Treść opublikowana przez Iverson
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tam nigdy nie byłem i nie wiem co jest w Holandii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hyhy a co buzi mi dasz
-
[B7] Czarne ramiona czy czarny rant ??
Tragedii nie ma ale ja bym ładował czarne!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może przy Ignaszaku w Kaliszu
-
[B5 AFN] Pytanie dotyczące FMIC, oraz dalsze mody 173KM / 359NM Dynosoft Wrocław
a zapytaj tu: http://www.streetracing.pl/forum/index.php?s=257722bffa4bb9190eea941a1fb1fd92&showforum=8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yelo pewnie że gokartowy-o ile coś z tego wyjdzie..... Sławeq to taki duży plus mieszkać w 2 miejscach hyhyhy
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja tam babci wierzę, jak jej powiedziałem , że na fele zmieniam to mnie zj***ła....i obiadu nie dostałem buahahahah
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Właśnie wróciłem od babci , no i mi powiedziała , że zima od połowy lutego się zacznie-nie wiem skąd ma info :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Te Toora widziałem na jakiejś Alfa Romeo i wygladały ciekawie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Fajne a jaki rozmiar?? 18" by były kox[br]Dopisany: 04 Luty 2008, 13:36 _________________________________________________te 1 fajniejsze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zostaw ten co masz tylko go pomaluj jak coś i nic więcej. Ewentualnie pakiet stylistyczny S4
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Kupuj 18" nie pożałujesz i na program do Rogala do Wawki-i kox malina już będzie
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zmieniaj, czas najwyższy zacząć lans sezon 08'- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
zmieniam jak wrócę do WLKP ,bo tam mam moje cudeńka- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
No to był kox , chłopak miał odrazu przed oczami sumę 5 cyfrową hyhyhy!! , tak sobie pomyslałem czy czasem fury nie zostawi i autobusem do domu nie pojedzie hyhyhyhy- [ALL] Zwiększenie mocy w silniku typu V6
ja proponuję 1.8T B5 albo 1.9 TDi (131ps) B6-w obydwóch przypadkach moc po chipie wzrasta do około 180ps a czasami i więcej.- [B5 AFN] Body kit od RS4 do A4 sedana da rade??
Z całej tej dyskusji nic nie wynika i teraz trzeba się zastanowić czy chcesz jeździć czy wyglądać. Jak chcesz jeździć kup sobie RS4 B5 , jak wyglądać to też RS4 B5 i po sprawie. Nie no to żart, bodykit RS4 będzie kox ale pod warunkiem , że zrobisz poszeżenia , bo tak to lekka kupa będzie. masz moje błogosławieństwo w tej sprawie :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może spocik w tą sobote lub niedzielę, mobilizujemy się co??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Będzie zajebiaszczy tydzień tylko żeby pogoda była.....- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ja zawsze powtarzam "w buszu mnie nie chowali , to trzeba iść do ludzi"- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I Wy tego wszystkiego słuchacie , a co kuwa spoty mają być wesołe hyhyhy- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
A co ja takiego powiedziałem??- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Wiesz co ZeeBee, jakoś ten RS4 look mi nie leży, wolałbym S4 pakiet,Cuber z Kraka rezał ostatnio i o nie bo lepiej to wygląda. Z tym RS4 coś mu brakuje takie mam odczucia.- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam spamowicze!! ZeeBee daje radę na trasie-szybko się wracało . Fajnie , że nowe twarze się pojawiły, spot bardzo udany,podkarpacie rośnie w siłę hyhyhy. Szuderku filmikiem się nie przejmuj następnym razem odbiorę- Jedyny minus miejscówki , że nie było gdzie upalać-damn - Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE