jak sie spytał gdzie studiuje "logistykę" to wszystko było jasne Eh ze ja 1 maja lece na zamość i taką impreze omine :???:
  8. no ale sie udaje to zrobić
  9. Zaprawszamy każde A4 sie liczy
  10. tylko lepiej zeby ten olej nie był po frytkach bo mogą być problemy z solą
  11. Dziarule tu nie ma co sie przygladać tylko trzeba siadać w furaka i ogien do wawy
  12. Panowie musimy jeszcze poczekać na fotki troszku bo Hugo sie zgubił :mrgreen: i jak sie odnajdzie to zrobi podkategorie a nie nowy dział i wtedy załaduje fotosy
  13. Zapraszam do lekturki może cos Ci sie przyda http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=5001&highlight=kluczyk
  14. No panowie Wize DOSTAŁEM i oficjalnie chce podziekować Pozkowi za udzielenie info :mrgreen: Zdjecia obiecuję bedą dzisiaj jak wroce z pracy
  15. Zdjęcia beda jutro bo potrzebuje Hugo zeby mi zakładke nowa zrobił
  16. Zdjęcia postaram sie dzisiaj wrzucić tylko czasu mi brakuje doba ma za malo godzin :???:
  17. u góry na prawo jest album i tam jest galeria spoty warszawskie z datami
  18. No to ono w takim razie musisz wiecej palic gumy i bedzie OK z tym kolem
  19. Jakby ktoś chciał to tak dla przypomnienia za 30 minut spot Warszawskich A4 pod torwarem ZAPRASZAM :!: :!: :!:
  20. dodatkowo po mocy bedzie straszny zółw ale sprzecik od HUGO to podstawa
  21. Lukas odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    Temat juz był wałkowany i mysle ze info tam jest np. co do wymiany pompy i co sie powinno zmieniać http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=198 a wiesz ze przy patrzeniu na rece mechanik bierze 100% ceny w gorę :mrgreen:
  22. cos podobnego było tylko chodzilo czy pasuja z avanta do sedana http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=131 a w twoim przypadku powinno być ok z tyłu są takie same bo twardość jest robiona pod ladowność a ta jest taka sama ale to moje zdanie
  23. to Ci tyl podniesiemy :mrgreen: Poziek
  24. Kichol ja to na twoim miejscu bralbym urlop :mrgreen: taki spot to raz w tygodniu
  25. W ciężarówkach jest zalecana zmiana oleju co 60 tys a zmieniaja przy 50 tys. Wiadomo napewno to nie zaszkodzi (chyba ze portfelowi) a może i pomoże

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.