Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

puczyl1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez puczyl1990

  1. Usunąłem błąd ale dalej się palił, dolałem na orlenie do pełna i za jakiś czas błąd zniknął. Zrobiłem jakieś 500 km i na razie spokój. Domyślam się że to dopiero początek zabawy z adblue? Czy może chwilowo sterownik ześwirował? Jak najlepiej sprawdzić i wykluczyć pompę /sterownik?
  2. puczyl1990 opublikował(a) temat w 3.0TDI
    Dopadła mnie usterka adblue i komunikat o braku możliwości odpalenia auta po 1000 km. Czynnika mam jakieś 80%. Zdjęcie błędu załączam na dole. Padła pompa? Można to jednoznacznie stwierdzić?
  3. puczyl1990 odpowiedział(a) na polo25 temat w Audi A4 B9
    Ok, dzięki za info, może tym sposobem znajdą u mnie. W praktycznie 3 tyg spieprzył cały czynnik, także musi być dość duża dziura.
  4. puczyl1990 odpowiedział(a) na polo25 temat w Audi A4 B9
    Powiedz, miałeś widoczną nieszczelność z przodu jakoś? Było widać od razu ślad po kontraście? Gdzieś mi spierdziela czynnik i 3 serwisy nie znalazly nic.
  5. Dobra, w takim razie składam to i sam chyba nic nie znajdę, będę musiał podjechać na jakiś dobry serwis.
  6. Ok tak też pomyślałem, zastanawia mnie tylko ta wycieraczka ale z drugiej strony po wyciągnięciu schowka nie ma więcej żadnych śladów w środku.
  7. Znalazłem dziwne plamy na wykładzinie, jak również ślad na zaworu (z tym że tutaj to prawdopodobnie od podłączania i wypuszczenia komtrastu?)
  8. Schowek wyciągnąłem i co dalej ściągać?
  9. Ok, w takim razie sprubuje dobrać się do parownika i tam zobaczę.
  10. Czy to będzie nalot od kontrastu?
  11. Witam, szczerze to nie zagłębiałem się w to. Jeżdżę tak rok czasu i ani nie nasila się, ani nie słabnie.
  12. Ok, w takim razie wstrzymam się do jakiego urlopu i jak wrócę do Pl to wtedy się tym zajmę. Teraz póki co zostaje jazda bez klimy. Ewentualnie sprawdzę jeszcze chłodnice jak pisał kolega wyżej.
  13. Póki co w weekend spróbuję dobrać się do parownika, jeśli nie będzie żadnego śladu na odpływie to znaczy że szczelny? Nie chcę też stawiać w Niemczech auta do mechanika bo jak zaczną szukać nie szczelności i liczyć godziny to się nie wypłacę. Najwyżej w Polsce poszukam dobrego serwisu i niech tam szukają nie szczelności bo ewidentnie gdzieś puszcza.
  14. Osłona jest, także na razie to odrzucam. Przyjrzalbym się temu parownikowi, bo zastanawia mnie ten nalot na szybie od środka. Jak dostać się do tego odpływu o którym piszesz? I jak samemu sprawdzić szczelność parownika?
  15. A jest możliwość aby uszkodzić coś od spodu auta? Jadąc na urlop władowałem się w objazd i poprowadziło mnie kijową drogą przez las, ale zdaje się nigdzie wtedy nie zaczepiłem podwoziem. Co do nieszczelności kompresora to również powinno być widać po podaniu kontrastu czy nie? Sam z siebie może zacząć puszczać? Może pójść w tym kierunku jak mówisz, bo zdaje się mam na szybie od środka jakby jakiś nalot? Możliwe to?
  16. Mam problem z uciekający czynnikiem, na serwis klimatyzacji, w zasadzie to 3 różne serwisy, straciłem już 1100zl i dalej nie znaleziono nie szczelności. W lipcu przy dużych upałach zobaczyłem że klima nie chłodzi jak powinna, pojechałem na serwis, gość podpiął sprawdził ciśnienie, powiedział że trzyma ale nie nabił bo nie miał nowego czynnika czy tam stacji do odzyskiwania i wysłał mnie do innego zakładu. Tam podpięli ponownie, ciśnienie trzymało, dobili czynnika (weszło 500g czyli praktycznie pusta była), wpuścili kontrast i na drugi dzień kazali przyjechać na sprawdzenie. Byłem, nie znaleźli wycieku. Po 3-4 tyg znów to samo, nie chłodzi. Pojechałem do innego zakładu (w Niemczech, bo tu pracuje) i ta sama sytuacja ciśnienie ok, dobili praktycznie od zera i za tydzień na sprawdzenie czy gdzieś nie ma wycieku. Wszystko szczelne, a jak powiedziałem że miesiąc temu była nabijana bo gdzieś czynnik uciekł to zrobili wielkie oczy i jak znów ucieknie to przyjechać i będą szukać dalej. Teraz zaglądanie od spodu auta i za chłodnicą jak dobrze zrozumiałem. Ale podejrzewam że znów będzie to samo, napełnią, sprawdzą i będzie ok jak wcześniej ?‍♂️ Czy samemu da radę wpuścić kontrast i sprawdzić? Są do kupienia zestawy w strzykawce i z zaworkiem do podpięcia do przewodów ale czy nie musi być to pod ciśnieniem podane? Kontrast sam się rozejdzie po układzie?
  17. Miałeś informacje że za 1000 km nie odpalisz auta czy co? dlaczego zmieniałeś?
  18. Kostki docisnąć, przeczyścić styki? Przełącznik pasa bezpieczeństwa gdzie się znajduje?
  19. Muszę jednak powrócić do tematu, mam ponownie błąd od pasów bezpieczeństwa 9444393- przełącznik pasa bezpieczeństwa kierowcy B101C 29 [136] Nieprawidłowy sygnal Gdzie szukać przyczyny? Jakiś moduł itp?
  20. Zostały 2 membrany jak by ktoś był chętny.
  21. Jak by ktoś byś chętny to po świętach mógłbym sprzedać kilka membran, pisać tylko wcześniej bo musiałbym poszukać, kupiłem zestaw chyba 10 szt i gdzieś leżą ?
  22. Po umyciu auta i wykasowaniu błędów , ten błąd od pasa nie powraca.
  23. Póki co żadnych błędów od systemów bezpieczeństwa nie wyrzuca. Z tymi pasami również żadnych problemów.
  24. Umyłem dobrze auto, wykasowałem błędy i narazie jest dobrze. Pojeżdżę trochę, zobaczę czy znów coś wyskoczy. A co do błędu odnośnie pasów bezpieczeństwa, po wykasowaniu błędu, pasu już nie dociąga co chwilę. Możliwe że to przez brudne radary/kamerę na szybie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.