Treść opublikowana przez danzan
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
Ale soczewka to inna jazda zupełnie. Ja nie planuję zakładać poliftów bo spodobało mi się tak jak jest teraz. Zdefiniuj dokładniej: "100 żarówki" ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 14:04 ---------- I jeszcze coś. Zastanawiam się nad wycięciem kata. Czy to wiele pomoże i jak bardzo zmienia się akustyka, bo raczej ryczypipą nie chciałbym jeździć No i jeszcze czy może ma ktoś z kuj-pom na sell jakiś ładny tłumik końcowy z dwururką?
-
[B5 1Z] A4 TDi
Poniszczyły mnie te felgi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany jak wygląda temat niedzieli o 18? Coś się dzieje, Tesco czy HSW?
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Ta dokładka coś nie stroi
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
Skoro nie wymieniłeś to skąd wiesz że wina poduch? Ponieważ pojechałem jeszcze do dwóch warsztatów zanim sprzedałem bo nie dawało mi to spokoju i potwierdzili diagnozę. Sprawdziłem to też z ojcem, który od ponad 30 lat zajmuję się samochodami - a jemu wierzę na ślepo
-
B5 1.9 TDi AFN sedan. Autorstwo: quick
Obie bardzo dobre wozidła Ostatnio choruję na 80 ale z dachem + zderzaki S i cacucho A taką A4 w sedanie z dieslem sprzedałem dwa miesiące temu i kupiłem A4 w Avancie PS. wydaje mi się, że w Cabrio coś zderzak nie spasowuje z lampami, albo lampy jakoś zadarte są ku górze od wewnętrznej strony?
-
trzęsie silnikiem, budą przy 900obr/min
Miałem takie same objawy. Okazało się, że jedna z poduszek od strony kierowcy była walnięta. Nie zmieniłem tego bo szybciej sprzedałem auto. Sprawdź poduszki. Najlepiej we dwóch. Jeden w środku na zaciągniętym ręcznym próbuje ruszyć, a drugi zaglądając od góry albo z kanału niech sprawdza, która poducha nie amortyzuje. Nie daje stu procent, że to to. Ale u mnie były identyczne objawy i była to wina poduszki
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
No jeszcze kilka drobnych rzeczy jest do zrobienia Nie chce z niej robić kosmodromu jak co niektóre widzę Po zamontowaniu własnoręcznie zrobionych smoked'ów. Uważam, że wygląda to nie najgorzej, a nawet dobrze. Boczne kierunki będą w pomarańcze, a jak to nie wyjrzy to jasno-czarną folią. Zostaje tylko podłączyć postojówki w kierunkowskazach bo żarówki i okablowanie już jest ---------- Post dopisany 10-03-2014 at 12:52 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 14:27 ---------- Postój w kierunkach już podłączony, wygląda to tak: ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 12:49 ---------- Poprzedni post napisany 10-03-2014 at 12:52 ---------- Noszę się z myślą wymiany przednich żarówek ze zwykłych na Philips Blue Vision lub Osram Night Breaker. Możecie powiedzieć coś na ten temat? Czy jest znaczna różnica widoczności zgodnie z opisem +100% więcej światła, czy tylko czysto estetycznie jedynie świecą ładniejszym kolorem?
-
[ALL B5] Audi S4
Robi wrażenie, ogromne! Propsy.
-
[ALL B5] Audi a4 b5 1.9 oem+ | 19" air-ride | LY1T
Koło przekozak! Daj znać później czy dużo babrania ze zmianą rozstawu szpilek i jakie odsadzenie po całej robocie jest. Ogólnie to
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Katastrofa zdejmij z niej te całe szkaradztwo, wyczyść lakier i będzie ładne auto!
-
[B5 APS] by czorny
Ogromne wrażenie robi, jest miazga Koszt modów pewnie 3 razy wyższy niż auta, co?
-
[ALL B6] Czerwony Szatan - Ksiadz i S4 :-)
Może czujnik cieczy przekłamuje?
-
[B6 AWX] Work in progress...
Stawała ostatnio na parkingu przy Jurasza? ;> Widuję albo ją, albo jakąś podobną tam już kila razy, tylko numerów nie spamiętałem. Na żywo robi robotę
-
[ALL B5] Gold & Black by Aroo
Dobrze się zanosi, powodzenia!
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
Pierwsze w życiu samodzielnie wypolerowane ranty Myślę, że nie wygląda to najgorzej, a przecież z bliska nikt przyglądać się nie będzie Ponadto pomalowałem jeszcze na czarny mat wkłady lamp przednich i wyszło to tak: Jeszcze dzisiaj w kierunki wpadną pomarańczowe żarówki pod postój A dla dopełnienia całości na auto wskoczyły jeszcze najodpowiedniejsze ramki pod tablice
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
Z premedytacją szukałem bez klimy. Poprzednią miałem z klimą i teraz chciałem auto prostsze. Trzeba to nabijać, odgrzybiać, problemy z kompresorem miałem. Nie ma klimy, ale jest dziura w dachu i to wystarcza
-
[ B5 ADR ] Zielona perełka Danzan's
Właśnie to jest priorytet. Rozmawiałem już z kolegą Labiel'em na temat montażu przednich i mam nadzieję, że do wiosny uda się to zrealizować. A co do tyłu to raczej myślałem o zaklejeniu całych czerwoną folią ---------- Post dopisany 13-02-2014 at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 13:28 ---------- Audi wewnątrz zostało kompletnie wyprane. Wyczyszczona od przedniej deski po zamek tylnej klapy, a ponadto jeszcze nawoskowana A co do modzenia na zewnątrz to żeby uatrakcyjnić felgi, które i tak są do sprzedania, w weekend spróbuję odświeżyć ranty, a środek może w grafit, albo jakiś szary metallic. No i wpadł mi do głowy pomysł, żeby szkło lamp zrobić na gładko papierkiem od 400 do 2000. Podejrzałem u znajomego i całkiem przaśnie to wygląda ---------- Post dopisany 20-02-2014 at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2014 at 17:39 ---------- Korzystając z chwili wolnego czasu wziąłem się za delikatne ogarnianie silnika. Wymiana oleju, filtra itp. Przy okazji zdjąłem kolektor razem z przepustnicą. Kolektor wyszlifowałem i wypolerowałem, przepustnica wymyta i też wyszlifowana wewnątrz na gładko. Chciałem jeszcze zmieniać połączenia kolektora z głowicą, ale jak mi zaśpiewali po 20zł za jedną złączkę to stwierdziłem, że zostanę przy starych. Oprócz tego, wymieniona na nową odma olejowa razem z króćcem, ponieważ przy rozbiórce okazało się, że stara była spękana i sączył się z niej olej. ---------- Post dopisany 26-02-2014 at 16:35 ---------- Poprzedni post napisany 20-02-2014 at 13:35 ---------- Tak to przejrzało po wypolerowaniu filcem z pastą polerską i natłuszczeniu plastików. Do pełni porządku pod machą zostaje jeszcze maskownica podszybia, nowy zbiorniczek płynu chłodzącego i będzie wsio! ---------- Post dopisany 07-03-2014 at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany 26-02-2014 at 16:35 ---------- Samochód dzisiaj miał delikatny lift. Wewnętrzne ramki reflektorów pomalowane w czarny mat. Miały przyjść dzisiaj jeszcze inne fanty i być zamontowane ale Poczta Polska jak zwykle zamuliła
-
[A4 B5] AFN Zielona Laleczka
Ładne autko. Przy niektórych dobrze zachowanych egzemplarzach aż szkoda dłubać i zmieniać ten oryginalny stan
-
Polerowanie felg
16 cali + lustro To nie felga. Nie wygląda. Minimum 17 na lato...
-
[ srebrna a4 b5 ARG] mój projekt
Zorientuj się co to za wałki bo prawie 20km więcej przy wolnossaku to ogrom. Sam bym chętnie do siebie takie włożył
-
masło pod korkiem
Mój ojciec ma to samo w Octavii, ten sam silnik. Gdzieś jest pęknięcie w głowicy, stąd te smarki. Takie informacje wspólnie znaleźliśmy na forach. Do oleju dolaliśmy takiego płynu mającego na celu uszczelnienie mikropęknięć i kisiel przestał się pojawiać.
-
Jaką książkę czytasz...teraz !!!
Wczoraj skończyłem czytać książkę autobiograficzną Mariana Zacharskiego " Wbrew regułom". Coś fantastycznego! Liczy sobie blisko 500 stron, a wciąga jak cholera. Zacharski opisuje swoją szpiegowską działalność w czasach PRL, przez wyjazd do Ameryki, aż po zwolnienie z Amerykańskiego wiezienia i powrót do Polski. Historia na prawdę zapierająca dech w piersiach. Mega polecam, nie będziecie żałować poświęconego czasu!
-
silnik wyje przy 3500 obr/min
To nie jest silnik do zapierdalania, ani wygłuszenie najwyższej klasy więc czego się spodziewałeś? Dla mnie nic nie wyje. Ja mam ok. 150km/h przy tych obrotach i wg. mnie wyciem tego nazwać jeszcze to bym nie nazwał. Także oswój się z tym, albo wybebesz wnętrze i ścianę grodziową i nałóż dodatkową warstwę wygłuszającą.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Pozamiata wszystko