Treść opublikowana przez puczyl1990
-
Co to za dźwięk przy ujmowaniu gazu przy 3 tys obrotach ?
U mnie jest podobnie z tym ze moze troche mniej slyszalne, ale jezdze tak juz kolo roku i przyzwyczailem sie do tego juz.
-
[B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Wiec wtryski moga byc do regeneracji? Ale zaleje do pelna i zobacze jeszcze test na gorce.
-
[B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
A to ze go zgasze i od razu odpale znowu i wtedy pali normalnie to tez moze miec z tym zwiazek? No i na cieplym silniki nie tzresie po odpaleniu. Ale no nic zobacze jak mowisz.
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
Bedzie trzeba przeliczyc zobaczyc. Moze oplaci sie jak mowisz. Z tym ze kurier kolo 100 pewnie wezmie. A tu mi wychodzi zamiennik kolo 100 ze wszystkim.
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
Tej aukcji akurat nie widzialem, ale cena jest zaporowa no i w tej cenie kupie 4 zamienniki.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Nie warto? Też właśnie jestem na etapie kupna i polecono mi takie, a co byś polecił? A z tymi Brembo co jest nie tak?
-
[B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Auto prze parkowane, a paliwa mam akurat 1/2 zbiornika czy starczy? i jak duża musi być ta górka? Zawsze staję przodem na niej (na górce) lekki spadek jest do tyłu, czy to może być przyczyna?? Dziś rano odpalił "prawie" normalnie przy temp +7, z tym że jak mówiłem nie zawsze zatrzęsie po odpaleniu.
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
A co np z nacinanymi typu Brembo Max?
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
Niestety póki co muszę kupić zamiennik ponieważ mieszkam w Niemczech i nie mogę tutaj znaleźć oryginału przynajmniej na ebay, miejmy nadzieję że wytrzyma trochę.
-
[B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Świece sprawdziłem kabelkiem i iskrzą wszystkie.
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
O jakim sterowniku piszesz? Musze zmienic tylko mechanizm podnoszenia szyby, czy tam tam bedzie potrzebne kodowanie vag-iem?
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
Niestety dostepu do VAG nie mam ;/
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
Póki co szyby nie ruszam, tylko teraz pytanie odnośnie nr seryjnego tego mechanizmu bo szukając na allegro są różne nr i nie wiem dokładnie jaki mam wziąć i czy mechanizm na prawą i lewą stronę jest taki sam? Bo nr mają identyczne patrząc na aukcjach.
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
A to że się podniesie trochę i opuści? Zgrzyt nie jest taki mocny.
-
Problem z szyba od kierowcy zamykanie otwieranie !
Podepnę się do tematu gdyż mam podobny problem a mianowicie opuszczanie szyby działa ale z podnoszeniem jest już problem. Szyba (od strony kierowcy) podniesie się do góry na jakieś 10 cm i zaraz się chowa, gdy próbuje następny raz zatrzymuje się w miejscu i muszę małymi skokami podnosić ją do góry tzn naciskać przycisk i puszczać (dodam że przycisk nowy oryginalny zmieniany jakieś 2 mies temu). Wcześniej było słyszalne z wnętrza drzwi taki jakby delikatny zgrzyt czy coś takiego. Czy to będzie mechanizm opuszczania/podnoszenia szyby czy może silniczek?
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Więc co piasty będą w porządku? Zostaje tylko wymiana tarcz?
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Tak mysle ze dobry, na 100% pewien nie jestem ale skoro krecac kolem tarcza ociera o klocek w jednym miejscu bardziej co slychac na filmiku ktory wrzucilem wyzej to mkze i zacisk jest dobry. W sobote zobacze ta piaste i tarcze czujnikiem. A jesli bede mial zdjety juz zacisk z tarczy to bym przy okazji mogl go tez sprawdzic czy dobrze chodzi tylko jak najlepiej? Więc tak tarcze i piasty pomierzone i prawe koło piasta: 0,03, tarcza 0,4 a lewe koło piasta 0,01, tarcza 0,1 więc myślę że z piastami tragedii nie ma natomiast tarcze do wymiany idą. A co do zacisków chodzą dobrze.
-
[B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
A przy jakich temp grzeją świece? Poniżej ilu stopni? Bo potrafiło i trząść nawet na dodatnich temp. I czasami potrafi trochę zatelepać (delikatnie) na światłach na ciepłym silniku.
-
[B6 AWX] Trzęsie po odpaleniu i zaraz ustaje
Witam, mam taki problem że po odpaleniu auta zaczyna nim trochę trząść i zaraz ustaje po 3-4 sek, wcześniej do tego był jeszcze biały dymek z rury ale po regulacji wtrysków poprawiło się i dym znikł. Przy niższych temp bywało gorzej. Gdy zgaszę auto i odpalę ponownie już nie trzęsie. Czy możliwe że mogą to być świece? Ale gdzieś czytałem że przy dodatnich temp świece nie są grzane. Z kolei teraz przy temp 3-4 stopnie na zewnątrz jest dobrze nie trzęsie nie dymi. Na diagnostyce byłem w maju i nie było żadnych błędów, jedynie 4 pompowtrysk odstawał trochę od reszty, ale inny mechanik regulował je i jest lepiej, ale gdyby jeszcze coś się działo mówił że można jeszcze spróbować. Czy pompowtryski mogą być do regeneracji? Czy wystarczy dobre ich ustawienie?
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Wlasnie ta cena mnie zaniepokoila, ale na zdjeciu pokazane ze produkcja niemiecka i ogolnie dobry sprzedawca. Rafal a swiece nowe, nie uzywane nigdy?
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Witam chcę kupić świece do A4 B6 1.9 TDI AWX po podanych informacjach wyżej o nr VIN doszedłem że to mają być 97mm N 105 792 01, lub N 105 792 02 i znalazłem aukcję http://allegro.pl/swiece-zarowe-vw-skoda-audi-seat-1-9tdi-beru-97mm-i5059320413.htmli mam pytanie czy to odpowiednia cena jak za te świece patrząc po innych aukcjach są one praktycznie dwa razy droższe.
-
Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka
No u mnie będzie podobnie na tych dziurach, a jak dokładniej sprawdzić ten amortyzator?
-
Krzywiące się tarcze hamulcowe po około 1tys km
Pytanie odnośnie zacisków bo w weekend chciałbym się za to zabrać i sprawdzić (przed zamówieniem nowych tarcz i klocków) tzn. zdjąć zaciski i wyczyścić je ale czy będę do tego potrzebował jakieś pasty do nasmarowania? i czy samo przeczyszczenie i nasmarowanie pomoże na jakiś czas ( jakieś 2 tyg bo później jadę na przegląd i ewentualnie naprawę zacisków) i czy po zdjęciu zacisku i wykręceniu przewodu hamulcowego z niego tłoczek powinien dać się wcisnąć ręką czy jak? pomierzę też bicie piasty i tarczy i czy po tym wszystkim potrzebne będzie odpowietrzanie układu i jeśli tak to czy całego czy tylko przód?
-
Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka
Mówisz? Możliwe że to amory stukają? W maju przy sprawdzaniu zawieszenia na szarpakach amory miały chyba nawet nie całe 70%, niedługo jadę na przegląd i sprawdzę amory lepiej jak tak.
-
Diagnosta mówi, że zawieszenie ok a mi coś stuka
Miałem sprawdzane tak jak mówisz nawet było rozpinane i nie ma jakiś zużycia które kwalifikowało by się do wymiany.