Treść opublikowana przez Iverson
-
[B5 ABC] Ceglasty metalik. Xenon/LEDy/17stka - 1 strona
Kanal , tylko gleby brakuje , fura :good: :good:
-
Jaki telefon o zwiększonej odporności
eee no są , najtaniej nówkę znalazłem w internetowym sklepie za 333zł+przesyłka
-
Jaki telefon o zwiększonej odporności
masz może namiary na pewny , nowy model tego Samsunga??
-
Jaki telefon o zwiększonej odporności
jakoś nie uznaję innej marki tel. hyhy , a co innego można...podobno 3720C daje radę
-
Jaki telefon o zwiększonej odporności
Jaką Nokię (lub inne tel. ) byście mi polecili , o zwiększonej wytrzymałości na kurz, wilgoć , wstrząsy , długa praca na baterii i min 3.0mpix , slot na karty pamięci i bluetooth
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
no prawie hyhyhy - http://www.google.pl/images?q=santorini&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&hl=pl&tab=wi&biw=1280&bih=646
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
...brzmi jak jakiś skośny :kox: :shocked: pffffffff buahahaha :polew:
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
...no jest się czym chwalić :naughty: :kox:
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
wpisz w google kod swojego lakieru powinno wyskoczyć
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
chójoofy
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
bebeto w sprawie battalionu , uderz do mnie na pw
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
zaglądaj do tematu b5 battalion , tam może złapiesz inspiracje , co , jak , gdzie i kiedy hyhyhy :gwizdanie:
-
[ALL B5] Moja a4 Fl
santorin blue
-
[B5 ABC] Moja A4 2.6
1-sze co bym zrobił to , gwinta zajepał na maxxa i tą felgę na zimę zostawił i kupił jakiś mega wyjeb ala wheel-whores :gwizdanie: , widać , ze zacny egzemplarz
- RS4 Cantona
-
RS4 Cantona
...jakieś nowości się pojawiły?? :gwizdanie:
-
Zbieram zamówienia na t-shirt DOPE
ale mam bicka w tej koszulce , franco de pacerro :kox:
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
jak na autbanie z górki leciałem to 230 łapnąłem
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
ten link z 228km/h nie bangla
-
[B5 AJM] zdzira na 19kach
hehe ale masz węgla w aucie tera , na zimę w sam raz :kox:
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
ile byś sobie wołał za nią Mlody??
-
Polska policja zatrzymuje obcokrajowca, uczestnika Race Rage..
łejk ap , no kurfa mać :polew: :polew:
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
bajera Boniu , ta felga to 18" ??!!
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
Rafałek , starczy Ci kasy na te wszystkie felgi , bo do kogo nie zaglądnę , to Ty już :decayed: je kupujesz buahahahahaha
-
Nimbus Grau Perl Effekt
chyba bym zmienił te fele na coś innego :gwizdanie: