Treść opublikowana przez puczyl1990
-
Przepływomierz masowy
Chciałbym odkopac temat, co prawda mam inny silnik, ale uporal sie moze kolega z problemem, pamieta co to była za wiazka? Mam rowniez problem z przeplywka i przed jej wymiana chcialbym najpierw sprawdzic ta wiązke.
-
Przepływomierz masowy
- Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe
Przy jakimkolwiek błędzie wypalanie tak jak mowisz nie bedzie mozliwe? I przy jakiej zawartosci sadzy nastepuje samoczynne wypalanie DPF?- Problem z DPF w A4 B8 3.0TDI
- Montaż zewnętrzego nieorginalnego wzmaczniacza i subwoofera MMI 3G w A4 B8
I jak kolego montowales to? Gdzie się to w ogóle wpina? Sam chce u siebie zmienic glosnik basowy + do tego dołożyć wzmacniacz, a poki co sygnal będzie szedł przez adapter hi-low. Ale mam tez pytanie co do owego adaptera. W poprzednim aucie mialem wzięty sygnal z dwoch glosnikow do adaptera hi-low, ale tutaj bede go pobieral tylko z jednego glosnika-basowego. Jak tu mam sie podłączyć do niego, czy mam zlaczyc ze soba dwa plusy i dwa minusy z kanalu lewego i prawego?- Check engine i blad kolektora ssacego P201500
Miałem wymieniany cały kolektor wraz z nastawnikiem, niestety błąd znowu wyskoczył po kilku dniach. Na kompie znowu pokazało, że jest to błąd kolektora z prawej strony, który był wymieniany (lewa strona była już robiona kiedyś i jest spokój póki co). Czy mógł być źle zamontowany? Jeśli zostało wymienione wszystko, to co może być przyczyną teraz? Też zastanawiam się nad wyłączeniem tego, ale czy ma to jakiś wpływ na spaliny? Czy nie pogorszy się emisja spalin?- Skrzynia manualna 6 bieg KMU w 3.0TDI CCWA
Jak się to objawia? Mam również taką skrzynię, przy jakim przebiegu Ci padła? Olej był zmieniany?- Check engine i blad kolektora ssacego P201500
Jednak dzis znow pojawil sie kontrolka check engine ;/- Check engine i blad kolektora ssacego P201500
Jeśli nie ten dzial prosze o przeniesienie a nie usuwanie. Mam takowy problem jak w temacie. Wyskoczyl mi check engine, zostal skasowany ale powrocil za dwa dni. Poczytalem na necie ze moze to byc od czujnika cisnien spalin, wymienilem go i przy odczytaniu/kasowaniu bledu juz na lepszym sprzecie zostal P201500 i teraz nie wiem czy to od poczatku bylo to i nie potrzebnie zmienilem czujnik. Czy blad kolektora tez wywala check engine? Czytałem o tym ale w 2.0 tdi. Tam ponoc trzeba zmieniac caly kolektor, ale w 3.0 za jakies zestawy naprawcze? Wymiana samego nastawnika klap pomoze? Mial ktos podobny problem? Czy jazda z tym bledem/problemem grozi czym gorszym? Urwanie klapek? Dodam ze check engine poki co nje wyskakuje.- Budowa i działanie silnika 3.2 V6 FSI
Ponawiam pytanie kolegi (z tym, ze kolega napisal o a4 b8 a tu juz siedzi inny silnik), jakieś sugestie co zrobic po zakupie? Co sprawdzic? i Jaki jest koszt wymiany rozrzadu teraz?- [3.2 FSI] jak to z nim wkońcu jest?
Troche odkopie temat, rowniez chodzi mi o ten silnik, jakie sa z nim problemy? Czy to ten sam co w B8?- 3.2 fsi duże spalanie czy norma?
Panowie sorki za odkopywanie tematu, ale interesuje mnie to auto a dokladniej jego awarie. Czy mozna prosic o priv co musieliscie robic w aucie?- Wady i zalety Audi A4 B8 3.2FSI V6
A jaki macie skrzynie biegów? Rowniez chcialbym kupic B8 z silnikiem 3.2 fsi, ale cos pewnie z pierwszej produkcji 08-09. Jezdze glownie po mieście do roboty jakies 5 km. Na co zwrócić uwagę przy kupnie?- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
To w takim razie nie szukam dalej dzięki za info i pomoc- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Mówisz? nie szukać dalej problemu? Ale też i kiedyś tego nie było.- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Za bardzo dostępu do VAG nie mam chyba będzie trzeba zakupić kabel, a co do drgań to czuje je w środku samochodu nie są to jakieś mocne drgania. Takie jakby bujanie nadwoziem może ale to też nie że bez przerwy. Obroty silnika też nie spadają.- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Uszczelniacze wymienione po odpaleniu nie trzęsie ale np na światłach na ciepłym silniku dalej wyczuwalne są drgania. Jakieś pomysły co dalej?- Co to za dźwięk przy ujmowaniu gazu przy 3 tys obrotach ?
Więc powodem była turbina? A ile za regenerację?- Wymiana wahacza a zbieżność
Cena taka ponieważ zakład jest pod samą granicą także sobie mogą narzucić.- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
A jaki zestaw wybrać ze śrubą czy bez? https://aparts.pl/partscatalogue/40135-febi-bilstein-zestaw-naprawczy-pompowtryskiwacz-pde-,11-40135-0101-03934--40135~2FEB.aspx https://aparts.pl/partscatalogue/900-650-elring-zestaw-uszczelek-koncowka-wtrysku,11-900~9650-0010-03894--900~9650~2ELR.aspx- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Dobra dzieki znalazlem inna aukcje z taka sruba jutro zamawiam. A jaka jeat cena za wymiane tych uszczelek i czy cos jeszcze trzeba dodatkowo robic? Czy sama wymiana i to wszystko?- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
038 198 051C ten nr?- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
W intercars widzialem zestawy naprawcze razem ze srubami, rowniez na stronie iparts sa do kupienia.- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Czyli bez śrub nie ma co się za to zabierać? Rozumiem że stare idą do wyrzucenia?- [B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Same oringi czy coś jeszcze trzeba zmieniac? - Wartości mierzone DPF jakie powinny być właściwe