Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. ten w środku to niezły ulep :gwizdanie:
  2. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    wstaw ja tu
  3. pięknie jest , jakie brzmienie i co dał
  4. jak dobrze pamiętam to ten czarny cienki pręcik ma być u góry soczewki , dopilnujcie tego , z prawej strony dojście jest nawet ok, z lewej zawsze wywalam całą obudowę filtra pow. i można wtedy z luzem się bawić , żarnik musi zaskoczyć na te wypustki , bo inaczej wypadnie z gniazda podczas drgań
  5. kiepskie te 18stki , wolę styl południowy :gwizdanie:
  6. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    masz tą w duzym rozmiarze , dawaj na konkurs , miażdży suty ta fotka :slina: :slina:
  7. masz 19" BBS LM :naughty:
  8. otwórz maskę , na górze reflektora będzie tabliczka tam jest oznaczenie , pod jakie żarówki jest przystosowany , powinno pisać D2S
  9. może temu kto jeździ na takich :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: LOL[br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 18:30_________________________________________________....przede wszystkim pytanie , masz fabryczną instalację xenonu czy dokładaną ??!!
  10. nic nie będzie piszczeć , miałem hak przy ori parktroniku i było ok
  11. musisz kupić żarniki D2S , wymienisz sam , tylko nie dotykaj szklanej bańki rękami
  12. ja mam zawieszke kupioną z aso , wymienione przez pracownika aso , przejechałem 30tyś km na niej , od wiosny na 18" , zima 16" i nic nie puka zawiecha pięknie pracuje , dodam że cały czas na gwincie
  13. to już jest boring , idź w orange lambo [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 13:48_________________________________________________ :kox:
  14. no ja też muszę pogadać z cowboyem
  15. akurat w b5 ta felga mi nie podchodzi , chociaż jest naprawdę niezła , mam kilka na oku ale żal mi prosiaków , marzy mi sie cos z rantem
  16. style dawaj fotki z vageventu :gwizdanie:
  17. i wszystko przez 1 małą ośmiorniczkę
  18. tej zachowuj się
  19. to są bardzo ładne felgi
  20. te mamy nawet ,Topor , do Ciebie pasują ; bbsy , rh , itp coś kultowego
  21. weź zdejmij to cos na tych rurkach LOL :polew: :polew:
  22. Iverson odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    bardzo ładne fotki Slepy :good: , inna felgę widzę u Ciebie , ta jest kiepska
  23. ...ja tu widzę wyjebaną 15" z fiata pandy 4x4 :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.