Treść opublikowana przez bongod
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
ehh ciężko to zmierzyć nie wyciągając a szukanie po wyciągnięciu to dłuższy czas bez furki .
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
A to są jakieś standardowe długości i średnice?? Gdzie na allegro bo ja nie mogę znaleźć do a4 b6 1.8t.
-
skąd i jaki łącznik elastyczny tłumika
Jak w temacie . Szukajka mi nie znalazła :/ . Chcę wymienić przy okazji katalizatora .
-
Siłownia
Ptasie mleczko opierdzielilem całe pięterko
-
[B6 BFB] Stag 4 plus gubi zapłony podczas przyspieszania na LPG P0300 P0301-4 + MAPA
wymień . To że na benie jest dobrze nie znaczy że na gazie też wiem bo już to przerabiałem
-
Siłownia
Ja wczoraj 5 x oko mocne plus 2 bigmaczki o 23 mniaaaaaaaam
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
A co tu do zagladania biezesz łoma na podnosniku i jedziesz szarpaki na h...j się nadają przy tym zawieszeniu
-
Siłownia
A nie brzozową
-
Siłownia
Ja nie tykam bo mnie zucaja na glebe a potem kilka tygodni dochodze do siebie :/ . Ziołolecznictwo to jest to hahaha i czosnek oporowo niby to tez antybiol ale jakos daje radę .
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ok dzięx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A kto mi mapy ustawi gazowe w wawce? Stag qbox i R01 czerwony może na spociwie??
-
Siłownia
Po dobrej imprezie to nie ma czego badać hahahaha
-
Siłownia
Kurna same byki . Kiedys jak będziecie smutni to wam wkleje moje zdjęcie na poprawe humoru hahahaha
-
Siłownia
Hehehehe dobre . Czyli nawet placebo zawiodło .
-
Siłownia
Hahahahahaha to bym się zdrapał z tego świata ---------- Post dopisany at 14:54 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Raz w ramach promocji dostalem na siłce ampulke energetuczna. Niewiele myslac ciach i na trening . Po paru minutach zaczelo mnie tak nosic ze musialem wyjsc . Japa czerwona jakby mnie zelazkiem ktoś prasował . Wygzebalem z kosza ampulke a tam jak wół napisane ze dawka na dwa treningi hahahaha
-
Siłownia
Nom ja stopniowo dawke obnizalem zeby dojsc do swedzenia małodenerwujacego hahaha
-
Siłownia
Przed treningiem tauryna i betaalanina tauryna pobudzi a beta da wytrzymalosc ---------- Post dopisany at 14:10 ---------- Poprzedni post napisany at 14:09 ---------- Tylko z beta uważaj bo jak wiecej wezmiesz to wszystko swedzi jak po azotach niektórych
-
Siłownia
Hahaha dokładnie podobno yerba leczy wszystko zastępuje nawet lewatywe hahahahah
-
Siłownia
Taurynka jest za***ista . Musze poczytać co jest w tej mojej betaalaninie z kreatyna bo tez mnie pobudza a ogolnie to betaalanina chyba powoduje brak zmeczenia a nie pobudzenie .
-
Siłownia
Hahaha ja nie ale nazwa dobra hahahaha
-
Siłownia
Najwazniejsze jest placebo .
-
Siłownia
- Siłownia
Wzdłuz masz naturalny ruch . Dlatego ja barkow sztanga nie robie juz . ---------- Post dopisany at 10:58 ---------- Poprzedni post napisany at 10:06 ---------- Ale beta alaninka mi wchodzi elegancko . Zero zmęczenia na treningu . Zszedlem do minuty miedzy seriami .- Siłownia
Ale hantle trzymasz jak sztange czy wzdluznie?- Siłownia
A boli cie niezaleznie od ulozenia rąk? Tzn prubowales np hantelkami w ustawieniu wzdluz a nie w popszek jak sztangą? Mnie czasem bark pobolewal przy sztandze a jak wziolem hantelki wzdluznie to przestał po jakimś czasie . Plus wiśni duzo bo przeciwzapalnie działają . Mogą być mrożone byle nie soki bo tam to już nic nie ma . - Siłownia