Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. to chyba ta sama co ono powiedzial ze ma stanik rozpiety
  2. Pierwsza noc zawsze jest najciekawsza Kurcze ale kto wie gdzie jest Prezes spi Ale Łukasz widzialem tez dawał rade i nosil tylkiem po sniegu
  3. zawsze sa jakies ciekawe ewenementy slimak jak slimak ale Bialy to w sobote pokazal swoje prawdziwe oblicze
  4. wit ty to jestes gosc no ale mi tez mowil zebys trzymal ono zwieracze ciasno bo bedzie w okolicy
  5. no kawał jest dobry ale bylo jeszcze wiele innych Lookier powinien je pisac w strefie smiechu kazdy zlot to kupa smiechu i ta knajpa ambasada
  6. Oj smiechu to bylo ubaw po pachy akcja z inspekcja w saunie mnie rozwalila
  7. Najlepiej miron to szykowac sie na nastepny ZLOT
  8. Miron nigdy nie bedzie tak ze kazdemu bedzie mozna dogodzic Wazne ze Wszystko zostało jakos ogarniete z głowa
  9. Pierwsza noc (czwartkowa) pełna integracja eh te krowki nalatalem sie z nimi Druga noc (dla czesci klubowiczow pierwsza) impreza weselna Trzecia noc - lansik po pokoikach Myslac logicznie (wawa wie o co chodzi) impreza byla gruba
  10. hehe no tak slynne krecenie suta te ale co sie stało ze Skubim bo rano go widzialem a potem juz nie
  11. No to jak kazdy to kazdy Prezes, Miron78 wszystko pieknie załatwione GRATULUJE ORGANIZACJI :exclaim: Podziekowania również dla kierowców A4 uczestniczacych w przejezdzie na Rynek :exclaim: nikt sie nie popisywał czyli tak jak powinno sie to odbywać
  12. Oj działo sie dzialo i pozniej w trasie Poziek to jak torpeda przelatywał Moze sie nareszcie wyspie bo w apartamencie Prezes mi nie pozwalał Do dzisiejszego dnia nie wiem kto mi kielbe zjadł z grilla
  13. oj Dziki dziki usmialem sie z was dobrze ze ono ma wszystkie zeby bo jedynki dwa razy nie rosna a Poziek go tak sklepal
  14. No ja po tym pawełku i czekoladkach tez malo trybie co sie dzialo
  15. A4 WARSAW TEAM rowniez w domku Droga miodzio i szybko kilka osob wyleczonych Dziekuje Wszystkim za Miła Zabawe :exclaim:
  16. No jak jak tak jak zawsze picie i jedzenie i picie
  17. Czesc dziki pozdrowienia z wisly
  18. Jo zostalo jeszcze 29 osob reszta w hostelu nawet wifi jest pozdrawiam i zalujcie ze was tu nie ma
  19. Jo my wlasnie jemy i pijemy
  20. panowie my za godzine mykamy takze pilnowac mi tu balaganu bo jak wroce to
  21. oj Norbi sa sa ale moja kolezanka ostatnio robila sobie pieczatki sam gumka do scierania takze my tobie podbijemy
  22. spoko panowie ja juz spakowany tylko w pracy posiedze chwile onowoz juz tez zamowiony na 13 takze ino dotknac
  23. wypisz L4 i do wisly
  24. Poziek przez ta Twoja butle musze 2 torby zabierac
  25. Mam nadzieje ze ekipa czwartkowa sie wyspala bo dzisiaj to nie pospimy ale to jak brac pantofelki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.