Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lizuk1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez lizuk1990

  1. lizuk1990 odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    Jak zacznie siadać to wpadnie zestaw z AWX
  2. Tak czytam i czytam, i wychodzi na to, że w zależności od partii, albo będzie git, albo straszna lipa. Chyba sobie daruje wobec tego...
  3. Świetnie wyglądają te rozdmuchane nadkola. Coś wspaniałego...
  4. A jak mam sline i dwa kominy, to rozstaw w dokladce z b7 jest taki sam jak u mnie?
  5. Zamierzasz do tego, że może nie trzymać serii?
  6. Zabiles mi klina Czarnymi końcówkami. Ja swoją b6 robię całą na czerń i teraz też myślę nad końcówkami. Czym to pomalowales? Farba wysokotemperaturowa?
  7. Robisz przez zimę jakiś remont koleczek? Ja dopadlem w końcu opony do swoich. Czekam tylko na nowy sezon haha
  8. Zazdraszczam mocy. Zaraz pisze pv do ciebie
  9. Zazdroszczę... Dość, że b7, to jeszcze rs... Zakochałem się.
  10. Piękna sztuka. Jezdziloby się. Ja szukałem b6 lub b7 w quattro. Nie udało się b7, więc b6 śmigam
  11. Fajna, tylko mnie drażni jasny środek. Reszta jak najbardziej na plus.
  12. Fajnie się zapowiada. Walczysz tak jak ja z mocą ;-)
  13. Jakbyś chciał to z mojego bex mam dsmic i wtryski. Sprzedam wszystko za 900 zł. Dwa coolery, wtryski, przewody do ic, nawet wydech mam.
  14. lizuk1990 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Zrobię to u siebie po nowym roku. Świetna sprawa.
  15. Rozbiórka jest prosta. Góra podłokietnika jest klejona i na zatrzaski. Tylko trzeba delikatnie podważyć i masz wszystko ma górze. Do tego przycisk plastikowy lub Alu z forum i masz na wieki. Ja akurat zrobiłem na plastiku.
  16. Dp sobie wstaw i po temacie.
  17. Kopniety rozrząd o ząbek, zużyty napinacz łańcucha, kat w dziwnym stanie, świece zużyte i ogólnie auto mocno zastane. Poza tym, ja przez to, że dotychczas jeździłem tdi miałem spaczone podejście. Po hamowni wyszła seria, więc lecimy dalej z tematem. Plan jest na 270km. Wszystkie rzeczy, które podałem zostały wymienione i później auto przegonione i jest gites.
  18. Mam forge, więc już za późno. Logi jeszcze nie zrobione bo nie mam kiedy i z kim tego ogarnąć Już wszystko jest ogarniete. Auto śmiga jak należy.
  19. lizuk1990 odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    Ktoś gdzieś ma instrukcje jak wywalić pompę sai w a4? Nie mogę namierzyć po polsku... A chcę ją całą wywalić że wszystkimi możliwymi przewodami itd Wydech już mam zrobiony cały oraz FMIC. Po nowym roku lecimy dalej z tematem.
  20. Ja już mam nowe cewki. Zaciesz jest :-)
  21. lizuk1990 odpowiedział(a) na VPLD temat w Audi A4/S4 B6
    Chyba się zakochałem... Piękna, aż czasami żałuję, że w swojej idę w moc, a nie w wygląd. Jednak wszytko w swoim czasie.
  22. Wtryski z tematu podejda pod 270km? Kupiłem je w hurtowni. Różnica między np wtryskami z BAM jest taka, że te robione wchinach, a bamy w Brazylii
  23. lizuk1990 odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    One starcza pod 270km?
  24. Ciśnienie wynosi 4 bary. Logi dziś zrobię
  25. lizuk1990 odpowiedział(a) na lizuk1990 temat w Audi A4 B6/B7
    A takie 0280156012 będą ok?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.