Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. fakt zgadza sie niebieskie subaru na blachach NO... to byl łon ale przypomina mi sie rajd polski ostatni na start podjeżdza Hołek ludzie leca a my " a kto to to jest (jakas babka) "to Hołek Holek " a my " a to Polak ?"
  2. Hallo co tu sie stalo 2 dni nikt nie pisal aaa no tak bo jako jedyni porzadni bylismy w zdecydowanej wiekszosci na Zlocie inne miasta moga tylko sie uczyc od nas
  3. No dobra to jako ostatni wylatujacy z Kaletki 4 auta melduja sie w domku Flyer juz doma Adamooo z oniakiem jeszcze troszke maja z 15 minutek Co do imprezy to KOX Taktus
  4. no ja juz wychodze do auta i ruszam na ta kaletke tylko ze Zolw to swoim nie leci tylko z hhackiem to mozemy ich nie dognac
  5. no furak umyty na tip top (cos czuje ze bedzie padac mam nadzieje ze Wit fury nie myl) kto ma wiesci od ONIAKA zyje czy juz pierwszy zgon
  6. no tak mialem napisac Nidzica [br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 11:59 _________________________________________________nie ma to jak dobry cytat a nie mowilem ze Poziek ma pazdziocha
  7. a parada ma byc w sobote kolo 13-14 takze zapraszamy
  8. Spokojnie damy sobie rade nie jedziemy do Ameryki tylko do Olsztynka, oniak zreszta i tak wyzbiera dzisiaj wszystkie fotoradary i policjantow
  9. aby mi tylko na dachu nie wyladowal no co ty tyle to moja nie poleci
  10. tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut pozniej ustawiam tempomat i ogien
  11. Norbi pierwsze klikasz myszka zaznaczasz tekst i ta ikoneczka quote
  12. pod tym twoim szterolapem pospolitym sa takie ikonki Norbi i ta ostatnia z zielona strzalka jest potrzebna do cytowania zaznaczasz tekst klikasz ta ikonke i prosze
  13. Hornet dla twojej slicznotki jest specjalne miejsce tak blizej srodka jeziora
  14. Ono to sie teraz cieszy ze mu furak lata dobrze a to tylko seria Adasia fura normalnie jak cyca malinowego jak widzialem ja tydzien temu z jednym fotelem to az sie dziwie ze to poskladal
  15. biere a nie mogles powiedziec wczesniej
  16. jaka szkoda bo juz sie szykowalem do przepychania tej thalii Hornet to juz drugi raz gdy cie nie bedzie cos czuje ze trzeba dac ostrzezenie
  17. ale co w tym zlego jak ktos zamienia krany na proste ladne koncowki ktore widac ? u chlopakow to bardzo ladnie wyglada prawie jak w PB
  18. slyszalem ze zassało ja do dolotu no jak nie powiedz tylko jaki kolor
  19. i po co bylo pokazywac foto normalnie ruina Malik teraz tylko relingi
  20. Zdjecie Kox tylko widac ze zderzak jakos zle pomalowany
  21. Norbi kurna no identyczna jak twoja nawet widzialem antenke gps na klapie
  22. niby S4 Alvaro ma od S4 tylko ze w avancie ale to to samo
  23. Norbi nie wiem jak inni ale ja biore urlop w piatek i nie bede go marnowal siedzac w wawie mysle ze dacie sobie rade a im bedzie wiecej aut tym gorzej bedzie z jazda zamulanie te sprawy
  24. Flyer oki bedziemy jeszcze rozmawiac telefonicznie ale wstepnie MC o 8

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.