Treść opublikowana przez puczyl1990
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Mam taką nakładaną na lusterko ale jednak taka jak Twoja w obudowę jest praktycznie nie widoczna i chyba będę musiał zrezygnować z GPS na rzecz tej kamerki. A powiedz jeszcze różnica w budowie między 2k a 4k, na obrazku wygląda inaczej i są jakieś wersję A i B do wyboru, czy każda i tak będzie pasować?
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
W głównej mierze też o to mi chodzi, tak w razie jakichś "niejasności" dobrze mieć.
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
W głównej mierze też o to mi chodzi, tak w razie jakichś "niejasności" dobrze mieć.
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
A jak jest z wykrywaniem ruchu? Nagrywa gdy auto stoi zaparkowane?
-
A4 B9 Avant 3.0 TDI CRTC Quattro S-line biały lodowiec.
Nie widzę prędkość auta na filmiku, kamerka nie posiada gps?
-
Błąd 00473 - Sterownik elektrycznego hamulca postojowego (J540)
Nie, miałem jeszcze kilka razy ten błąd ale auto zostało sprzedane także nie pomogę.
-
Dyfuzor zderzaka tylnego S4
I jak kolego, zakładałeś ten dyfuzor z allegro? Jak z jakością i spasowaniem?
-
Dyfuzor z polifta w Audi A4 B9
Kolego i jak założyłeś dyfuzor od S4? Jak sobie poradziłeś z prawą stroną wydechu? Jak zamocowałeś atrapy?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Jakiś dobry patent na dokładne wyczyszczenie zbiornika?
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Hej, mam ten sam problem, pompy kupowałeś oryginalne czy zamienniki? Pamiętasz może ceny? Wtryskową mam już zamówioną, a zastanawiam się nad pozostałymi dwiema.
-
3.0 TDI V6 272KM
I jak kolego jakieś info odnośnie wymiany wałka poza ASO? Jaka różnica cenowo?
-
Drgania w kabinie przy około 120km/h
Tak same tuleje, założone LEMFÖRDER 65mm i jak ręką odjął.
-
3.0 TDI V6 272KM
A jest możliwość że wytrą się pozostałe wałki? Czy problem dotyczy tylko tego jednego?
-
3.0 TDI V6 272KM
No ja u siebie mam 263 tys, sam zrobiłem nim ok. 60 tys w 3 lata z czego duża większość to dojazdy do roboty 6km i również póki co bez problemów. A zobacz co znalazłem na innym forum: "Tak powinieneś się udać do serwisu i sprawdzić czy jesteś objęty tą akcją serwisową. Audi sponsoruje tę wymianę (kulancja) w 90 % czemu nie 100% niemam pojęcia. Masz ten sam miesiąc produkcji co ja także raczej napewno też są u ciebie do wymiany. Niestety ktoś w Audi zamontował złe wałki rozrządu. Jak odpalisz auto to normalnie chodzi? Nie słyszysz stuków przez pierwsze 2 minuty? One są dość ciche. Te silniki na 100% są trefne CRT 000001 do 073951" Czyli jakaś akcja serwisowa na to była?
-
3.0 TDI V6 272KM
No z tym to się akurat liczę, bo że tak powiem to po prostu rzecz eksploatacyjna i jeśli przyjdzie czas to tego się nie uniknie. Ale bardziej interesują mnie wady tego konkretnego silnika. Czy jest się czym przejmować na zaś?
-
3.0 TDI V6 272KM
Nowy wałek ten poprawiony kosztuje według tego nr 059109012EM 532 euro, używkę można kupić już za 550 PLN. Chyba nie jest jakoś tak strasznie drogo jeśli wymieniać poza ASO. I to jest jedyna poważniejsza wada tego silnika? Dopytuje tak, bo rozglądam się właśnie za B9, obecnie jeżdżę B8 3.0 TDI po programie, a przesiąść się teraz do 2.0 TDI 190 KM może być trochę słabo.
-
3.0 TDI V6 272KM
A czy po nr VIN da się sprawdzić jakie konkretnie walki siedzą w silniku, te poprawione czy nie?
-
3.0 TDI V6 272KM
Czy jakieś warsztaty się tym zajmują czy tylko serwis ma wiedzę jak to naprawić?
-
Błąd 00473 - Sterownik elektrycznego hamulca postojowego (J540)
Z problemem się nie uporałem, olałem to, ale teraz zaczyna mnie to drażnić, bo po pojawieniu się tego błędu na desce po chwili wyskakuje jeszcze błąd kontroli cisnienia w oponach: 03159- Działanie układu kontroli cisnienia w oponach w ESP 000--- sporadyczny ...
-
Słychać rozrząd po zmianie oleju (CCWA)
Mówisz zostawić? Nie będzie coraz gorzej?
-
Słychać rozrząd po zmianie oleju (CCWA)
Jak w temacie, ostatnio zmieniałem olej na Millers i od tej pory słychać na zimnym rozrząd (tak mi się wydaje) ale to dosłownie może niecałą sekundę. Wcześniej lany był ravenol, valvoline a ostatnio OEM VW i na 99% nie było nic słychać. Zmienic z powrotem na ravenol czy OEM czy jeździć do kolejnej wymiany? Przebieg to niecałe 260 tys.
-
Jaki olej do 3.0 TDI
To i ja zapytam, czy ktoś przechodził na millers? U mnie po zmianie na ten właśnie olej zacząłem słyszeć delikatnie rozrząd, dosłownie może 1 sek. Wcześniej lałem ravenol, OEM i była cisza. Jeździć do następnej wymiany czy od razu przejść na inny?
-
Drgania w kabinie przy około 120km/h
Ja u siebie również robiłem wyważanie z testem drogowym, jakiejś specjalnej różnicy nie zauważyłem choć fakt że musiał któraś tam oponę obracac/przesuwać, a pomogła wymiana samych tulei w bananach. Auto z 2008 roku, czyli tuleje 65mm i brałem lemforder.
-
Zapieczone śruby od geometrii
Sam mam ten problem, ale jestem dodatkowo w Niemczech i póki co sobie odpuściłem, bo niedługo jadę do Polski, a tutaj mogli próbować dalej ale jeśli się nie uda to chcieli wymieniać cały wachacz, a teraz jak zaczną robić dwie strony i liczyć za roboczogodziny to stwierdziłem, że taniej mi wyjdzie kupić dwie opony na tył w razie co. A wracając do tematu to tuleje są wymienne tak? Gdzieś czytałem właśnie że nowa śruba, druga tuleja i po robocie, a nie cały kompletny wachacz.?
-
Zawieszenie 1BA vs 1BE vs 1BV w Audi A4 B8
Więc jak to będzie w końcu z tym 1BL? jakie jest obniżenie, bo znalazłem różne info.