Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. chyba do ciebie podjade i bedzie lisc nie gadaj glupot tylko wyciagaj tego pazdziocha z garazu i do wisly :exclaim:
  2. Kunio ja ciebie juz 2 tyg na spotach nie widzialem
  3. no juz po spocie jak dobrze policzylem to 7 aut z przewaga na 2,5 TDI
  4. chyba najwyzsza pora zamawiac wizyte u psychologa i w klubie AA
  5. no janku info o spocie jest w moim podpisie tak jak mowia lub na pierwszej stronie tego watku [ Dodano: 27-02-2007, 18:55 ] ale kurna co ja tu robie lece na spota
  6. no wawa to startuje o tej godzinie ze stolicy
  7. no ja zawsze mam jakies prezenty szkoda ze nie moje panowie tylko dzisiaj w realu nie w media :exclaim:
  8. no to trochu nas ludzi bedzie Lookier tez sie pojawi
  9. Czarny mi sie zawsze podobal :biggrin: ma jedna wade szkoda ze nie tylko 18" ja kiedys tez myslalem ze bedzie zle powozic na 18" ale teraz to daje rade
  10. prezes wykonalem 2 telefony do ciebie po 21 i uslyszalem ze abonent spity lezy w lozku Panowie dzisiaj spot w realu bedzie ktos
  11. nie no jak SCANIA to i ja sie chyba napije :biggrin:
  12. no tak ono w kombi sie zmiesci ale czy pozniej w ciebie to wejdzie
  13. jak ze wschodu to mozliwe poziek podjechalbys jutro to ustalimy szczegoly co ile i jak
  14. no pewnie ze sie przyczepi samochod konczy sie i zaczyna zderzakiem
  15. jutro bedzie lisc
  16. przez lublin to ja tylko przelecialem bo juz ciemna noc byla
  17. ja ci dam moje aluski :twisted: w Lublinie kilku kopara opadla i pewnie sobie mysleli ale jeb*** taka zima a on na 18" jakby jeszcze wiedzieli ze to letnie
  18. No Dziewczynki i ja juz wrocilem z wygnania ale droga w czwartek byla trudna 5 godzin jazdy i 300 kilosow ale w Lublinie pokazalem jak sie rusza ze swiatel hamowanie to juz inna bajka wazne ze auto cale
  19. to dzwon do Pozia bo on ma juz plan na dzisiaj
  20. do wozu tak ale za 3 godz pierwsza moja zima z
  21. tak adas bylem 270 zeta tak bo ono ma zimowki a ja nie no wlasnie tez to mnie boli no ale ok nic nie poradzi jak nima
  22. :eek: a ze niby wpadl w szau czy jak :eek:
  23. No ono mysle ze damy rade na bajeczke zajechac ewentualnie chlopaki nas wczesniej zakwateruja
  24. emocje to dopiero beda w czasie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.