Treść opublikowana przez lizuk1990
-
Tuning BEX od zera
Jak zacznie siadać to wpadnie zestaw z AWX
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Tak czytam i czytam, i wychodzi na to, że w zależności od partii, albo będzie git, albo straszna lipa. Chyba sobie daruje wobec tego...
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Świetnie wyglądają te rozdmuchane nadkola. Coś wspaniałego...
-
jak spasować dokładkę z B7 do B6
A jak mam sline i dwa kominy, to rozstaw w dokladce z b7 jest taki sam jak u mnie?
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Zamierzasz do tego, że może nie trzymać serii?
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Zabiles mi klina Czarnymi końcówkami. Ja swoją b6 robię całą na czerń i teraz też myślę nad końcówkami. Czym to pomalowales? Farba wysokotemperaturowa?
-
A4/B6 2.5 TDI V6 Avant#Gwint AP#Touareg Atheo 19''#Czarny Mat#
Robisz przez zimę jakiś remont koleczek? Ja dopadlem w końcu opony do swoich. Czekam tylko na nowy sezon haha
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Zazdraszczam mocy. Zaraz pisze pv do ciebie
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Zazdroszczę... Dość, że b7, to jeszcze rs... Zakochałem się.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Piękna sztuka. Jezdziloby się. Ja szukałem b6 lub b7 w quattro. Nie udało się b7, więc b6 śmigam
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Fajna, tylko mnie drażni jasny środek. Reszta jak najbardziej na plus.
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Fajnie się zapowiada. Walczysz tak jak ja z mocą ;-)
-
Plan - zwiększenie parametrów z BFB na BEX
Jakbyś chciał to z mojego bex mam dsmic i wtryski. Sprzedam wszystko za 900 zł. Dwa coolery, wtryski, przewody do ic, nawet wydech mam.
-
Listwy Dekory LED
Zrobię to u siebie po nowym roku. Świetna sprawa.
-
Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...
Rozbiórka jest prosta. Góra podłokietnika jest klejona i na zatrzaski. Tylko trzeba delikatnie podważyć i masz wszystko ma górze. Do tego przycisk plastikowy lub Alu z forum i masz na wieki. Ja akurat zrobiłem na plastiku.
-
1.8T 150 KM na wtryskach z BEXa bez chip-u
Dp sobie wstaw i po temacie.
-
1.8T jeszcze nie do końca jest jak być powinno
Kopniety rozrząd o ząbek, zużyty napinacz łańcucha, kat w dziwnym stanie, świece zużyte i ogólnie auto mocno zastane. Poza tym, ja przez to, że dotychczas jeździłem tdi miałem spaczone podejście. Po hamowni wyszła seria, więc lecimy dalej z tematem. Plan jest na 270km. Wszystkie rzeczy, które podałem zostały wymienione i później auto przegonione i jest gites.
-
1.8T jeszcze nie do końca jest jak być powinno
Mam forge, więc już za późno. Logi jeszcze nie zrobione bo nie mam kiedy i z kim tego ogarnąć Już wszystko jest ogarniete. Auto śmiga jak należy.
-
Tuning BEX od zera
Ktoś gdzieś ma instrukcje jak wywalić pompę sai w a4? Nie mogę namierzyć po polsku... A chcę ją całą wywalić że wszystkimi możliwymi przewodami itd Wydech już mam zrobiony cały oraz FMIC. Po nowym roku lecimy dalej z tematem.
-
Akcja serwisowa wymiany cewek zapłonowych w silnikach Audi 1.8T
Ja już mam nowe cewki. Zaciesz jest :-)
-
A4 b7 1.8t
Chyba się zakochałem... Piękna, aż czasami żałuję, że w swojej idę w moc, a nie w wygląd. Jednak wszytko w swoim czasie.
-
Wtryskiwacze - Bosch nr 0280156012
Wtryski z tematu podejda pod 270km? Kupiłem je w hurtowni. Różnica między np wtryskami z BAM jest taka, że te robione wchinach, a bamy w Brazylii
-
Tuning BEX od zera
One starcza pod 270km?
-
1.8T jeszcze nie do końca jest jak być powinno
Ciśnienie wynosi 4 bary. Logi dziś zrobię
-
Tuning BEX od zera
A takie 0280156012 będą ok?