Treść opublikowana przez bongod
-
Odkształcona obudowa termostatu
Czyli ten słupek z tworzywa do którego są kabelki podłączone to termostat? Myślałem że ta spreżyna cała co zdemontowałem Słupek z kabelkami wchodzi w środek całego mechanizmu .
-
Odkształcona obudowa termostatu
Witam. Odkształciła mi się obudowa termostau i cieknie płyn . Pytanie brzmi ,, Czy mogę zmienić samą obudowę?" . W środku jest termostat ( który już mam na wiezchu ) i grzałka na stałe z obudową . Czy ten słupek/ grzałka jest też elementem wykonawczym ? Mogę wymienić tylko ten ,,grzybek ze sprężyną" ? Robił już ktoś tak w bfb?
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nom dokładnie :/ . Ale taki odruch .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nom o krawężnik . Jego nawet nie drasnołem .
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nom milimetry od słupa . Aż mi złozył lusterko . Dusze na ramieniu miałem.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
hehe no nie gotuje się to fakt hahaha
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Nom zdrowych i bezwypadkowych Zielone bmw 3 mi wyjechało i uciekło .
-
B6 DIVISION
Typoszczak bmw wyskoczył bokiem ja w krawęznik odbiłem milimetry od słupa . Tak więc w styczniu przy okazji rezania quattro wpadnie pewnie pare wahaczy oby nie magiel . Myślisz że sama chciała sepuku popełnić?
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Zdrowych pogodnych świąt wszystkim życze a pod chiną samych ori gratów .
-
B6 DIVISION
Wytargałem ten termostat i okazało się że stała się rzecz dziwna odkształciły sie dwie częsci obudowy względem siebie :/ a to ori . Lece po obudowe używke i składam do kupy . Spotkał się ktoś kiedyś z,, przegrzewaniem" termostatu?
-
Siłownia
[emoji12] BLOK EKIPA (II), odcinek 11:
-
B6 DIVISION
Ja dziś ostani dzień wracam 7 stycznia
-
Siłownia
Właśnie ta rozpuszczalność strasznie z ceną idzie
-
B6 DIVISION
zdejmij krociec moze jakis nie odpowiedni plyn byl nagra sie jakis zebrał i nie dopasowuje sie tak jak potrzeba. Badz nie umiejętnie jest to zakładane. To trzeba zakladac odpowiednio. Większy oring nic nie da raczej nie dopasuje sie tak hak trzeba Sent from my Iphone 6 Witam. Napisz please na pw jak to się odpowiednio zakłada bo chyba sam sprubuje bo już mnie p.Kazio wk........
-
B6 DIVISION
Dobra Panowie jest zagwostka . Od pół roku co jakiś czas mam wycieki z pod obudowy termostatu . Z oringu i jakby śrub . Na początek poszły zamienniki ktore od razu popuszczały . Potem oryginał i wytrzymywał z 2 tygodnie do miesiaca . Za kazdym razem nowy oring i silikon. Jedyne co mi przychodzi do głowy to grubszy oring . Co wy na to?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
potwierdzam baniaczki A tak sobie przypomniałem o filmie o gościu bijącym rekord prędkości na starej indianie . Naprawde fajny film na faktach . Indiana legenda ameryki tytuł chyba .
-
B6 DIVISION
nie wiedziałem że jest coś takiego hehe dzięki za info .
-
B6 DIVISION
Super czekam na relacje
-
B6 DIVISION
Rnsa mi wypi....... pod blokiem . Czyli rozumiem że dźwięk porównywalny w concert3 do rnse albo i taki sam
-
B6 DIVISION
A concertem 3 ? Bo się przymierzam
-
Siłownia
Wielgahne opakowanie bo nie ty płacisz hahahaha
-
Siłownia
Jak na prezen to dużo dobrego białeczka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
,,equalizer" niemal całkowite przeciwieństwo ,, tylko strzelaj" a oba uplasowały się ja szczycie mojej listy top ten tego gatunku
-
Siłownia
Ja to drobny jestem biore polowe miarki a itak siepie A firma activlab ja w sumie biore mniejsze dawki bo to ,,swędzenie " robi się aż przegieciem . To chyba efekt rozszezonych naczynek .