Treść opublikowana przez puczyl1990
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Raczej tak całą budą trzęsie zdaje mi się ale to i też nie zawsze, no i roleta w bagażniku też się telepie (więc może to być tył) , a jak najlepiej czyścić piasty?
-
Wymiana wahacza a zbieżność
Kontrola dokładnie czego?
-
Wymiana wahacza a zbieżność
W takim razie dobrze że nie zmieniałem gdyż chcieli mnie naciągnąć również na zbieżność 120 zł + wymiana 130 i wahacz 120
-
Wymiana wahacza a zbieżność
Witam mam pytanie odnośnie wymiany wahacza (lewa strona wahacz prosty górny przedni) czy konieczne jest ustawienie zbieżności po wymianie?
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Podepnę się do tematu gdyż mam podobny problem z tym ze na tarczach mam przejechane już 22 tys km i pojawia się drganie przy hamowaniu ale nie zawsze i czy wymiana samych piast bez tarcz pomoże? Tarcze są jeszcze w dobrym stanie klocki również a może to być np odczuwalne przez tył? tam sytuacja wygląda nieco gorzej.
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Ale masz B7 to może dlatego inna średnica jest, ale już zamówiłem końcówki Buzzer 80 mm.
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Wlasnie o to mi chodzilo wielkie dzieki
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Moze troche sie nie zrozumielismy bo to ze 90mm wejdzie to wiem, ale potrzebuje srednicy koncowek oryginalu 1.8t
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Jestes pewny? Bo otwor w zderzaku ma okolo 120mm a koncowki wygladaja na duzo mniejsze
-
Wydech 1.8T jaka średnica końcówek?
Witam potrzebuje srednicy koncowek od 1.8T, gdyz zmieniam wydech na podwujny (od 2,5 tdi dlatego nie mam jak zmierzyc) w 1.9 tdi i chce wstawic wieksze bo te w oryginale wygladaja troche slabo, czy bylby ktos tak mily i mi podal?
-
A4 B6 palące się światła stopu
Nie mam automata tylko manual, czy to bez różnicy i idą takie same tu i tu?
-
A4 B6 palące się światła stopu
A gdzie kupowałeś czujnik, w ASO? i jaka cena?
-
A4 B6 palące się światła stopu
A jak cena ori wiesz może i czy sam bym go wymienił? I teraz jeszcze jaki 2 czy 4 pinowy bo znalazłem na jednym forum że są dwa i jak sprawdzić który mam ja?
-
A4 B6 palące się światła stopu
Witam mam taki problem ze światłami stopu w A4 B6 Avant, otóż pierwszy raz stało się to w zimę, zachodzę rano do auta a tu włączone światła stop, akumulator padł (stary był ), nie brałem jakoś tego do głowy ale dziś rano zachodzę do auta a tu znowu to samo (akumulator już nowy ) naciskam na pedał puszczam i światła gasną ale naciskam kilka razy i tak się zapalały na jakiś czas i później gasły po ponownym naciśnięciu. Czy może coś zawilgotniało czy czujnik pedała hamulca, ale czytałem podobne sytuacje i wymiana czujnika nie pomagała. Ktoś coś wie?
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
No właśnie też mi nie za bardzo się podoba wyglądają na trochę małe, ale z kolei 90mm wychodzi drogo myślałem nad 70mm. A mógłbym prosić o zdjęcie twojej audi jak już zamontowałeś końcówki i czy masz zwykły zderzak czy s-line?
-
wydech 1.8T do 1.9 TDI
a jaka jest oryginalna średnica końcówek 1.8T? i jakie masz końcówki ? i jaka jest średnica otworu w zderzaku?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
długość całkowita: 19cmśrednica montażowa: 45mm z racji tego, że mam wydech od 1.8T. Jak kupowałem końcówki to raczej nie widziałem ultera o innej długości, średnice montażowe są różne ale długość chyba pozostaje taka sama Wydech od 1.8T (średnica montażowa przy końcówce) jest mniejszy niż 2,5 tdi?
-
[B6 AVF] Sedan LY7W by RicS3 / eibach pro kit / 18" RS6 / 166KM / BIX-y hybryda HELLA 3 i INTEMO
A jaką masz długość całkowitą tych końcówek i jaką średnicę montażową brałeś? Też robię podwójny wydech i zastanawiam się jaką dobrać długość.
-
Podłączenie ori suba Audi a4 b6 pod nieoryginalne radio
Czy w ogóle grają, Masz podłączone ISO C czyli tylny subwoofer przez przejściówke? Tył gra, ale ciszej niż powinien tak myślę, znajomy ma A6 C5 także z wbudowanym subwooferem z tyłu i jest dużo lepiej u niego z tym że ma oryginalne radio. I prawdopodobnie tak tylny sybwoofer jest podłączony przez przejściówkę ogólnie to jakaś masakra z tymi kablami tam jest, ale zrobiłem tak że w radiu ustawiłem fadera bardziej na tył i jest troche lepiej ale bas mimo to z subwoofera nie jest zadowalający.
-
Podłączenie ori suba Audi a4 b6 pod nieoryginalne radio
Witam szukam porady w sprawie podłączenia oryginalnego suba w A4 b6 kombi, a mianowicie chodzi mi o to że mam założone nieoryginalne radio i z tego co zauważyłem głośniki z przodu grają głośniej (również bass jest większy) niż tylne z subwooferem. I jak jest on podłączony? Czy ten subwoofer jest spięty razem z tylnymi głośnikami? Czy może dałoby radę podpiąć go pod wyjście sub w radiu tak aby można było nim sterować poprzez radio jak w oryginalnym radiu audi? I czy wymiana głośnika na mocniejszy wchodzi w grę czy będzie to jakaś różnica na tym ori wzmaku?