Treść opublikowana przez strzala_123
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
w pracy noty??? chyba w szkole??
-
Ile pali Wam gazu?
mi ostanio w trasie na poziomie 9-10, dzis jestem po czyszczeniu i adaptacji przepustnicy, nie wiem czy pomoże spalanie, bo obroty juz nie skacza ja wczesniej na bieu jałowym
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jakich notatkach??? :gwizdanie:
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja byłem chwile postałem, nie wiem czy to był spocik a4 czy ogólny bo wszystko migało od cinkasy do peugotów. 10 min postale i pojechalem.
-
Strefa Śmiechu
http://www.joemonster.org/filmy/6157/Prawdziwy_wiejski_drift wiejeski tjunink :gwizdanie:
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tez prawdopodobnie zajrzę, pozdrawiam
-
Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
I JAK?? WYSZŁO??
-
Nie mogę wyłączyć komputera (PILNE)
zresetuj bios, w okolicach baterii masz taką zworke o naziw CMOS_CLEAR zewrzyj ją śrubokrętem przez ok 10 sek, powinno pomóc, jeśli nie jakiś trojan, ratunek dobry antywirus lub komenda format C:
-
Strefa Śmiechu
Ojciec po długiej i dość jednostronnej dyskusji z teściową kieruje prośbe do syna: - Jasiu przynieś proszę, babci krem do ust. - Tato - pyta syn - a który to jest? - Ten z napisem "Kropelka" - odpowiada poirytowany ojciec Czemu blondynka cieszy się, że ułożyła układankę puzzle w 4 miesiące? - Ponieważ na pudełku napisano: "Od 2 do 5 lat" ! Przychodzi facet do apteki i wręcza receptę. Zakłopotana aptekarka długo ogląda ją i wytęża wzrok ponieważ na recepcie napisane jest coś takiego: "CCNWCMKJDMJSINS". W końcu rezygnuje i prosi o pomoc kolegę,Pana Czesia. Ten bez zastanowienia bierze lekarstwo z szafki i podaje facetowi, na co ze zdziwieniem patrzy aptekarka. Po załatwieniu wszystkich formalności i wyjściu faceta, pyta: - Panie Czesiu, skąd Pan wiedział co tu jest napisane? Na to Pan Czesiu: - A, to mój znajomy lekarz napisał "Cześć Czesiu, Nie Wiem Co Mu Ku*a Jest, Daj Mu Jakiś Syrop I Niech Spier***a". Koleś postanowił się ożenić, idzie do matki i mówi: - Mamo, zakochałem się i będę się żenił. - Eh, no dobrze, ale muszę ją poznać - To ja ją przyprowadzę, ale przyprowadzę też dwie inne koleżanki a ty zgadniesz, która jest moją wybranką. - Niech tak będzie. Następnego dnia gość przyprowadza trzy laski. Dziewczyny siadają na kanapie, naprzeciw nich staje mama kolesia, przypatruje się chwilkę... - To ta pośrodku. - Dokładnie. Skąd wiedziałaś?!! - Bo już mnie wku*wia.[br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 14:10_________________________________________________Żona czeka na męża, już trzecia w nocy. Nagle otwierają się drzwi i wchodzi pijaniutki mąż. Żona do niego: - Co to jest, o której to ty wracasz?! - Jakie wracasz? Tylko po gitarę wpadłem![br]Dopisany: 09 Styczeń 2009, 14:14_________________________________________________Stoi pijak na ulicy i trzyma się kurczowo latarni. Zauważył go policjant i woła do niego: - Dokumenciki proszę! - Nie mam -- odpowiada pijak. - To skąd pan jest? - Jak to skąd -- Z Atlantydy! - Ale Atlantyda jest od dawna zalana! - A ja to nie!?!
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
bry...
-
Strefa Śmiechu
ja jestem tani jak barszcz 27910 - bierze ktoś ???
-
Ile pali Wam gazu?
wczoraj bylo troche slisko i w trasie i troszke po miescie mailem 9,6 l wiec wynik calkiem miły
-
Ile pali Wam gazu?
a ja wczoraj tankowałem LPG po 1,71 potaniało troszke
-
Ile pali Wam gazu?
wiekszosc ludzi widze ze zaniża spalanie gazu, ciekawe tylko po co?? hmmmm
-
Strefa Śmiechu
zobaczcie co za koleś brak słów :shocked: :shocked: http://www.1man1jar.com/
-
Strefa Śmiechu
Wraca mąż z delegacji trochę wcześniej niż zawsze. Wchodzi do sypialni a, tam w łóżku leży obcy nagi facet. Pyta się go: - Gdzie moja żona? A on odpowiada przerażony: - W łazience, bierze prysznic. Mąż na to: - Ja schowam się w szafie i zobaczę co żona zrobi, a ty bądź cicho!!! Wraca żona w podomce i mówi do gościa w łóżku: - Bierz mnie teraz, mocno, brutalnie aż się posikam... A gość: - Otwórz szafę, to się posrasz... ------------------------------------------------------------------------------------- Przychodzi facet do klubu nocnego, podchodzi do prostytutki i się pyta: - Co mi zrobisz za 5zł? - Dam ci włożyć i wyciągnąć. Idą do pokoju, facet zakłada gumkę, wkłada i czeka... - Czemu nie wyciągasz? - Bo mam tylko 2,50 -------------------------------------------------------------------------------------- Dlaczego zwolniłem swoją sekretarkę? - Posłuchaj! Dwa tygodnie temu były moje urodziny, ale jakby tego nikt nie zauważył. Miałem nadzieję, że rano przy śniadaniu żona złoży mi życzenia. Może nawet będzie miała jakiś prezent. Nie powiedziała nawet "cześć kochanie", nie mówiąc już o życzeniach. Pomyślałem, że chociaż dzieci będą pamiętały, - ale zjadły śniadanie, nie odzywając się ani słowem. Kiedy jechałem do pracy czułem się samotny i niedowartościowany. Jak tylko wszedłem do biura, sekretarka złożyła mi życzenia urodzinowe i od razu poczułem się dużo lepiej. Ktoś pamiętał. Pracowałem do drugiej. Około drugiej sekretarka weszła i powiedziała: - Dzisiaj jest taki piękny dzień, w dodatku są pana urodziny, może zjemy gdzieś razem obiad? Zgodziłem się, - bo była to najmilsza rzecz, jaką od rana usłyszałem. Poszliśmy do cudownej restauracji, zjedliśmy obiad w przyjemnej atmosferze i wypiliśmy po lampce wina. W drodze powrotnej do biura sekretarka powiedziała: - Dzisiaj jest taki piękny dzień - czy musimy wracać do biura? - Właściwie to nie - stwierdziłem. - No to chodźmy do mnie - zaproponowała. U niej wypiliśmy jeszcze po lampce koniaku, porozmawialiśmy chwilę, a ona zaproponowała: - Czy nie będziesz miał nic przeciwko temu, jeśli pójdę do sypialni przebrać się w coś wygodniejszego? - Jasne - zgodziłem się bez wahania. Poszła do sypialni, a po kilku minutach wyszła. niosąc tort urodzinowy, razem z moją żoną, dziećmi i teściową. Wszyscy śpiewali "Sto lat", a ja k**wa, siedziałem na kanapie goły tylko w samych skarpetkach
-
[ALL B5] Jakie są objawy zużycia przegubów półosi wewnętrznych ?
jakich firm proponujecie prz\eguby bo ja juz prawy wymienialem 2 razy w ciagu roku, a kupowalem jakies po sto pare zł
-
siedzenia i fotele
to luzik
-
siedzenia i fotele
witam czy do mojej audiczki rok 1997 bedą pasowac foteliki z 2000r? bo nie moge znaleźć na forum, dzieki
-
Strefa Śmiechu
Wnuczku czy mozesz tu podejsc na chwile? Wiesz, babcia jest stara i juz nie radzi sobie tak jak za mlodu. Czy mozesz mi pomoc? No dobrze, a o co chodzi? - spytal wnuczek - Lekarz przepisal mi czopki i nie moge sobie z nimi poradzic. Babcia sie wypiela, wczesniej wreczyla wnuczkowi czopka. Nagle wnuczek: - Babciu, a w ktora dziure? Te poszarpana czy usmolona?
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=EaJTKVs6X-U&feature=related szkoda komentować
-
Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/22174/drifting_wokol_radiowozu/
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
to ile osob jest chetnych na chwile obecna? 4? :>
-
Strefa Śmiechu
Idzie ślepy, kulawy, głuchy i garbaty. Nagle głuchy mówi słysze pociąg, na to ślepy ja go widzę, kulawy no to w nogi, a garbaty ja juz się spakowałem:-)))
-
Ile pali Wam gazu?
u mnie wcyklu mieszanym przy ciezkiej nodze ok 12 - 12,5, samo miasto przy dobrych wariaciach 15 raz mialem [br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 22:59_________________________________________________aaaa i raz z cierpliwoscia w trasie na czystej prostej drodze wyszlo mi 8,8l nie przekraczajac 100km/h ale nie probowalem tego wiecej zawsze sie zapominam :>