Treść opublikowana przez Lukas
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba do ciebie podjade i bedzie lisc nie gadaj glupot tylko wyciagaj tego pazdziocha z garazu i do wisly :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kunio ja ciebie juz 2 tyg na spotach nie widzialem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no juz po spocie jak dobrze policzylem to 7 aut z przewaga na 2,5 TDI
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
chyba najwyzsza pora zamawiac wizyte u psychologa i w klubie AA
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no janku info o spocie jest w moim podpisie tak jak mowia lub na pierwszej stronie tego watku [ Dodano: 27-02-2007, 18:55 ] ale kurna co ja tu robie lece na spota
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
no wawa to startuje o tej godzinie ze stolicy
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
nie no jak granatowy to nie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja zawsze mam jakies prezenty szkoda ze nie moje panowie tylko dzisiaj w realu nie w media :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to trochu nas ludzi bedzie Lookier tez sie pojawi
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
Czarny mi sie zawsze podobal :biggrin: ma jedna wade szkoda ze nie tylko 18" ja kiedys tez myslalem ze bedzie zle powozic na 18" ale teraz to daje rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
prezes wykonalem 2 telefony do ciebie po 21 i uslyszalem ze abonent spity lezy w lozku Panowie dzisiaj spot w realu bedzie ktos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no jak SCANIA to i ja sie chyba napije :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak ono w kombi sie zmiesci ale czy pozniej w ciebie to wejdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak ze wschodu to mozliwe poziek podjechalbys jutro to ustalimy szczegoly co ile i jak
-
Czy można jeździć bez tylniego zderzaka?
no pewnie ze sie przyczepi samochod konczy sie i zaczyna zderzakiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro bedzie lisc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przez lublin to ja tylko przelecialem bo juz ciemna noc byla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja ci dam moje aluski :twisted: w Lublinie kilku kopara opadla i pewnie sobie mysleli ale jeb*** taka zima a on na 18" jakby jeszcze wiedzieli ze to letnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No Dziewczynki i ja juz wrocilem z wygnania ale droga w czwartek byla trudna 5 godzin jazdy i 300 kilosow ale w Lublinie pokazalem jak sie rusza ze swiatel hamowanie to juz inna bajka wazne ze auto cale
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to dzwon do Pozia bo on ma juz plan na dzisiaj
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
do wozu tak ale za 3 godz pierwsza moja zima z
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
tak adas bylem 270 zeta tak bo ono ma zimowki a ja nie no wlasnie tez to mnie boli no ale ok nic nie poradzi jak nima
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:eek: a ze niby wpadl w szau czy jak :eek:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
No ono mysle ze damy rade na bajeczke zajechac ewentualnie chlopaki nas wczesniej zakwateruja
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
emocje to dopiero beda w czasie