Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Iverson

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Iverson

  1. Na kurczaki--z takim setupem to na tor juz bym musiał sie wybrać,super sprawa aby więcej takich projektów z fotkami. Ciekawe ile wyciągniecie z tej Ski.
  2. ale syf.....to trzeba do nich napisać ,żeby nam klucz do bramy dorobili
  3. można by spota tam zrobić, chyba na weekend to auta chowają co?? :gwizdanie: My z ekipą WLKP w Kaliszu mamy spoty przy salonie Audi.
  4. żart!!!fota ściągnięta z audiworld.com BTW a czy przy jakimś salonie Audi w Resie, jest duzy parking??
  5. no jak co RS4 2007 stoi w Resie - bo zamowienie złożyłem
  6. po 1. Uzupełnij profil po 2. z olejem nic nie kombinuj po 3. a który dieselek sobie oleju nie podjada po 4. jak ja wymieniałem to chyba 100zł z robocizną mi wyszło ,ale dokładnie nie pamiętam
  7. No już nie bądź taki skromny...właśnie do Resy przyjechała.....jeszcze zapakowana
  8. Yelo.....gdzieś Ty był jak Cię nie było!!!! Fura już zdrowa??
  9. hmmm no nie wiem złe nie są ,tylko czy nie będą za "delikatnie" wygladać??!!
  10. No ale może coś bardziej byś opisał furę i wiecej fotek załadował.
  11. pewnie ostro pracuje bo na RS'a dla Angeli zbiera
  12. Sokół zdecydowanie opcja nr. 3 jak najbardziej jest
  13. To trzeba było z tatusiem przyjechać
  14. jak zima wraca to tylko GM będzie miał zabawę......śnieg .....śnieg .....śnieg .....
  15. M3 w tym modelu to poprostu bajka
  16. Spoko ja też jestem za 14.00
  17. Ori grill S4 bez znaczka. pomalowany pod kolor lakieru. I gdzie tu widzisz rzeźbienie...
  18. Opcja Ragga też fajna, koledzy z za oceanu nowe trendy wprowadzają-i fajnie to wygląda.
  19. Ja wracam do Pleszewa w lutym , także mozemy zacząć już cos kombinować. Musashi daj mi proszę Twój nr. kom. na priva
  20. Podoba się i to bardzo, jeszcze jak bys wzór dal to by było galanto
  21. Musashi coś wymyslimy, tylko chetnych osób na spota potrzeba.
  22. jak by to było fajnie.....
  23. Cuber!! tylko nie zapomnij ruł prostych se wyrezać.....i maluj szarzyznę będzie
  24. a co wszystko jest o Tarnobrzegu......

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.