Treść opublikowana przez Iverson
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
no właśnie weź uporządkuj to jakoś i daj konkretny opis :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
zimą to ci lód będzie leciał z tego coolera
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
dziękuje Piotruś , jak zwykle mnie wspierasz i podnosisz na duchu
-
[B5 AGB] VIAGRA
Moskalik nawet jakby wartburgiem jeździł , to ma honorowe miejsce w battalionie
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
no własnie skąd masz
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
...a brązowy??
-
[B5 AGB] VIAGRA
...a kto by się przejmował przebiegiem jak motor cyka jak nówka :gwizdanie:
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
na jaki kolor maznąć moje zimówki 16"
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
prześlij mi na pw link z tematem + wybrane zdjęcie w rozm 150x112
-
[B5 AGB] VIAGRA
będzie lpg??
-
[B5 AGB] VIAGRA
dude...nie ma się czym chwalić, zawiedliśmy się na Tobie - temat do usunięcia :thumbdown:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
2 i 3 czym się róznią oprócz dekla
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
maźnij grilla na czarno albo zmień na s4
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
Aju 100lat rezania paździerzy i kasy i zdrówka do tego życzę
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
dude so clean car
-
Czarno białe zdjęcia miast min 1024x768
Dawidek dzięki ale te wszystkie z wujka google to ja znam
-
Czarno białe zdjęcia miast min 1024x768
Hejka. Mam prośbę potrzebowałbym linków , bądź gotowych czarno-białych( ) ciekawych zdjęć ,miast NY z początku XX w , Paryż, itd. w rozdz min 1024x768 , jak ktoś lubi architekturę to pewnie wie o co chodzi hyhy , dziękówka
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla Jelito widzianego na budowanym moście w Sandomierzu , łapa była , piękna bejta odrazu rzuca się w oczy
-
Spotkania na drodze
widziany ciemny sedan b6 KWI ładnie porobiony , na przejeździe kolejowym w Połańcu
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:polew: , karwa ja się też nad tym głowię , jak coś to robi się przelot aby uwolnić wydech i to wszystko dla poprawy wyników na hamowni ale dźwięk w dizlu
-
Znacie sklepy internetowe ze sprzętem Audio do domu ???
sorki http://megamarket.com.pl/
-
Znacie sklepy internetowe ze sprzętem Audio do domu ???
szukaj na porównywarkach najlepszych cen i stamtąd bierz np. skąpiec , ceneo, okazje.info itd , ja do chaty 80% sprzętów kupiłem w megamarket.pl http://www.opineo.pl/ - pomocny link
-
[B5 ANB] Audi A4 Lift 1.8 T
eehhh ja jestem leszczem , bo szypki ma całego kondona
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
ośkę jak ośkę ale jeszcze na zawiasie allroada :polew:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
3eniek to widział :gwizdanie: :polew: