Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puczyl1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puczyl1990

  1. Czyli co, czyszczenie czy aktualizacja sofa w koncu?
  2. Tak swoją droga ile dales za sub B&O? Ja swoj oryginalny wymienilem na coś takiego, nie wystaje tyle co ten z b&o i moglbys pewnie normalnie polke zalozyc.
  3. Tez miałem taki sam błąd za niskiego cisnienia na szynie paliwowej. Ale wtryski wtedy nie wygladaly tak zle jak u ciebie, korekty były dobre. Jak uda ci się odpalic silnik to spróbuj najpierw produkty Forte do czyszczenia ukladu (https://www.forte-nwe.pl/). Zadzwon do goscia nr znajdziesz na stronie, wszystko ladnie tlumaczy co i jak i co moze byc przyczyna. Ja niestety nie mialem czasu na czyszczenie i czekanie na efekt bo musialem wracac do Niemiec i wymienilem "w ciemno" pompe wysokiego cisnienia i czujnik na listwie wyryskowej i dolalem dodatek wlasnie od Forte do czyszczenia wtryskow. Blad juz nie wyskakuje, a korekcje na wtryskach sa troche lepsze nawet.
  4. Czyli zacisku nie ma co zmieniać, bo to de facto to samo z tym, że bez znaczka S4? Wszystkie przewody przód/tył zostają te same? A cena za ten zestaw na tył odpowiednia? https://allegro.pl/zaciski-tarcze-330mm-audi-a4-s4-b8-a4-s5-sq5-i7477791533.html
  5. Panowie takie pytanko, na zime bede próbował podkręcić troche moje 3.0TDI, myślę o ~300KM. Z tego co sie naczytalem i wywnioskowalem to swoje zaciski z przodu mogę zostawić, a dokupić inne jarzma i oczywiscie tarcze, klocki na 345mm. Czy lepiej byloby zaciski od S4, różnią sie one w ogole? Pisaliście, że nie ma różnicy w hamowaniu przy tych zaciskach. 4 tłokowe brembo raczej nie dla mnie, bo na zimę mam 17", tył to kompletny do wymiany na ten z S4? Aczkolwiek niedawno zakladalem z tyłu nowe tarcze i klocki ;/ czy od razu dobrze byłoby zrobic całość, tj tył i przód?
  6. Hmm, zobacz moze inna przegladarke?
  7. http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2008/636/R/4/409/409070 tutaj szukaj
  8. Jakie masz oznaczenie skrzyni?
  9. U mnie przy podobnym przebiegu, 222tys mam zapelnienie na poziomie 0,31l. Co do częstości wypalania dpf nie powiem, bo nie podłączam często kompa.
  10. puczyl1990 odpowiedział(a) na Konrad20vt temat w 3.0TDI
    I jak, problem rozwiązany?
  11. Wibracji nie ma, mialem tylko dwa razy tryb awaryjny (zaraz po odpaleniu auta) w odstepach 2 miesiace, związane bylo to z za niskim cisnieniem w systemie/na szynie paliwowej. Pompę zamowilem drugą póki co (moge odeslac). Wykrecalem w niej czujnik i niby opilkow nie bylo, no wlasnie niby bo jakis jakby wiór czy cos tam siedzialo. A ten czujnik z tylu listwy nie jest jednorazowy, tzn nie mozna go z powrotem wkrecic juz tak? Czujnik kosztuje 500 a pompa 800, ale niby te pompy i tak sie sypia w koncu?
  12. No to tutaj jest w porządku, poza różnicą regulacji, duże skoki chyba że tak ma byc?
  13. Mowisz o tym tak? http://youtu.be/X0Ea6b-zF20
  14. Moje niedopatrzenie, robiłem to w maju i teraz zapomnialem? dzieki. A powiedz mi jeszcze cos na temat sprawdzenia czujnika cisnienia paliwa tego na szynie wtryskowej. Test vcds-em pokaze jego niesprawności? Mialem dwa razy blad niskiego cisnienia paliwa na szynie.
  15. Moje niedopatrzenie, robiłem to w maju i teraz zapomnialem? dzieki. A powiedz mi jeszcze cos na temat sprawdzenia czujnika cisnienia paliwa tego na szynie wtryskowej. Test vcds-em pokaze jego niesprawności? Mialem dwa razy blad niskiego cisnienia paliwa na szynie.
  16. Kiedys tak wlasnie robiłem i poszło bez problemu, teraz muszę podac jakieś wartosci w tych dwóch polach, bo inaczej nie wystartuje.
  17. A ja mam problem z procedura, co tu muszę wpisać aby ruszyla?
  18. Kolego jak VCDS-em sprawdzic ten czujnik?
  19. 5215 - Ciśnienie w systemie/ciśnienie na szynie paliwowej P0087 00 [096] - za niskie Sporadyczny - Niepotwierdzony - Testowany od skasowania kodów błędów Ramka zamrożona: Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 1 Przebieg: 218917 km Data: 2018.07.30 Czas: 16:14:46 Prędkość obrotowa silnika: 638.00 /min Unormowana wartość obciążenia: 40.8 % Prędkość pojazdu: 0 km/h Temperatura płynu chłodzącego: 90 °C Temperatura powietrza zasysanego: 62 °C Ciśnienie atmosferyczne: 970 mbar Napięcie zacisku 30: 11.520 V Licznik cykli wyuczania po OBD: 40 Liczba obrotów wału korbowego (obr./min.): 638.0 /min Prędkość pojazdu: 0.00 km/h Średnia dawka wtrysku: 11.20 mg/stroke Temperatura paliwa: 60.5 °C Wysokie ciśnienia paliwa: wartość rzeczywista: 112700 hPa Regulacja ciśnienia na szynie: status-Bit 0: 00000101 Inj Crv st Inj Char Act Val 0-Bit 0: 00110100 Kody gotowości: 0 0 0 0 0 Mam taki oto problem. Pierwszy raz wyskoczył w maju i teraz znowu. Tryb awaryjny wskoczył w obu przypadkach podczas uruchamiania auta. Za pierwszym razem wymieniłem filtr paliwa i miało pomóc, no niestety. Mam dostęp do VCDS-a (17.1.3.0). Czy mógłby ktoś pomóc, nakierować mnie co mogę sam sprawdzić kompem? W jednym przypadku, na innym forum też w B8 3.0 przy tym błędzie pomogła wymiana regulatora ciśnienia na pompie. Jak to mogę sprawdzić, czy to akurat to? Na filmiku skacze ciśnienie, czy tak powinno być?
  20. Zalega może jeszcze komuś stare łożysko? Potrzebuję wymiary.
  21. Ile za zrobienie samej tulei bierze?
  22. A więc skrzynia z innym oznaczeniem podchodzi bez problemu tak?
  23. No niestety płyn nie wymieniony, w warsztacie stwierdzili że 1l to za mało. Muszę dokupić jeszcze.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.