Treść opublikowana przez kokos
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cisnieniowy cos ten koniec zimy,chyba panowie dawno sie porzadnie nie resetowali ,trzeba nadrobic w Bukowinie i pewnie poprawic po powrocie :gwizdanie: Kolkov graty bede mial ,tylko sie upomnij
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
trzeba z Malikowej zdjac sztuke, zrobic odlew i wyrezac w odpowiedniej materii,Boberek damy rade ty sie smiej daloby rade skoro robicie profesjonalne odlewy-breloczki z jakis stopow to jaki problem robic odlewy z plastiku takich prostych w budowie listw jak s-line czy s4 a kto tu sie smieje.powazny jestem jak na pogrzebie
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
tr trzeba z Malikowej zdjac sztuke, zrobic odlew i wyrezac w odpowiedniej materii,Boberek damy rade
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaho, pomyslałeś pewnie tak ja ja, jak o rżnięciu, to Poźka nie mogło zabraknąc :gwizdanie: :polew: no wiesz jak zawodowych spamerow w tym temacie akurat nie ma to jest szansa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew:,NO NIESTETY Pozka nie bylo ale jestes blisko ze ho ho
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam takie pytanko,zgadnijcie kto sie pierwszy w sobote zlapal za RŻNIĘCIE ? po prawda blotnika... ale jednak...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
loooooz zapraszam jak jeszcze bedzie potrzeba
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
taaa tylko pod tempomat
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tez juz przelalem za calosc + PW do Jarko z prosba o mala zmiane na liscie ,pzdr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podeslij jakies foty,a swoja droga to jak do was zmierzalismy ostatnim razem to z mysla zeby was odwiezc i rano przywiezc zebyscie skonczyli dzisiaj :>,no ale nas zaskoczyliscie Nosfer chyba jeszcze spi
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
quote]Adaho mowil ze nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to fakt,musze przyznac ze moja wczorajsza przejazdzka na spot z Norbim byla bardzo sympatyczna ,ale poza moca i zawieszka b6 jest jeszcze jecna bardzo pocieszajaca rzecz a mianowicie hamulce,nie strach tym przydepnac bo wiesz ze sie zatrzymasz i to tez trzeba wziac po uwage,jeszcze raz dzieki za transport i powrot dla Nosfera-kiedy zmieniamy zawias?
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
do Boberka uderzaj ku...a a my sie ostatnio naszukalismy z Boberkiem czerwonych,a z bialymi jakos lekko poszlo
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Hamuj bajere cycu :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: zaplułem sie a co do RNS-A to wlasnie dzisiaj dostalem odpowiedz w sprawie doubezpieczenia swojego w Liberty-pozytywna koszt doplaty - 0 pln ,na podstawie paragonu za montaz
-
[B6 AVF] A4 Avant by boberek
hmm,no co moge powiedziec innego,kierka super i z wygladu i w uzyciu z galeczką tak samo,trzeba dalej myslec co tu pomodzic
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jako ze jestes starszy ,smialo mozesz zaproponowac przejscie na per TY poza tym ,dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzieki,no same zmiany dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurfa ,plaga jakas?wczoraj kepasa mowil ze Waskiemu polecialo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trafiony,za trzecim razem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yeah bunny,dawaj dalej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie-pedalski,tylko-małomęski [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 20:21_________________________________________________ hmm,czyj?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie bedziesz juz musial pamietac ze 155
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wlasnie nie wiem ,cos nam zarzad sie chyba nie wyrabia z formalnosciami :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luz, jasne P.W.[br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 19:45_________________________________________________WITAM W NOWYM WCIELENIU ,z Norbim dogadane