Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Lukas

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Lukas

  1. a to na promenadzie jest jakis podziemny larking czy ladujemy sie do srodka
  2. mowisz 50 % znizki na serwis hmm robi sie atrakcyjnie :twisted:
  3. No mi tam pasuje i geant ikarusy tam jezdza
  4. co do maca to wiecie nam z oniaczem nie zaszkodzi ja tam nie lubie zbednych scen zmienmy na jakis normalny parking i wsio co do paczkow to 3
  5. to moze lepiej do maca na ostrobramska zjemy cos fury poczekaja na zewnatrz i nie trzeba bedzie jechac pol miasta i marznac
  6. oj czuje ze nie da rady bo maja juz oko na nas we wtorki
  7. nie no zrobimy spota u Tomboya w ksiegarni i kazdy wypozyczy ksiazki tyle ile da rady uniesc damy rade Kunio lepiej trzeba myslec nad nowym parkingiem i chyba zostaje nam BC :confused:
  8. to wszystko zalezy od tomboya jestem uzalezniony od tego fraj***
  9. chyba B7 ale jak pasuja do B6 to moze mi je oddasz przydadza sie za pol roku
  10. No ja mysle ze ruszycie swoje 4 litery we wtoreczek bo pewnych ludzikow to juz z miesiac nie widzialem
  11. Wit miales byc u mnie na herbacie i co no nareszcie ilez mozna bylo jezdzic z tym wykrzyknikiem :exclaim: to co w nastepny wtorek znowu upalamy S4 jak juz ma hamulce :biggrin:
  12. tak Wit mam wycieraki i klocki takze zapraszam
  13. Nie no zólw ty to mozesz uzyczyc swojego talentu w tom tomie
  14. jak dwie przeciez to tylko jedna na przymiarke
  15. nie no co ty zólw ty tak nie szalej bo ci pikawa siadzie od tych wrazen z jazdy
  16. to zes teraz pojechal po bandzie tak samo jak Zólw po pomoscie
  17. ten klekot pozniej ledwo co dawal rade ale Dzik ladnie wyjechal z media :eek:
  18. a oniacz mial fuksa mial bilecik wazny i starczylo nam na Maca
  19. o to chodzi ze nie bylo 6 samochodow i 7 ludziow stalismy przy onowozie i nic wiecej nawet kola nie sciagalismy
  20. Przyszlo takich dwoch smiesznych i powiedzialo ze tak maksymalnie do 21:20 bo pozniej nas tu zatrzymaja brama a my ze to dopiero 20:30 ale pozniej wpadl gosc starszy padaka i mowi ze ma skargi
  21. Oki panowie to teraz trzeba zmienic miejsce spotkan do czasu az bedzie cieplo na torwarek
  22. ono po mnie przyjedzie takze jak ja bede to beda wszyscy a i smycze odbieracie dzisiaj bo trzeba mi kasy na nowe
  23. ja za swoja placilem na allegro 90 zł i juz 2 zimy na niej latalem i jest cala takze nie wiem gdzie ty ja wynalazles w sklepie z porcelana :biggrin:
  24. To kto po mnie przyjedzie
  25. co do stolu szwedzkiego to beda ciastka na zagryche tak jak na Mazurach bylo wodka pod Hity :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.