Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lizuk1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lizuk1990

  1. Ja wiem, że głowica nie da wzrostu, ale nie wiem o co kaman... Po VIN i książce serwisowej wychodzi ze to BEX
  2. Nie wiem jak zrobić logi. Mój kumpel też mie wie :-( stosuje kts. Szczelność sprawdzona i jest igła... W ogóle wg papierów mam 215 km wbite. Podejrzewam, że to dlatego, że ta głowice z Apx wsadzili.
  3. Hej. Mam BEX w quattro. Jakie powinno być ciśnienie doładowania? Problem u mnie polega na tym, że auto nie jedzie jeszcze jak powinno. Moje ciśnienie doładowania max dochodzi do około 0,7 bar. W aucie nawet założony sportowy air dv firmy forge i jest lekka poprawa. Dodatkowo dp, mapsensor zmieniony, napinacz łańcucha i łańcuch, sprawdzone wszystkie wiązki..m jedyne logiczne wytłumaczenie, to chyba, że soft obcina doładowanie. W ogóle to wychodzi na to, że chyba mam wersję jakąś na USA, bo nikt nie ma fabrycznej mapy do numerów mojego sterownika. W aucie jest głowica z Apx, jeszcze w De ktoś zmieniał. Już jest duża poprawa, ale to doładowanie jest za niskie? Rozkladamy już ręce. Aha cały rozrząd też zrobiony.
  4. Ja u siebie mam dwie cewki beru, a dwie Boscha. Auto łapie się na akcje, jest szansa, że mi to wymienia?
  5. A ja mam q :-) audi bardzo ładna i utrzymana. Niedługo i ja pokaże swoją :-)
  6. Podoba mi się:-) atheo robi robotę. Niedługo w końcu chyba i ja swoją pokaże :-)
  7. Ja kupiłem moją a4b6 1.8 T quattro i Klima nie działała. Jak się okazało nie było czynnika. Nabilismy wraz z uv i chłodzi, po kilku dniach okazało się, że spierdziela gaz z osuszacza i chłodnicy. Wymiana i na nowo nabicie. Teraz chłodzi na 10.5 stopnia, więc za mało. Jakieś pomysly? Kumpel mówi, że jak długo jeździła bez klimy to teraz muszę pojezdzic żeby się jakiś zawór rozruszal w sprezarce. Prawda to?
  8. Hej. Mój BEX będzie przywracany do igły i pojawią się pytanie. Chcemy wymienić wszystkie podciśnienia na silikonowe. Wobec zaistniałej sytuacji mam pytanie: jakiej średnicy przewody silikonowe muszę kupić i po ile metrów będę ich potrzebował? Mi ukrywam, że temat jest dość pilny. Proszę o pomoc.
  9. lizuk1990 odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w 1.8T
    Czujnik sprzęgła tzn? Da się jakoś za pomocą kompa sprawdzić co powoduje to wolne spadanie z obrotów? Żadnych błędów nie ma... Gdzie znajduje się ten zaworek i jak go sprawdzić?
  10. lizuk1990 opublikował(a) temat w 1.8T
    Siema. Kupiłem w końcu autko :-) Przejdę od razu do rzeczy. Auto fajne, wszystko w miarę, ale jesr kulka rzeczy do roboty. I tak, silnik to bex wg papierów, ale głowica ma oznaczenie APX. Po co ktoś ją wymienił? Wiem, że w niemcowni miała robiona właśnie głowice i turbine Auto miało kiedyś gaz i dlatego była głowica robiona. Po remoncie czapki gaz został częściowo zdemontowany. Auto bardzo powoli schodzi z obrotów. Żadnych błędów oprócz czujnika temperatury płynu na razie nie ma... Ktoś coś podpowie? Sorki, temat miał być b6 a nie V6. Tak to jest jak się z telefonu pisze...
  11. Uwierz, że szukałem, ale odnośnie bpw nie znalazlem.
  12. Czy w silniku BPW o przebiegu też trzeba wymieniać ten "ołówek"??? Mam do kupienia a4b7 z tym silnikiem z przebiegiem 210tys km- ori przebieg. Auto jest po chipsie na 170km i ma wywalony dpf. Nie wiem też jak rozpoznać, czy "ołówek" jest już wyrobiony?? Proszę o info. Może jest gdzieś tutorial jak zmienić ten napęd, czy tam sam "ołówek" razem ze zdjęciami???
  13. Zazdroszczę... Tylko tyle, prze wspaniała:) P.S. wymieniałeś listwy drzwi- to są z s-line, czy z s4???
  14. Śliczna, właśnie takiej szukam... Bajka!!! Zakochałem się
  15. Dobry dzień Przywituję gorąco wszystkich!!! Jestem Vag Maniakiem, a od jakiegoś czasu Audi Quattro Maniakiem:) Jeżdżę A3 8L ASZ Quattro. Przymierzam się do sprzedaży tego autka i strzelam w A4 B6 oczywiście quattro:) Waham się, czy ASZ, czy 1,8 T:) mam nadzieję, że mi pomożecie:) Pozdrowionka for all

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.