Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"3,0 TDI - S4 hahah wiedzialem, do domu " nie ma to jak dobry komentarz Pozia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to ładne Buty Norbi w łozku a Poziek szaleje po salonach
-
[B6 ALT] rozrząd
do auta 6 letniego poł syntetyka lac raczej 5w50
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo wiesz Łukaszu w B6 to calkiem inna technologia nie to co u Wicia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to my mamy sami ja polerowac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a taki był grzeczny chłopak ale rozstania zmieniaja ludzi Q wyjechala to przeciez nie bedzie siedzial w celibacie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziu ty to jestes pierwszy na liscie bo musisz uzyc swojej złotej karty Klubowej zebysmy mieli znizki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No dobra chlopaki to kiedy lecim jutro ? Tylko trzeba Adasia zabrac to chociaz sobie popatrzy :drool: i zrelaksuje bo ciagle w stresie zyje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
faktycznie dziekuje za poprawke
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cena jest ok tylko kto odda auto na 3 tyg
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Lunati obiecal ze sie pojawi mielismy juz rozmowe na ten temat
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do tego dzwieku to blisko ma Norbi ja mam troszke dalej a wy ze swoimi Traktorami to jechac lepiej buraki kopac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spoko Malik jak załozymy swoje żaróweczki to Łukaszowi zmieknie ruła i zamowi sobie pikne niebieskie :drool:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no z tymi zaroweczkami ledowymi to fakt sa trosze przy male ale daja rade u mnie widac bylo wczoraj porownanie tak samo moge pokazac czym rozni sie wycieraczka aero od zwyklej
-
[B6] Przedni zderzak S-Line
tak halogenki sa te same
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja slyszlalem ze jak byles w Londynie to hhackowi taxi myles kilka razy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prosze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no za tydzien mam miec juz drugie ramie Motor to mysle ze zmienie. Avatarki sa KOX
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ALe jak widac bylo i slychac bez sciagacza by to nie zlazlo zadne smary i Wd40 by nie daly rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widze ze motyw z avatarkiem podlapal Malik tylko nie wiem czy mu wystawilem koncesje na uzytkowanie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ponoc 22 czy 23 takze bijemy rekordy jeszcze ze 30 aut i bedzie jak w wisle EVO malina Motorek dziekuje za wyrezanie wycieraczek Jednak wam powiem ze te aero lepiej zbieraja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Motor to superowo zabieraj bedziemy dzialać dzisiaj Panie i panowie jak ktoś by szukał stancji do wynajecia 2 pokoje to zapraszam na PW.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
E tam nie pasuje mam cala serie tej A4 tylko cenzura mi nie pozwala
-
[B6 AVJ] Jak odkręcić nakrętke :]
12 powiekszyc lekko i zabic na sile klucz na nakretke ewentualnie delikatnie naciac i srubakiem i mloteczkiem odkrecac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dla tych ktorzy nie wiedza gdzie jechac patrz temat watku