Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moje auto stało samotne na parkingu z przeciwka gosc cofał i trafił centralnie w moj zderzak na szczescie nie udało mu się uciec http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b6_kolizja_parkingowa_mtu_pzu-t78259.0.html;msg872488#new
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurvvvva człowiek raz na 2 tygodnie wyjedzie z parkingu na miasto pod market sie polansować A4 i zderzak przedni do wymiany
-
[ALL B6] Kolizja parkingowa MTU - PZU
Nie ma to jak dobrze zacząć dlugi weekend od kolizji Człowiek raz w tygodniu wyjedzie z parkingu A4 i problem Do rzeczy: Parking wielki jak cholera M1 nic obok mnie nie stało, młody gnojek samochodem mamusi poobijanym z kadej mozliwej strony cofał ja rozumiem, że A4 jest małe, ale było jasno a nie zauważył i stuknął swoim tylnim zderzakiem w mój przedni zaczynając przed zaslepką gdzie się wkreca hak, az po ramke klubową (na szczeście jej nie połamał bo mam ją od 2 miesiecy i bym mu nakopał do d*py). Krótka wymiana zdań szybki telefon na policje, która odziwo przyjechałą w ciągu 20 minut a lawet w ciagu 7min . Ustaliliśmy z Policjantem że gnojek jest trzeźwy w nagrode dostał 200zł mandatu 0 punktów bo to teren prywatny. Oczywiście przyznał sie do winy Policjant spisał "notatkę informacyjną" kto w kogo wszystkie dane uczestników i pocieszył mnie że sprawa skonczy sie najprawdopodobniej w sądzie gdyż to teren prywatny i ubezpieczyciel MTU nie bedzie chciało zapłacić, trochę dla mnie to dziwne bo wkoncu wina ustalona mandat wypisany, kierujący sie przyznał to po co sąd ? Teraz co robić atakować prosto do swojego ubezp PZU żeby szkode (wymiana zderzaka s-line na fotkach jakie robiło PZU 2 lata temu był jeszcze zwykły zderzak ) robić z AC a później żeby PZU dogadało sie z MTU abym nie stracił zniżek czy iść do MTU prosto. Czekam na sugestie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To niech adaho oglada i sie uczy trików we wtorek zrobimy mu sprawdzian myśle ze do tych akrobacji nadaje sie dwukółka Witka
-
Spotkania na drodze
Spoko juz wysyłam chlopaków odprowadzą auto Sebmis dzis koło 17:30 na Modlińskiej
-
[B6 AWX] Przeciek w miejscu zamontowanej anteny na dachu
Uzupełnij profil i uzywaj opcji wiekszość już było na ten temat :gwizdanie:
-
Jaki TV 42 cale ?
to Ci sie udało bo siriusa nie ma juz jakis czas na rynku a dlugi jeszcze oddaja.. co do cen to nie tak dawno model ps50a656 w MM kosztowal 5,300 a w saturnie ten sam model tylko 4700 takze warto poszukac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak 19 promenada
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To raczej nas Prezes bedzie przypalał pewnie ktoś doniósł, że za mało piszemy postów istotnych..... tych o Paniach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede lekko po 16 bo wyscig F1 takze: Zółw ono Wit.s Lukas Kto jeszcze ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede tylko o ktorej ? bo dopiero wstałem Sebek zyje ?[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2009, 12:46_________________________________________________ja bede koło 16 jak cos na tych lodach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witek to w sobote upalamy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzisiaj to mam 3 świeta Dzien Ziemi urodziny i imieniny daj pan spokój Dziękuje Wszystkim za Życzenia Łukasze Najlepszego
-
[B5 1Z] Brak kontrolki świec żarowych
Zdeniu cos mi sie wydaje ze nie do końca było juz o tym kiedys na forum że jednak w tych latach były kabelki ja z czego co pamietam po stoim B5 to tez mialem takie kable do świeczek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
lece po jakies pampersy żeby obciachu nie było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Audi Cie kopało napewno NIE także masz odpowiedź zawsze mozesz założyć sobie do nogi taki odgromnik http://www.allegro.pl/item585783103_pasek_antystatyczny_odgromnik_uziemienie_samochodu.html
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Fakt Witek miales wejscie bylismy pewni ze w parafii robisz :gwizdanie:
-
[ALL B6] Jaki to zagłówek ?
tak wyglada jak srodkowy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tam byl moj pierwszy spot ... Pamietasz lot bokiem eSą przez skrzyżowanie na blokach ja pamietam jak wytrzepywał cos ze spodni nogawką
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mina tych pań jak nas mijały i komentarz oniaka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za dawnych czasow tylko stara grupa pamieta spoty w Media na ostrobramskiej, dwie panie tak parkowaly ze 2 pary drzwi do klepania były także da rade wszedzie zawadzic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Suli Szaman mi to przepowiedzial to szybko zmienialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas nie decyduje samodzielnie bo później bedzie wszystko na niego ankieta jest, dzisiaj się konczy także demokratycznie wybieramy miejsce
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trzeba też pamietac że w maju Torwar nie bedzie czynny z powodów okapowych z drzewek. Powtarzam info o spotach bedzie po południu w kazdy poniedziałek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Myślę że jak tyle razy dawaliśmy rade na Torwarze to i teraz jakoś damy tylko trzeba obserwować dzień wcześniej prognozę pogody oraz informator rozrywkowy czy nie będzie żadnej imprezy bo nam parkingu zabraknie Torwar tam się wszystko zaczęło Info o spotach bedzie umieszczone w poniedzialek i we wtorek nie bedziemy tego zmieniac także chyba każdy trafi.