Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puczyl1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puczyl1990

  1. Szukałem i znalazłem tylko pro kit z eibach (da to coś jeśli 1bl juz jest obniżone o 30mm od serii?) z kolei sportline ma inny nacisk na oś, chyba że możesz coś innego zaproponować?
  2. Narazie nie potrzebuje, tak sie kiedyś tylko rozglądałem, ale dobrze wiedzieć że jest, dzięki.
  3. A mógłbyś podrzucić link? Szukałem kiedyś i tylko to znalazlem, ewentualnie regeneracja oryginału ale to tez az 1300 zl.
  4. Witam, chcialbym sie dowiedziec czy po zmianie wydechu na przelotowy (dpf i kat zostaje na miejscu) wymagana jest jakaś zmiana mapy silnika? Jakis nowy program, cos trzba zmieniac czy bez obaw mozna montować? Obecnie mam program zrobiony na 293 KM.
  5. Kolego i jak z tematem, troche stary juz post ale dopiero zalazlem. Jakie dales w końcu sprezyny? Sam mam 1bl i chcę dac inne sprezyny.
  6. A sprawdzałes luz łożyska osi w skrzyni biegów?
  7. Widzę ogarniasz temat, to może będziesz wiedział jak sprawa wygląda w przypadku wymiany sprężyn na krótsze przy zawieszeniu 1bl? Czy czujniki nie będą głupieć
  8. Audi A4/S4 Przedni Amortyzator (Lewy) - 8F0413029 | Aerosus AEROSUS.PL Amortyzatory firmy Aerosus zastępują oryginalne... Gdyby ktoś jeszcze szukał zamienników to są w dobrej cenie, kiedyś udało mi się znaleźć, ale co do firmy to za dużo się nie dowiedziałem.
  9. Jam mam wlasnie tak podpiety dodatkowy wzmak, dokladnie jak mówisz, sygnał wzięty ze starego suba - - > konwerter--> wzmacniacz.
  10. Narazie pogoda mi nie pozwala na grzebanie przy aucie ale sprawdzę to jak sie zrobi cieplej. A mógłbyś podpowiedziec gdzie sa czujniki przyspieszenia, gdzie ich szukac?
  11. Ja zakładałem ale w 3.0 i od prawie 2 lat spokój.
  12. Mam problem z hamulcem postojowym, pierwszy raz komunikat na FIS wyskoczył mi jakoś we wrześniu i było to związane też z ciśnieniem kół, nie działał ręczny i na desce komunikat P z piorunami. Po ponownym odpaleniu auta wszystko wróciło do normy. Ostatnio również załapał błąd, migająca lampka na przycisku ręcznego i komunikat na FIS. Po podpięciu VCDS taki błąd. Robiłem test hamulca ręcznego i działa jak trzeba z tym, że po skasowaniu i wykonaniu testu czasami błąd powraca. Winny sterownik/moduł w bagażniku w prawym nadkolu? Dodam że miałem wodę w tamtym miejscu, ale już się pozbyłem problemu. Adres 03: ABS/hamulce Plik etykiet: 8K0-907-379-V1.clb Oznaczenie elementu: 8K0 907 379 AD HW: 8K0 907 379 AD Komponent i/lub wersja: ESP8 quattro H04 0060 Kodowanie: 1B2D00 Kod serwisu: WSC 06325 000 00000 VCID: 7BF4CF70FAE56199BC-802E Znaleziono 1 blad: 00473 - Sterownik elektrycznego hamulca postojowego (J540) 013 - Odczytaæ pamiêæ usterek - Sporadyczny Ramka zamrozona: Stan bledu: 00101101 Priorytet bledu: 6 Czestosc bledu: 1 Wew.licznik bledów: 83 Przebieg: 245969 km Wskaznik czasu: 0 Data: 2019.12.07 Czas: 15:44:35 Ramka zamrozona: Wartosc Hex: 0x0100 Wartosc Hex: 0x4002 Wartosc Hex: 0x0016 Wartosc Hex: 0x02AC Wartosc Hex: 0x00FF
  13. Ostatnio w przeciągu tygodnia miałem dwa razy komunikat na FIS dotyczący zawieszenia (pojawiał się tylko przy odpalaniu auta i zaraz gasł), mam w aucie system ADS. Po podpięciu pod VCDS pokazał się taki bląd. Czy powoli rozglądać się za nowym sterownikiem/modułem od regulacji zawieszenia? Czy narazie nie zawracać sobie głowy? Regulacja działa normalnie, nic się nie dzieje innego. Mam też błąd od hamulca postojowego (00473 - Sterownik elektrycznego hamulca postojowego (J540)) nie wiem czy jest to ze sobą powiązane. Adres 14: Elek.zawieszenia Plik etykiet: Brak Oznaczenie elementu: 8K0 907 364 HW: 8K0 907 364 Komponent i/lub wersja: DAEMPFUNGS-SG H08 0052 Kodowanie: 050181 Kod serwisu: WSC 48950 136 82456 VCID: 70EEE85CA3A312C119-8024 Znaleziono 1 blad: 03264 - Wy³¹czenie dzia³ania 000 - - - Sporadyczny Ramka zamrozona: Stan bledu: 00100000 Priorytet bledu: 6 Czestosc bledu: 6 Wew.licznik bledów: 84 Przebieg: 245765 km Wskaznik czasu: 0 Data: 2019.11.15 Czas: 06:03:59 Ramka zamrozona: Kod bledu: 9
  14. Samymi tłumikami końcowym można coś zdziałać? Czy jak, bo trochę nie zrozumiałem. A co do dźwięku u kolegi to również mi się to za bardzo nie podoba.
  15. A zostawiając dpf nie zrobimy za bardzo nic z dźwiękiem? Oczywiście pomijając aktywny.
  16. A intercooler od biturbo z C7 nie będzie wystarczający? Tamten chyba lepiej podchodzi, jesli mówić o p&p?
  17. A czy CDUC nie ma już rozrządu "poprawionego" na dwóch łańcuchach?
  18. Czyli przy CCWA de facto mocniejsze turbo i większy IC i można celować w ~350KM? A jak przy nowym programie, tzn chcąc poprawić obecny to liczą tylko jak za korektę, czy po prostu jak za cały nowy program?
  19. A jaki koszt tak +/- tak jak masz teraz z DPF-em? Z wydechem rozumiem nie robiłeś nic? U mnie jest manual także program skrzyni odpada.
  20. Można wiedzieć jak żeś tego dokonał? Dużo osprzętu musiałeś wymieniać? Rownież mam CCWA po chipie z tym, że tylko sam program.
  21. Tak jak pisales te wymiary dobre będą.
  22. Troche sie spozniles, bo akurat bylem w Polsce na weekend i moglem wziac ze soba, a teraz jestem z powrotem w Niemcach, a sprzedalbym jak najbardziej, bo leza u mnie 4 zbedne ;/
  23. Wymiary podkladki moge podac jutro bo mam ich kilka akurat.
  24. Gra naprawdę bardzo dobrze z tym, ze musi to byc glosnik Free Air przeznaczony wlasnie do grania bez obudowy. Ale podejrzewam ze zwykly sub tez zrobi robote.
  25. Podepne sie moze zeby nie zakladac nowego tematu, mam rowniez problem z odbiorem stacji radiowych, ale po włączeniu ogrzewania tylnej szyby. Nie zawsze tak sie dzieje, ale jako ze idzie zima to będę raczej częściej uzywal ogrzewania.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.