Treść opublikowana przez bongod
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Da radę rower za długo potem czeka na właściciela --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Można na alko samochodami z noclegiem może by się w końcu ognisko rozpaliło hahaha taki spocik zrobić --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Może by się mustafa pojawił --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Trzeba coś ogarnąć w najbliższym czasie --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dzieje się tu coś? Pije się tu coś? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Jak bym źle zakodował sterownik to by błąd był. Noi te piny trzeba przełożyć od prawego przedniego koła jeśli dobrze pamiętam. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Tak ster zmieniony eds brak --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Przekładka z ośki na quattro w Audi A4 B6/B7
Ja pewnie przed zimą wymienię pompę to dam znać --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Opinia o silnikach 1.8T w Audi A4 B6
Taki żarcik --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Cykanie pod klawiatura
A nie cyka taki zaworek po stronie pasażera? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Opinia o silnikach 1.8T w Audi A4 B6
Z minusów 1.8t: powyżej 300 kucy trzeba się bawić w kucizne a to już duże koszta hahaha. Ja innych minusów nie widzę w tym silniku bo wszystko jest tam proste i do zrobienia praktycznie we własnym garażu . --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Pospawanie rur, silikony,cybanty i zamontowanie wszystkiego na gotowo. W Warszawie na Połczyńskiej. Ja za rury i osprzęt bez fmic dałem 900 zakładałem sam więc trochę taniej wyszło . Muszę shamować w końcu po wymianie pompy na s4 i odblokowaniu softu --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Zazwyczaj chcą od 1500 do 2000 bez ceny fmic. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
No musze skoczyć ustawić bo pewnie inaczej jest trochę z podkladkami. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Nie poniszcz tej górnej części. Owiń izolacja srubokrecik --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
5 dych policzył więc luz dzięx --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Tak tył w Quattro. Czyli żeby wyjąć sprężyny trzeba sanki opuścić tak? --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Panowie do włożenia podkładek podwyższających sprężyn trzeba sanki odkręcić? Bo coś mechanik tak gada. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Aż się chce czytać takie pozytywne posty --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Coś zpier.......ś mi chyba z 10 g więcej wypluło --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Chodziliśmy samochód nieznanego właściciela --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Taka sytuacja u nas --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Miska leżała osobno . Ktoś miał niezła majówkę a raczej ma. --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
B6 DIVISION
Idę sobie i widzę coś co w mojej okolicy preferuje się na 1 be --------------------------------------------OOOO------------------------------------------
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ciekawe jak szybko przejdziesz na fmic mi to chyba pół roku zajęło ale śmiało do 230 kucy daje rade, więc jak więcej nie masz w planach to śmiało montuj --------------------------------------------OOOO------------------------------------------