Treść opublikowana przez bongod
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
I ja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok to będe na 21:20 jest furia w 4dx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tez bym kiere naprostował . Arkadia 19??
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Olej duperelki rezaj moc
- Siłownia
- Siłownia
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nie ma napisał że słabo wyposazony
-
Siłownia
A4 nie za małe
-
Siłownia
Hmmm ale w sumie zawsze slyszalem że mięśnie zabieraja tlen organizmowi więc wydolność raczej osłabiają . Trzeba widocznie złoty środek znaleźć .
-
Siłownia
Nom tez mam ziomka zalanego na maxa i ma wydolność wielbłąda
-
Siłownia
Moja fotka jest pare postów wyzej i to po ostrej redukcji
-
Duże spalanie LPG
Miałem podobnie różnica około litra a wcale się koła jakoś mocno nie nagrzewały .
-
Siłownia
Ale kox na zdjeciu hahahahah
-
Siłownia
Ano gastro to inna historia
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Ok teraz sprawdz drgania napinacza i napiecie alternatora . Na koniec wymień ogranicznik drgań . Zerknij też na amortyzator tłumika . A wymienili ktore łapy? Bo mi chodziło tylko o poluzowanie tej z przodu silnika i jej ponowne dokrecenie . Chodzi o to że jak poduszki osiądą juz w skutek zuzycia to ta przednia łapa potrafi prężyć mocniej na przód i przenisić tym samym wibracje na bude .
- Siłownia
-
Siłownia
Hehe te nazwy Czytałem dziś artykoł o tym że źle robie niebjedząc na noc . Podobno wrecz powinno się jeść hude mięso ryby i jajka pobudzając metabolizm podczas snu . Co wy na to??
-
Mann czy knecht
Hahaha
-
Siłownia
Bo robią 5 powtórzeń
-
Siłownia
Heh to nieźle Ja zaczynam od podciagania zaraz po orbitreku .
-
Siłownia
Powiem wam że 20 siekam bez obciązenia w pierwszej serii
-
wyciek oleju
Ziomek mi mówił że marna . Jakoś to nazwał ale nie pamiętam jak .
-
wyciek oleju
139 w aso audi , 140 w aso skody w IC 150 hahaha
-
Mann czy knecht
Dokładnie tak Power Kris :/
-
wyciek oleju
Jak uszczelka jest stwardniała lepiej wymień i rurke bo pewnie niedługo sie posypie a ty dwa razy robotę będziesz robił .